Человек не терпит насилия!

Як Артем Пшонка «з асфальту їсть»

pshonkka34

З досвіду бувалих підприємців відомо, що при відкритті платної автостоянки, доцільно укладати договір оренди на тривалий термін. В іншому випадку земельну ділянку у вас можуть відібрати в будь-який момент, для того наприклад, аби укласти договір з іншим бізнесменом, вже на більш вигідних умовах. Тільки уявіть: ви вклали в устаткування паркувальних місць сотні тисяч кровних гривень, і раптово опиняєтеся біля розбитого корита…

Саме такою можливістю — поживитися за чийсь рахунок, скористався розташований в столиці, так званий «Офіс на Гончара» або ще простіше «офіс Пшонки». Цей сталий вже термін означає кучкування десь в одному місці системи прийняття рішень в усьому бізнесі найбільшого прокурорсько – судівського клану країни. І тоді як боси «Офісу» роз’їхавшись по кончам-заспам, день і ніч працюють забезпечуючи «генеральне кришування «Офісу», спритні менеджери з берегів Кальміуса, нашвидкуруч «порішавши» проблеми адаптації в столиці за рахунок «несвятого сімейства» розпочали з найлегшого… вони вирішили «порейдерити» чужий бізнес. А відібрати найлегше там, де українське законодавство, свідомо чи несвідомо, залишило багато прогалин та протиріч – окрім добових автостоянок «офіс», кажуть, наклав свої лапи на денне паркування, забудову та на «жирний» пиріг керуючих компаній, які обслуговуватимуть наше з вами житло. (Про їхні «рухи» раніше можна почитати тут: http://www.rospres.com/specserv/7987/ )

Проте саме добові стоянки виявились тією «найслабкішою ланкою», яку рейдери «Офісу на Гончара» вирішили розірвати першою. Ці стоянки подекуди сформувалися як сталі спільноти автолюбителів та подекуди були організовані ще за радянських часів. Саме вони найменше регулюються українськими законами і часто – густо належали усіляким, нині вельми екзотичним організаціям — на кшталт ДТСААФ, ВЦСПС тощо. Київська міська влада, м’яко кажучи не поспішала узаконювати статуси таких автостоянок, знаючи, що у каламутній воді правового безкраю найлегше ловити рибку корупції. Та часи змінювались… і ось уже сама міська влада, тікає від наїздів «Офісу на Гончара». Найпершими це зрозуміли в керівництві КП «Київтранпаркссервіс», яке спочатку підігравало цікавість «Офісу», а потім зрозумівши, що вони не просто ріжуть курку що несе золоті яйця – відступили. А «Офіс», натомість сам схотів стати такою куркою і вже нести цей корисний продукт виключно для свого внутрішнього споживання. Тож саме по команді з «Офісу», прокурорська братія усього Києва, майже одночасно почала масове «відстоювання» в судах «інтересів» КП «Київтранпаркссервіс», яке, до речі їх про це зовсім не просило. А інтерес той полягає виявляється у тому, щоб негайно, не дивлячись ні на що, порозривати договори оренди земельних ділянок з нині діючими автостоянками, і укласти їх … як ви правильно здогадалися з «потрібними структурами». Але з початку про виконавців…

Прокурорські…

Спецоперація по рейдерському захопленню всього і вся в столиці готувалось мабуть давно і ретельно. Бо спочатку визначили «найжирніші» райони. Такими за логікою «Офісу» є Київське лівобережжя, де розташовані самі «спальники», а відтак і автівок тут «ночує» найбільше. Задля зведення надійного даху, підібрали «свою» людину у столичну прокуратуру. Саме з подачі цього утаємниченого заступника прокурора, вже з початку цього року прокуратура Києва почала маштабну перевірку КП «Київтранспарксервіс», яка не завершилася й досі. Під час проведення перевірки з КП «Київтранспарксервіс» було вилучено всі договори укладені на експлуатацію паркувальних майданчиків, а керівництву КП «Київтранспарксервіс» настійливо запропоновано прийняти на роботу такого собі Водолазького В.В., який ще зовсім недавно працював в «Офісі на Гончара». За наявною інформацією, Водолазький В.В. щільно співпрацює з заступником прокурора м. Києва. Його основна задача – знищити всіх підприємців, які працюють на парковках та передати майданчики для паркування структурам підконтрольним «Офісу». А той, довго не роздумуючи, всі свої дії вчиняє від імені Артема Пшонки представляючись на переговорах заступником директора КП «Київтранспарксервіс» — представником прокурорського «офісу Артема Пшонки» на Гончара. Усі інші правоохоронні органи проявляють повну бездіяльність щодо незаконних дій Водолазького В.В. Можливо причиною такого ставлення і є магічне значення прізвища «Артема Пшонки», а можливо до такого «беспрєдєла» Артем Пшонка має безпосереднє відношення. Принаймні саме його «папською індульгенцією» активно користується, для вирішення своїх проблем Водолазький В.В. Підприємці – оператори парковок — Дарницького, Дніпровського, Деснянського районів, вже неодноразово були свідками методів роботи Водолазького В.В. – відкриття кримінальних справ, обшуки, безкарні погрози зі сторони осіб кримінальної зовнішньості, численні перевірки.

Так підприємцям Деснянського району Водолазьким В.В. було запропоновано надати до КП «Київтранспарксервіс» оригінали договорів укладених між КП та підприємцями, нібито, з метою внесення правок в інтересах як самого КП так і в інтересах підприємців. Після того, як значна кількість підприємців надали оригінали договорів, на паркувальних майданчиках почалися перевірки правоохоронних органів. Перевіряючі посилаючись на вказівку Прокуратури м. Києва вимагали надати оригінали договорів з КП. Знаючи про відсутність оригіналів, підприємцям настійливо пропонували по «нормальному» звільнити паркувальні майданчики для інших. У випадку відмови, підприємцям погрожували кримінальними справами. Вже розуміючи всю гостроту ситуації, підприємці терміново звернулися до КП з вимогою повернути оригінали договорів. Позиція КП була просто шокуюча – всі питання вони «радили» ставити до Водолазького В.В. та до Прокуратури м. Києва. Договори повернули лише після того, як під час пікетування КП «Київтранспарксервіс» люди ледве не перевернули мерседес Водолазького В.В. та заяви про намір влаштувати мітинг під стінами адміністрації Президента.

В Дарницькому районі, фірма ТОВ «Аллан плюс», директором якої є Водолазький В.В., вже майже рік намагається захопити паркувальний майданчик по вул. Ревуцького, 1. Оформивши через суд без рішення Київради договір оренди землі, Водолазький В.В. за допомогою осіб кримінальної зовнішньості напав на паркувальний майданчик влаштувавши стрілянину посеред білого дня. Лише дивом не постраждав ніхто з випадкових перехожих. Свідчення «бєспрєдєла» бойовиків Водолазького В.В. можливо побачити в мережі YouTube http://www.youtube.com/user/revutskogo. Останньою каплею терпіння підприємців стало звернення Прокуратури міста Києва з десятками позовів про розірвання договорів на експлуатацію паркувальних майданчиків з підприємцями. Зміст позовів є абсурдним та грунтується лише на довідці фінінспекції (КРУ) наданій без проведення будь-яких перевірок, лише на підставі рапортів працівників районних УДСБЕЗ, які складені за вказівкою Прокуратури міста Києва невідомо коли, невідомо у який спосіб. Наприклад, на ижченаведеній сторінці цього «документу» видно, які «жахливі правопорушення» вчинили підприємці: замість 150 авто, вони на своїй паркові паркували аж… 75!

Сканкопія Акту

Взагалі цей з дозволу сказати «АКТ» справляє гнітюче враження: базуючись на «рапортах» горе – оперів, цілий «провідний державний фінансовий інспектор – Ніколайчук Є.І.», робить справді «невтішні» висновки зі свого дослідження: паркувальні майданчики столиці, в результаті, неспівпадіння кількості паркомісць і автомобілів, у 2013 році не додали до бюджету столиці — 747162 гривні. Цифра однозначно висмоктана із пальця, бо експлуатанти паркувальних майданчиків є переважно платниками єдиного податку, плюс не враховувалася сезонність та нестабільність кількості автомобілів, але… де там провідному фінінспектору вивчати такі дрібниці… Ну і пішло – поїхало

Судейські

Одним словом «справи пошиті», стоянки захоплені — можна і до суду приступати. В міському господарському суді Києва, як і в примітивних рейдерських конторах, судді пошепки кажуть про тиск на них з боку «Офісу на Гончара». Звідти підганяють — треба швидше закінчувати з цими «судами – мудами», бо з іншого офісу, на вулиці Банковій «закерували» до Нового року закінчити «відйом» власності – на носі вибори Президента, а імідж «працівників Офісу», м’яко кажучи не додає електоральних симпатій. Тож полетіли до госпсудів, як гуси на південь стандартні позови прокуратури, яка використавши ті самі рапорти малограмотних БХССників та фінінспекторів, понапікала їх як бабуся пиріжків.

Епілог

Подейкують, що нині «Офіс на Гончара» сконцентрував свої зусилля на створенні ОСББ та керуючих компаній і збирається відвоювати у всіх нас наші під’їзди та прибудинкові території… Це вам навіть не автостоянки…

Олег Сінько, для ”ОРД”

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

39 ответов

  1. «Предприниматель платит с каждого машиноместа 70-80% фискальных платежей. Оставшаяся сумма идет на зарплаты и содержание. В результате заработок составляет $500. Поэтому найти деньги на уборку снега тяжело. Кроме того, 1 кв. м ремонта асфальта стоит 40–50 грн, а на 150 машин нужно 5 тыс. кв. м территории», — говорит Андрей Воробьев. Ремонт асфальта делается хоошо! Один раз в десять лет, и не надо его болше трогать. Ну и вообще 500 долларов это 4 зарплаты ) да у вас сверзприбыль )
    Да и вообще не верится, что матерые бизнесмены будут влезать в дело с доходом 500$, разве что 500$ для налоговой.
    Ну по- поводу проверок, так прокурорские работники низшего ранга сами могут устраивать проверки, не санкционированно, прикрыааясь высшими чинами и именами. Более того, у моих знакомых были случаи наезда от всяких структур совсем не связаных с правоохранительными органами, хорошо, что хоро все обошлось.
    Ну и вообще напрашивается вопрос, заработок в 500$, да кому вы нужны налетать а вас, 100 процентов скрывается куча других доходов, и скорей всего их колличество такое большое, что пуде и прокуратура тут, кру…. И все все все. Да и вообще со стороны генпрокуратуры не было постановления на проверку всего и вся, так что пчастность Пшонки не сильно верится, и левкоям только левый берег, причина, спальный район, как то не сильно клеится, в центре машин не меньше есть обольет, со своими мегадорогими тарифами… В общем ребят по правилам спрашивать начали, они заволновались, и как всегда у нас в стране путч создали с привлечением всего и вся .

  2. Не знаю, соответствует ли статья действительности, но знаю точно, что Пшонки — не явля.тся честными и порядочными людьми

  3. Да наш суд признает факт беседы Гришки Отрепьэва с Иваном Сусаниным на границе с Кемской волостью… Люди доколе вы будете терпеть, что прокуратура отгребает под себя уже всё, в том числе и общественные туалеты. Скока ж им надо чтобы нажраться?

  4. Может быть не все досказано в этой статье, но и статья не о Федоренко и оппозиции. Власть имущие сейчас горло друг другу грызут, совсем недавно у Шуфрича газовые скважины отбирали и принцип их общежития — будь доволен что депутатом стать разрешили и бизнес весь не отобрали, а ведь могли. С сочувствующими оппозиции …. сами понимаете. А что они про свой народ, про меня, про Вас думают…., если кратко — мы должны им только за то что родились, и право “скулить” нам не дано, нам даны “лопаты что бы работать”. А вы тут в комментариях всякую хрень пишите. Стоянки — частный случай, а завтра этот самый частный случай будет у Вас персонально, и какой то приплаченный блогер в отзывах про Вас начнет гадости писать.
    Кто имеет хоть небольшой бизнес, поймет, а кто не поймет… каждому свое.

  5. фірма ТОВ «Аллан плюс», директором якої є Водолазький В.В., обратите внимание на парковку на улице Каунасской, возле 4 и 6-го домов. Это самозахваченные земельные участки фирмой ТОВ “Интелпол”, все их документы на землю — поддельные.

  6. Боже какие у нас люди тупые и быдломасса. Это ж самим писать рейдерам: прийдите и захватите нас!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ