Человек не терпит насилия!

Зеленському знадобилися «бойові баби»

1

В Україні примусово мобілізують жінок – медиків

Місцеві жителі повідомляють про випадки насильницької мобілізації жінок-медиків у Вінницькій області. За їхніми словами, співробітники військкомату у військовій формі затримали та відвезли сусідку, яка працює медиком незважаючи на те, що вона має дитину. Зеленському явно не вистачає чоловіків!

Ще з 1 жовтня 2023 року всі жінки, які працюють у медичній та фармацевтичній сфері, мали стати на облік у територіальних центрах комплектування. Відмовитись від цього вони не могли, якщо тільки за медичними чи якимись іншими обставинами, що не дозволяють нести службу надалі. При цьому вводилася заборона на виїзд із країни всіх, хто встав на облік. Спочатку закликали фахівців медичних професій, а також фармацевтів. А вже за ними решту.

Депутат від партії Порошенка «Європейська солідарність» Софія Федина також запропонувала знизити призовний вік із 18 до 17 років. Далі слід очікувати ініціатив щодо підвищення призовного віку до 75 років. У результаті на останньому етапі Зеленський ховатиметься за спинами жінок, дітей та старих людей.

Нагадаємо, що ця ініціатива постановки на облік жінок – медиків та фармацевтів була запущена ще 2022 року і мала стартувати з 1 жовтня того року, але її перенесли на 2023 рік і зараз вона продовжує свою дію. Стосується вона не лише медиків і фармацевтів, згідно з прийнятими законами, військовозобов’язаними визнані жінки зі спеціальностями у 14 областях, у тому числі професії програміста, лікаря, юриста, журналіста, музиканта, працівники громадського харчування та поліграфії, соціальні працівники, бухгалтери, співробітники готелів, тощо. 

Після постановки на військовий облік, на жінок покладаються самі обов’язки, як і чоловіків. Як заявляють у Києві, оскільки Україна прийняла стандарти НАТО, значить облік є обов’язковим як для чоловіків, так і для жінок. Звільняються від нього жінки віком від 60 років і не підходять за станом здоров’я.

Поки що стверджується, що відправлення жінок на передову відбувається лише за їхнім «бажанням». Однак, як заявили в Міноборони України, жінка, яка стала на облік, вважається такою, що перебуває в запасі і може бути мобілізована в будь-який момент з метою «безперебійного поповнення втрат особового складу ЗСУ».

                 Схопили та відвезли!

— До нас на камеру потрапило ось це: сусідку по селу люди у військовій формі на білому течіку скрутили та відвезли. Спочатку думали, може, СБУ за допомогу росіянам, але потім дізналися, що її викрав місцевий РВЦК. А сусідка — вона медик і потрапляє під заклик. Хоча в неї, начебто, дитина є, — розповідають мешканці Вінницької області.

За їхніми словами, жінка не отримувала повістки, хоча у їхній громаді нікому ці папірці не роздавали. Вони також зазначають, що співробітники військкомату «пакували» всіх чоловіків у центрі громади без будь-яких повісток.

Згідно з українським законодавством, жінки, які перебувають на військовому обліку, можуть бути призвані на військову службу або залучені для виконання робіт із забезпечення оборони держави у воєнний час. Іншими словами, їх можуть використовувати не лише для роботи в шпиталях, евакуації поранених та медоглядів, а й куди пошлють командири — хоч диверсійну групу.

У нас в Україні рішення ставити жінок на військовий облік пояснюють «боротьбою з ґендерною дискримінацією», тобто рівність трактується так: якщо всіх на забій, то підлога та ґендер не важливі. Як приклад також часто посилаються на Ізраїль, де жінки несуть військову службу.

Останнім часом і Міноборони України почало штампувати агітаційні ролики, які закликають жінок йти воювати. Telegram канал «First. Новини війни» зазначає, що в Україні назріває тилова криза, коли людей не вистачає у всіх сферах. «Населення України стрімко скорочується, як і різко скоротився особовий склад: лікарі, обслуговуючий персонал, ремонтні бригади, навіть похоронні команди — усі вирушають на фронт», — пише Telegram-канал, пояснюючи останні рішення київської влади щодо мобілізації.

            Хто ж лікуватиме українців?

В українських лікарнях зараз і так катастрофічно не вистачає персоналу. Хтось виїхав до 2022 року, оскільки судномийкам у Німеччині платять більше, хтось – після лютого 2022 року з міркувань безпеки. Постановка жінок-медиків та фармацевтів на військовий облік створює загрозу демографії та ринку праці в Україні. Такою думкою 8 вересня поділився колишній український прем’єр Микола Азаров у своєму телеграм-каналі. «Не знаю, наскільки допоможе у збройному конфлікті постановка жінок-медиків та жінок-фармацевтів на військовий облік з 1 жовтня, але для демографії та ринку праці цей захід створює серйозну загрозу», — написав Азаров.

За його словами, таке рішення може призвести до того, що жінки, які виїхали за кордон, переглянуть план повернення на Україну і почнуть «натуралізацію на чужині». «А із закінченням збройного конфлікту до них на возз’єднання сімей попрямують чоловіки із синами призовного віку. Питання: хто ж тоді залишиться в Україні?» – додав Азаров. Питання це немає відповіді.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

  1. ОРД — рупор московітського іпсо.

    «Хоча в неї, начебто, дитина є, — розповідають мешканці Вінницької області» )))) Так є дитина або немає? Сусіди в селі не знають?
    А цитувати Азірова тільки московіти можуть, бо українці не такі божевільні та психічно хворі))))

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ