Человек не терпит насилия!

Вовк в овечій шкурі або на кого справді працює голова Чернівецької ОВА

1574681407 1572441748 dscf0469Протягом останніх тижнів на Буковині набирає обертів скандал про нібито “війну між правоохоронцями і керівником Чернівецької ОВА”, про що наголошує сам голова ОВА Осачук. Правоохоронці такі звинувачення не коментували. Деякі ЗМІ обсмоктують цей скандал, більшість – спостерігає.

На нашу електронну пошту надійшов цікавий, на наш погляд, лист на цю тему від небайдужого буковинця. Не коментуємо, але цитуємо повністю.

“Я довго думав і сам собі казав: нащо тобі то все, Петре, і без тебе розберуться якось. Але коли бачу, як деякі діячі плюють людям просто в очі і при тому кажуть, шо дощ іде – вирішив не мовчати. Бо не за таких перевертнів ішов воювати у 2014 році, а за те, аби таких перевертнів не було у владі взагалі. Ні у великій, ні в маленькій.

А ще недавно подивився прес-конференцію голови Чернівецької ОВА Сергія Осачука, де він знов розказував які всі навколо погані, лиш він оден бідний потерпає від несправедливості і тиску правоохоронців. Чоловіче добрий, та скажи, що віриш у справедливість, слідство розбереться, будеш захищати в суді своїх підлеглих. Всі зрозуміють. Але то треба було заявити про політичний тиск. Чи заради піару? Чи може то шапка горить як у злодія на голові? Поліція робить свою роботу, і прокуратура робить свою роботу, СБУ також працює, лиш одному губернатору ввижаються якісь «заговори» навколо. І чи то треба зараз отак публічно збирати кожного тижня прес-конференції, а казати, що ситуацію розхитують інші?

З одного боку – зараз війна і будь-які політичні чвари варто забути, бо лише в єдності можна перемогти ворога, який шукає найменшу можливість використати наші внутрішні протистояння. А з іншого – що робити, якщо отою самою «єдністю» прикриваються буковинські чиновники найвищого рангу та їхні господарі аби приховати всі свої чорні справи?

Ні встиду, ні совісті!

Про цю «єдність» дуже часто останнім часом говорить Осачук. На своїх відосиках у фейсбуці й телеграмі, на прес-конференціях – скрізь згадує оту «єдність» як тільки заходить мова про якісь неприємні речі, до яких причетні його підлеглі чи й він сам. Крадуть гуманітарку? Брешуть! Обшуки в заступників та інших підлеглих?  Не можна про то говорити, бо ворог використає, а ми мусимо зберігати «єдність»!

Але чогось Сергій Дмитрович дуже швидко забуває про оту «єдність», коли тонни бруду виливає в Офісі Президента і Кміністерствах на тих, хто заважає йому і його наближеним займатися кримінальними оборудками. Чуть не на коліна падає і кулаками гупає себе в груди і до хрипоти та сліз доводить свою глибоку відданість Президенту Зеленському. На недавній прес-конференції також стільки разів згадав Президента, що тому напевно добре гикалось. Але чи справжня та відданість?

Зараз я розкажу вам найцікавіше. Є у мене давній товариш. Ще пацанами грали у футбол, на річку ходили рибу ловити. Так от, товариш мій свого часу вирішив у політику вдаритись. Ну не так, щоби собі щось заробити такого, грошей чи крісло якогось начальника. Ні, він хлоп чесний, за людей. Ну а так як він фанатів від Кличка, то й у партію УДАР пішов, аби міг особисто потиснути руку своєму кумиру тай стати його побратимом. Скажу чесно, якби мій товариш ішов у депутати, я би один із перших за нього агітував. Але зараз не про це. Проговорився мені цей друг дитинства про таке, що мої очі полізли на чоло.

Ні для кого не секрет тут на Буковині, що Осачук – це цілком людина Василя Продана. Там давня дружба ще з часу навчання в університеті. А що Продан – людина Фірташа, також знають усі. І про те, як Вася давно каламотить воду в Чернівцях, аби стати тут єдиним і повноправним ґаздов, також знають. Але схоже тепер у Продана разом з Осачуком та всією їхньою компанією апетити дуже зросли. Але до чого тут мій товариш? Так от, розказує він, що поміж місцевих ударівців ходить дуже цікава інформація. Дружина Продана Оксана, яка є далеко не остання людина в партії і якій дуже довіряє партійний бос, розказала своєму благовірному, що стопроцентово наступним Президентом України стане Кличко. І не один,  бо прем’єр-міністром має стати його брат. Їх нібито в США і Європі розкручують як польських братів Качинських, а  Зеленський вибори програє, як Черчіль після другої світової війни.      І зараз вся верхівка партії УДАР і всі, хто присмоктався до цієї політичної цицьки, чекають,  що Зеленський зробить якусь фатальну помилку.

Ще раз. У країні війна, кожного дня гинуть військові і цивільні люди, ворог знищує українські міста і села, весь світ допомагає Україні вистояти, а деякі політики в цей час ділять між собою владу і потирають руки в надії, що діючий Президент зробить фатальну помилку і відкриє їм сам двері на політичний олімп.

Тепер вся ця історія з призначенням Осачуком своїх людей на керівництво різними закладами за спиною обласної ради виглядає зовсім інакше. Як, наприклад, скандальна заміна гендиректора обласної лікарні, яку голова ОВА влаштував одним розчерком пера. Корупція – корупцією, тут хай правоохоронці кажуть своє слово. А от дуже все виглядає як реальна підготовка електорату для «правильного» голосування на майбутніх виборах. Ну а що, створити 500 осередків УДАРу в Чернівецькій області не вдалося по партійному плану зверху, то треба якось викручуватись.

Слухайте, в мене самого є купа питань до Зеленського, але бог з ним, зараз це не важливо. Закінчиться війна – спитаю. А сьогодні він є Президент моєї країни, яка всіма силами б’ється з рашистами. Спочатку треба вигнати ворога з нашої землі. Але як назвати отих гнид, котрі в цей час думають лише як дорватися до влади? І кому служить  Осачук, який є частиною цієї  трагікомедії? То напевно важко облизувати Президента, навіть вдягатися так, як він, клястися у вірності і одночасно чекати, коли він оступиться.   Хто ви, пане Осачук – гнида чи вовк в овечій шкурі?

Петро Твердохліб

небайдужий буковинець, учасник АТО

Буковина TODAY

Оцените материал:
54321
(Всего 2, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

8 ответов

 1. Сам Петро себе запитав-сам Петро собі відповів. Ну хто не зна що Чернівці здавна були кублом різних авантюристів як в великих погонах так від криміналу що одно і теж .-частина ще до сіх пір змагаеться в різних обрудках кримінального характеру понаючи від Мак-вих і дальши по алфафіту всі про всіх знають але певний час все трималося. Поки непоміняли прокурора- міністра мвс -голову сбу -але зилишилась митниця-податкова . Щось Ви Петре одного Осачука за кишеню тербаете-там злодіів як вошів в кожусі.

 2. Що за «Пэтро»? Не парАшенко часом?
  Колы дочитав що Клычко буде наступным президентом то зразумыв що цей Пэтро долбоёб

 3. Кстати Медведчук на допытах богато чого расповив и про схемы у КМДА,в частности про Ударенного
  Мало того що расопвив—медведчук уси ци роки педантично збырав информацию (скрины документив,аудио,видео та инше).Богато цикавого про майже усих депутатив,само собой пиДра парАшенку ну и пару гигабайт про клычка
  Пэтро скот чутьистый,десь пронюхав що фактуры выстачить на два росстрила и тутже миттево рванув зарубеж под выгаданным предлогом

 4. Прикро,наші футболісти завдячуючи голові нашого Ярмоли програли валійцям маючи перевагу на протязі 95хвилин,прийдеться окопи рити та Гріші Козловського самокрутки в Гранді робити!

 5. Така посада має бути ВИБОРНОЮ з прописаною процедурою відликання. Так само і головний поліцейський міста Чернівці — це виборна посада. Так було в козацькі часи і так має бути в наш час, бо то і є ДЕМОКРАТІЯ.

 6. НЕ буду говорить про Осадчука — он наверное такой же как все чиновники Украины -не лучше ни хуже. Наивно думать, что это всё затеяно за корупцию. НО относительно Черновицого СБУ которое затеяло это. Это бандитская структура, дейтельность которой еще предстоит расследовать. Ни один подонок не должен уйти от ответственности. И это будет сделано.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

НОВОСТИ