В Украине стали работать ДРГ противника и их пособники:
[23.11, 11:37]: ВИБУХ: Дніпровський район. по «102» звернувся начальник ЖЕКУ гр-н «Л», що по вул. Рогозівська, 4/16, почули вибух гранати біля автомобіля, попередньо є один потерпілий.
Наряд з місця доповідає, що зі слів свідків, біля автомобіля стояв пакунок до нього підійшов чоловік у військовій формі, розкрив пакунок, після чого пролунав вибух, чоловік загинув.
По прибутю на місце події за адресою м. Київ, вул. Рогозівська, 4/16 було встановлено, що внаслідок вибуху на місці події загину солдат в/ч А-7040 гр. «П», зі слів свідків потерпілий підійшов до пакету, який залишила повна жінка, між авто Ауді А4 білого кольору н.з. LRO04084 та Субару WISX696, авто належать ТРО. Коли потерпілий заглянув в пакет, він підірвався.
Будьте обережні!
[23.11, 11:37] МаксКрамар: Інформування:
Маємо серійне застосування (3 рази у різних містах України) саморобних керованих вибухових пристроїв за наступною схемою:
1) місце вибуху: біля відділу поліції або військової частини
2) конструкція СВП:
— заряд — саморобна ВР із запахом нафтопродуктів, тротиловий еквівалент — 100-150 грам;
— засіб ініціювання — електродетонатор промислового виготовлення;
— вражаючі елементи: цвяхи L 20-40 мм;
— блок керування — мобільний телефон, кнопочний, в одному з випадків ідентифіковано марка Sigma;
— засоби маскування: СВП було в полімерному пакеті або в господарчій сумці.
3) місця та момент вибухів були під відеоспостереженням злочинців — на предмет було наведено камеру типу GoPro, яку було розташовано приховано, у кущах за декілька метрів
[23.11, 11:37] МаксКрамар: Сьогодні у м. Києві від спрацювання саморобного вибухового пристрою загинув доброволець ДФТГ 24 «Лівий берег». Вибуховий пристрій у пакеті був підкладений біля автомобіля ДФТГ. При спробі добровольця оглянути пакет пролунав вибух. Від отриманих поранень доброволець загинув. Вибуховий пристрій був приведений в дію дистанційно за допомогою встановленої поруч камери з передавачем. У звʼязку з цим необхідно провести інструктаж з особовим складом на предмет поводження з незнайомими предметами. Ні в якому разі не чіпати незнайомі предмети поблизу ваших штабів, автомобілів, місць несення служби тощо.
Кроме этого , стали происходить взрывы трансформаторных подстанций без приоета дронов, это или делают ДРГ, или
» зелень» решила заморозить и оставить уураинцев без света зимой. Технология очень простая, взрывчатка не нужна. Если видите подозрительные движения или группу людей рядом с подстанциями и трансформаторами, сообщайте КУДА следует, я просто не знаю , куда нужно сообщать.
И в связи с этим интересная статья в английской газете
» The Times»:
The Times у статті «Через корупцію українцям загрожує смертельний мороз» звинуватило українську владу в провалі програм захисту об’єктів енергетики.
«Британські інженери, а також команди з Америки, Німеччини та Японії надали кошти та технології своїм українським колегам з метою розбудови конструкцій для захисту енергосистеми. Однак через 9 місяців уряд Зеленського так і не зробив цього через корупцію, яка загальмувала роботи», — пише видання.
Поки що, щоб запобігти колапсу енергосистеми, Україна покладається на захист з габіонів, що поставляються Британією — примітивних клітин з каменем, — і бетонних захисних арок над землею, а також системи ППО.
Водночас, видання пише, що колишній заступник глави ОПУ Кирило Тимошенко вимагав від компаній 10-відсоткову плату за подання їхніх проектів на затвердження. Також під час поїздок до регіонів він стягував плату у розмірі 10 тис дол із компаній, які хотіли отримати візит президента.
Британське видання The Times опублікувало, що колишній заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко ( зараз радник в Міноборони) вимагав від компаній 10-відсоткову плату за відбір і подання їхніх проектів на затвердження. Також він брав 10000 доларів з бізнесменів за організацію їх зустрічі з Зеленським.
Джерела також повідомили, що під час офіційних поїздок до регіонів Тимошенко стягував плату у розмірі 10 000 доларів
Видання The Times звинуватило українську владу в провалі з корупційних мотивів програми захисту об’єктів енергетики від ракетних атак.
«На секретному об’єкті під Києвом бригадний генерал спостерігав, як вибухи руйнують бетонну конструкцію, яку таємно допомогла створити його команда із десяти британських військових інженерів, офіцерів розвідки та дипломатів. Британські інженери, а також команди з Америки, Німеччини та Японії порадили своїм українським колегам збудувати конструкції для захисту енергосистеми України від російських атак. Однак через дев’ять місяців уряд президента Зеленського так і не зробив цього на фоні звинувачень у корупції, яка загальмувала роботи», — пише видання у статті під назвою «Через корупцію в енергетиці українцям загрожує смертельний мороз».
Близько 80% енергетичної інфраструктури України пошкоджено чи зруйновано. За температури нижче нуля Україні загрожують смертельні зимові морози. Сотні тисяч людей проводять до шости годин у темряві без тепла, світла та води, зазначає видання та наводить слова колишнього голови агентства з відновлення Мустафи Найєма, який звинувачує уряд у навмисному затягуванні проекту захисту енергетики.
За його словами, уряд блокував виділення на це грошей із корисливих інтересів.
Команда Найєма підозрює, що проект було відкладено через те, що не було дано хабара чиновникам в офісі прем’єр-міністра, «які тримають у руках гаманець». За словами Найєма, уряд не заплатив підрядникам і ті припинили роботу.
Сергій Сухомлін, який змінив Найєма, сказав, що підрядники очікували «надто великий прибуток» і його відомство переглядає їхні контракти. Деякі захисні споруди «переробляються», щоб скоротити витрати, сказав він.
Підрядники заявили, що намагаються продовжити будівництво бункерів, але без виділення коштів урядом змушені брати кредити для фінансування мінімального обсягу робіт, щоб продовжувати будівництво, і споруди далекі від завершення.
Поки що, щоб запобігти колапсу своєї енергетичної системи, Україна покладається на захист «першого і другого рівня» з габіонів, що поставляються Великобританією — примітивних клітин, заповнених каменем, — і великих бетонних захисних арок над землею, а також на ряд сучасних систем протиповітряної оборони, наданих західними партнерами.
Видання, з посиланням на джерела, пише, що колишній заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко вимагав від компаній 10-відсоткову плату за відбір і подання їхніх проектів на затвердження.
Джерела також повідомили, що під час офіційних поїздок до регіонів Тимошенко стягував плату у розмірі 10 000 доларів із компаній, які хотіли отримати візит президента.
Водночас, прес-секретар Тимошенко спростував ці звинувачення: «Кирилл Тимошенко не бере участі у ухваленні рішень щодо будівництва інфраструктурних об’єктів і не має жодного відношення до процесів фінансування чи управління цими проектами.