Человек не терпит насилия!

Андрій Плоский — вірний, але не завжди…

1Допоки одні чекають на ротацію, а інших з інвалідністю пакують в буси, колишній пауерліфтер та ультрас Андрій Плоский ходить по лікарнях, доводячи власну непридатність аби отримати відстрочку. Але підписувати такі документи ніхто не хоче, не допомагає навіть звична практика занести «котлетку», бодай надто видно, що придатний.

Андрій Плоский — один з львівських ультрас, в юні роки багаторазово долучався до замовних акцій, як то розігнати представників партії Голос або демонстрацію за права жінок. Є членом громадської організації «Завжди вірні» та прихильником російського пропагандиста Михайла Кокляєва.

2

Після кількох скандалів в медіа та звинувачень у кримінальній діяльності, Андрій Плоский вийшов сухим з води та навіть намагався очистити власне ім’я, доєднавшись до акції благодійні обіди у сквері Івана Павла ІІ від благодійного фонду «Там, де живе надія».

Існує фонд з 2018 року, зробив багато добрих справ як то допомогти ВПО, чи придбати спорядження для військових. Але не зважаючи на безліч фотозвітів на Фейсбук, обличчя Плоского там не побачити, особливо коли мова йде про поїздки на фронт.

Єдиний захід, на якому дійсно побував псведоволонтер Андрій Плоский відбувся в січні 2023-го, коли йому вкрай знадобилася можливість втікти за кордон.

3

Для створення образу волонтера, під час заходу благодійник Плоский якомога більше засвітився обличчям на камеру, а потім посидів з журналістам в ресторані, аби пожалітися на тяжке голодне дитинство.

«Я виріс в незаможній сім’ї, у батьків троє дітей. Були різні періоди у нашій родині і ми не зі слів знаємо, що таке скрута і коли грошей вистачає лише на харчування і найбільш необхідне.», — розказує Андрій Плоский в інтерв’ю журналістам.

1

Життя Андрія насправді було тяжке, адже замість Монте Карло, доводилось в відпочивати в Чорногорії, а замість Maserati, першим авто стало BMW.

5

Саме на ньому 31 серпня 2015 року він навмисне порушив правила дорожнього руху, в результаті чого збив людину на вул. Луганській м. Львова. Внаслідок наїзду потерпілий отримав ушкодження середньої тяжкості.

6

Але проблему вирішили особисті зв’язки Плоского, і жодного покарання молодик не отримав.

7

Навпаки він продовжив влаштовати стрітрейсінг і вже в 2021 році похизувався в соцмережах новенькою Audi на модних номерах, вартістю близько 27 тис. долларів.

8
Свої статки Андрій пояснює роботою в сфері IT,  про що пише у власному профілі на LinkedIn, але в народі його знають зовсім по інших справах. До речі за останні 8 років Плоский поміняв близько семи місць роботи. В деяких працював по півроку, в деяких трохи більше, та чи працював насправді, важко перевірити.

9

Усі ці роки Андрій працює не напряму, а через ФОП на спрощеній системі оподаткування. Наразі вказує, що обіймає посаду Backend Architect в компанії Bosch, але віддалено. І це зрозуміло, бо ходити щодня на роботу, ризикуючи зустріти представників ТЦК, вкрай небезпечно для колишнього пауерліфтера. Нажаль для Андрія компанія Bosch працівників не бронює, тому йому доводиться винаходити інші методи.

10

Ще на початку повномасштабної війни Андрій отримав відстрочку за станом здоров’я,  хоч в мирний час до останнього не втрачав моменту аби похизуватись гарною фізичною формою. Після потреби пройти повторне ВЛК, дати хабаря не вдалося, тому він щоразу виявляє в себе нові проблеми, доводячи, що ніяк не може стати до лав ЗСУ.

Виявляється «Завжди вірні» — вірні не завжди, бо коли діло доходить до відповідальності та громадянських обов’язків, Андрій Плоский намагається розіграти вже звичну йому корупційну схему. Та чи погодиться хтось на таку зраду?

Оцените материал:
54321
(Всего 2, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

НОВОСТИ