ORD

Человек не терпит насилия!

Вы можете читать нас на следующих доменах:
ord-ua.info ord-ua.biz ord-ua.org

RSS Чому корупціонери і злодії продовжують красти в Укрзалізниці або кто “криша” Остапюка і Лозінського

Усі гучні заяви про обшуки на УЗ і виявлення 1 млн. $ та 7 млн. грн. ніщо у порівнянні з реальними обсягами розкрадань коштів, які були виведені і продовжують виводиться з УЗ і ДП «Укрзалізничпостач» з використанням корупційних схем проведення тендерних процедур.

За період діяльності Остапюка Б.Я. на посаді генерального директора ДП «Укрзалізниця» (УЗ) із 01.04-1.10.2014р. та Лозінського О.А. на посаді директора ДП «Укрзалізничпостач» держава, і УЗ зокрема, втратили десятки млн. грн. тільки на закупівлях ТМЦ по завищеним, в порівнянні із ринковими, цінам однієї залізниці.

http://gromaruh.livejournal.com/822.html

А якщо перемножити на усі шість залізниць, то отримаємо більше 200 млн. грн. втрат державних коштів. Це відбувається в той час, коли в країні економічна криза, люди вдвічі збідніли (але з них ще вираховують кошти на утримання армії і т.д.), а в бюджеті не вистачає коштів. Це відбувається в той час, коли влада говорить нам, що все змінилося, приймає ряд антикорупційних заходів, Президентом підписаний закон «Про очищення влади».

Чому ж усі ці заходи не діють на колишніх-сьогоднішніх корупціонерів? Коли Уряд нарешті зверне на них свою увагу і дійсно очистить державні структури стратегічного значення від казнокрадів?

Корупціонери і злодії продовжують красти в Укрзалізниці, а це державні та народні кошти, при цьому, дуже дивно, що ніхто з правоохоронних органів не реагує, бездіяльність Державної фінансової інспекції насторожує, а кишенькова комісія, призначена Яценюком і обережно підібрана зі своїх земляків міністром інфраструктури вже готує звіт про те, що знайдені лише незначні порушення.

Чому ж все так відбувається?!?

Остапюк Б. і той же Лозінський О.А. неодноразово в тісних колах та навіть у робочих кабінетах підкреслювали, що в них хороша «криша» в Генеральній прокуратурі – Герасимюк М.В. – перший заступник генпрокурора України. До речі у свій час Герасимюк М.В. дуже добре попрацював на злочинну владу на посаді заступника голови Державної виконавчої служби України і таким чином однозначно підлягає люстрації.

Однак чомусь ми цього не бачимо. Мабуть грошовий ланцюжок Лозінський – Остапюк – Герасимюк – Петренко – Яценюк дуже добре налагоджений.

Із приведеної вище таблиці вбачається явний кримінал. Механізм простий: усі закупівлі робить ДП «Укрзалізничпостач» і відправляє на залізниці. Як зазначено в інформації з інтернет-видань, були направлені депутатські звернення народного депутата України із ПР, екс-міністра транспорту Круглова М.П. Але і тут Остапюк Б. і компанія зуміли домовитися і Круглов відкликав депутатське звернення. Його задовольнила відповідь. Який характер звернень і характер відповіді до цього часу Укрзалізницею не опубліковано.

По сьогоднішній день на УЗ поставки ТМЦ здійснюють фірми колишньої влади. Колишній Президент та його команда, які і так уже збагатилися за рахунок державних коштів України на три покоління вперед, які знаходяться у розшуку, збагачуються і сьогодні. За жовтень 2014 р. ДП «Укрзалізничпостач» виплатило їм біля 300 млн. грн. Наприклад, це такі компанії як: ТОВ «Перша паливна компанія», ТОВ «Авплас», ТОВ «Запорізький механоремонтний комплекс», ТОВ ТД «ЛЕМЗ», ТОВ «Метінвест-Україна» та інші.

Питання до наших урядовців та правоохоронних органів: скільки ще потрібно інформації, що містить беззаперечні докази здійснення корупційних схем на УЗ сьогоднішніми керівниками, щоб нарешті почали реальну перевірку всіх фактів та притягнули винних осіб до відповідальності?

Або може їх влаштовує розміщене в деяких інтернет-виданнях незграбне виправдання Лозінського і Остапюка та спроби представити їх реформаторами та борцями з корупцією. Так, можна відверто заявить, що самі ці інтерв’ю містять факти, яких вистачить на окреме кримінальне провадження та викликають масу запитань, наприклад:

  • Як директор державного підприємства ДП «Укрзалізничпостач», що отримує зарплатню в розмірі 8000 грн. за місяць, може собі дозволити ще відпустку в Австрії, і це у той час коли в країні важка кризова ситуація, залізнична галузь тріщить по швах, а на Сході країни щоденно гинуть люди. Від чого так втомився шановний пан Лозінський?

До речі, по сьогоднішній день ГПУ не оскаржила в Апеляційному суді м. Києва відкликання обвинувачення відносно Лозінського по кримінальній справі №21-0365, хоча по цьому питанню були депутатські звернення та численні публікації в інтернет-виданнях. Чи не заслугу в цьому того ж Герасимюка М.В., в обов’язки якого входить контроль за додержанням законів на транспорті?

  • Чому відпустка Лозінського та відпустка Остапюка дивним чином співпали в один і той же період і саме у ті дні, коли повинні були пройти оперативні заходи і обшуки? Чи не той самий Герасимюк М.В. виконав свою функцію у злочинному ланцюжку і попередив про оперативно-розшукові заходи?

  • Взагалі чи не є відпустка своєчасним вивезенням награбованого за кордон по прикладу Януковича і його поплічників?

На всі ці та багато інших питань мають відповісти відповідні органи влади. Від їх відповідей багато в чому залежить довіра суспільства до процесів люстрації та очищення влади, а в цілому і довіра до Уряду та обраного Президента.

Версия для печати

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

3.11.2014 19:50 Василий Петрович

Интересная ситуация разворачивается на Укрзализнице. Несмотря на революцию Гидности она(УЗ) развивается, как кажется со стороны, совершенно в другом направлении. К примеру Запорожская Дирекция Приднепровской ЖД. Господин Остапюк, всем известный своими ” достижениями”, давече весной решил поддержать земляка, очень на него похожих взглядов, и поставить начальствовать на Запорожье. Савчук М.В. -лицо небезызвестное на славном граде Мелитополе, очень жаждел повышения и власти , подавал большие надежды своему патрону в Киеве. Тут!!! откуда не возьмись какие то сбушники пронюхали один из незначительных эпизодов царствования Савчука на своей станции ( Мелитополь). И давай задавать вопросы!!! Мало того, они накрапали протокол о коррупции и превышении полномочий. Молодцы!! Как им не ” рекомендовали не спешить”, ничего не получилось и честные люди передали данный протокол ( 59/3/1-17/69 НГ от 30.09.2014) по процедуре, в Запорожскую областную. Случилось это ВНИМАНИЕ!!- 1 октября!!! Будем наблюдать какие на самом деле функции выполняет последнее весьма конкретное учреждение. Надеемся ходоки-заступнички не”уговорят” не спешить столь принципиальную фирму. И не станут следователи тратить время на поиск процедурных возможностей протащить разбирательство за рамки сроков давности, а, как того требует мундир возьмутся очищать страну, и предадут дело в Суд. ЖДЕМ!!

Интересная реакция ” Приднепровского руководителя” данного, ценного, железнодорожного кадра- на запрос СБУ о правомерности действий ( кстати законом обзывающее коррупция) . Он ( руководитель) ищет способы не отвечать на запрос, и делает вид что на Дороге это нормально, в порядке вещей. При таком протеже наверное такое дозволенно. Ни на какую реакцию на нарушение у руководства не нашлось энтузиазма, тогда наверное вопросы можно задавать и ему. К слово Остапюк сейчас уже отвечает на крайне неудобные вопросы. А может, действительно, ответить по-честному, и,вернеться ” управлять” делами, расставлять команду на местах. А мы, со своими комментариями, прокуроскими вопросами пойдем нх, как ПТН?!


Комментировать