Человек не терпит насилия!

ОТОЧЕННЯ МЕРА ІРПЕНЯ МАРКУШИНА ОТРИМАЛО 525 МЛН З БЮДЖЕТУ НА ПІСЛЯВОЄННУ ВІДБУДОВУ

1

ТОВ “Будівельна компанія Біг Буд Інвест” та ФОП Росстальний Сергій Валерійович стали головними підрядниками з відбудови постраждалої інфраструктури Ірпеня і після деокупації Київщини отримали понад півмільярда грн з місцевих бюджетів, а також дивним чином отримала ексклюзивні підряди від Уряду Литви. Директором “БК Біг Буд Інвест” був Єгор Ярмолич – кум мера Ірпеня, а після його загадкової смерті керівником стала його дружина – Ангеліна Вовк-Ярмолич.

Зокрема, у 2022-2024 роках “БК Біг Буд Інвест” отримала на відбудову Ірпеня 497 млн грн, зокрема, понад 43 млн грн від Управління освіти і науки Ірпінської міської ради та 255 млн грн з місцевого бюджету, 180 млн грн від Уряду Литви та 19 млн грн від міста Кашкайш (Португалія).

“БК Біг Буд Інвест” за кошти Уряду Литви 159 млн грн здійснила ремонт дитсадка “Радість” (нова назва “Рута”) та за понад 21 млн грн проводить ремонт протирадіаційного укриття дитсадка “Івасик-Телесик” у селі Козиці Ірпінської громади.

2

Засновником товариства “Будівельна компанія Біг Буд Інвест” наразі номінально є Ольга Пінчук, але фактичний її власник – Росстальний Сергій – давній друга мера Ірпеня Олександра Маркушина.

Росстальний Сергій Валерійович був рекомендований мером Ірпеня Уряду Литви для відбудови ірпінського дитсадка “Рута”. Хоча формально Росстальний не є керівником чи власником компанії “БК Біг Буд Інвест”, саме він був представлений мером Ірпеня у переговорах з Урядом Литви, як головний підрядник і був однією з головних осіб на відкритті дитсадка “Рута”, навіть фотографувався з Президентом Литви на цьому заході.

За даними системи “YouControl”, Росстальний Сергій Валерійович також є фізичною особою-підприємцем і неодноразово отримував платежі на свого ФОПа від ТОВ “Будівельна компанія Біг Буд Інвест”. Таким чином, з компанії “БК Біг Буд Інвест” могли виводитися бюджетні кошти.

Крім цього, ФОП Росстальний Сергій Валерійович отримав у 2022 році 11,8 млн грн на післявоєнну відбудову освітніх закладів та будинків Ірпінської громади. Зокрема, на ремонт покрівель СЗОШ №1 по вул. Тургенівська, 17 (6,8 млн грн) та СЗОШ № 17 по вул. Тищенка, 10 (4,5 млн грн); ремонти приватних будинків по вул. Садова, 41 (420 тис грн) та Новооскольська, 57 (850 тис грн); ремонт і заміна вікон НВО “Освіта” по вул. Привокзальна, 5 (522 тис грн).

 

 

3

Також наближені до мера компанії без тендерних процедур додатково отримали понад 16 млн грн від UNICEF (ЮНІСЕФ Україна) на відновлення 1 та 17 шкіл і дитсадка №7 “Бджілка”.

Понад 250 млн грн з отриманих цими підприємцями коштів на відбудову Ірпеня було виділено без проведення тендерних процедур.

Така активна діяльність по відновленню Ірпінської громади не залишилася поза увагою правоохоронців. По ряду підприємств Сергія Росстального та Єгора Ярмолича навіть пройшли обшуки та виїмки. Невдовзі після цих подій Єгора Ярмолича випадково вбив перехожий в Ірпені. Від отриманих травм Ярмолич через кілька днів помер в лікарні.

Чому мер Ірпеня Олександр Маркушин, який нещодавно став фігурантом 7 кримінальних проваджень, зокрема, зарплатний скандал в Ірпені, так активно лобіює компанії свого близького друга Сергія Росстального?

Відповіді на ці питання невдовзі будуть озвучені у журналістському розслідуванні “Я від Маркушина”.

«Резонанс»

 

Оцените материал:
54321
(Всего 2, Балл 3 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

3 ответа

  1. Эту статью написали люди бывшего мэра Ирпеня Владимира Карплюка который на протяжении многих лет воровал бюджет в Ирпене и который сейчас является фигурантом многих уголовных дел. Дело в том что когда Карплюк начал свою преступную деятельность то он начал ликвидировать всех кто что згал за его дела. И однажды по его приказанию выкинули балкона начальника службы безопасности его фирмы- Романа Павлюченка. Дело достаточно быстро квалифицировали как самоубийство (дело №12013100040000871). Это очень удобно, учитывая связи Карплюка в правоохранительных органах, и вполне вероятно, что произошло это не без его участия: через несколько часов в тот же день, как писали СМИ, застройщика видели возле здания Ирпенского райотдела где он встречался со следователем и решал свой вопрос. Потом было еще кучу уголовных дел по дерибану бюджета. В отношении же Маркушина нет уголовных дел а это самое главное. Так что Вова сиди тихо пока тебя не згнали в «петушатню» ))

  2. Я памʼятаю як мешкав в Ірпені і всі мої знайомі забудовники памʼятають схеми з дерибану земельних ділянок в яких брали участь Маркушин , Денисенко та Ярослав Місяць . Всі вони мають апартаменти в Америці . Не вірте нікому . Ні Маркушину , ні Карплюку . Всі вони підари продажні

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

НОВОСТИ