Человек не терпит насилия!

Реформа в СБУ

Що чули по реформі в СБУ??? Чи буде реформа в 2024? Чи буде переатестація? Пишіть хто, що знає чи чув, тема більш актуальна ніж коли буде наступна зарплата, колеги

Оцените материал:
54321
(Всего 5, Балл 4.4 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

70 ответов

  1. То що творять поляки на кордоні з Україною, можна розглядати Польщу, як зрадника і посібника Росії в підриві безпеки території країн ЄС, за ради особистої наживи. І це потрібно заявити офіційно.

    1. Ти мабуть московіт, бо тільки у московітів пам’ять коротка, як у риби, вона пом’ятає останні 3 хвилини і не пом’ятає як Польща підтримувала Україну в 2022-2023 роках. А зараз ти розгняєш московітську тему, щоб внести розбрат між Україною та Польщеє, хоча всім зрозуміло, що серед поляків працюють такі самі провокатори московіти або їх холуї.

  2. Як Ви вже знаєте що польські фермери перекрили кордони з Україною і творять свавілля до українських перевізників. Знущаються і не пропускають гуманітарну і військову допомогу країн ЄС для України. Вже просять Путіна вмішатись і допомогти польським фермерам. Чому це так сталось? Відповідь проста. польська ВБ і поліція не працює! Польська армія теж стала під сумнівом, коли фермери їм хезать на голову. Якщо допустили до спроби державного перевороту фермерами на користь Росії . Особисто в мене стовідсоткова впевненість що поляки нічого не знають про війну України з рашиськопутінськими окупантами. На ТБ в Польщі це не дуже афішують. Чому б не розповісти про це полякам докладніше на ТБ і відео на заблокованих пунктах пропуску. Про такзвану допомогу руського миру українському народу. Про міста, села, до вторгнення і результати допомоги після вторгнення. Про заводи, фабриби, агропідприємства України до і після надання допомоги путіним. Про сотні тисяч загиблих мирних громадян України від ракетних, бомбових, артударів по території України. Не мовчіть. Зробіть неділю українського кіно.

  3. Анонімний! Одіваєш свою папаху, сідаєш на горну козу і п…… ш з України щоб аж бурка з під трусів заворачувалися.! Пока тебе суку рашиську не побрили.

    1. Кацапи знову в іпсо ледащих дибілів набирають які мову вивчати не спроможні за своїм розумовим розвитком)))

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ