Человек не терпит насилия!

Арфуш підтвердив російське громадянство Кропачова

img 6600Французьке видання www.entrevue.fr Омара Арфуша опублікувало статтю, що підтверджує російське громадянство ув’язненого вугільного барона Віталія Кропачова та його зв’язок із проєктом golos.eu, організованим на гроші Медведчука екс-менеджментом його холдингу «112 Україна».  

«У справі громадянина Росії Кропачова, якого заарештували після рейдів, проведених бельгійськими та французькими слідчими в офісах Європарламенту в Брюсселі та Страсбурзі, під приціл потрапив проросійський портал «Голос Європи» під доменом golos.eu», — заявив Арфуш у www.entrevue.fr.

Сам матеріал Арфуш опублікував, як реакцію на огляд журналістського розслідування опублікованогоу виданні Eutoday, який виявив російський паспорт Кропачова і факт подальшої зміни прізвища на Мирний. Предметом розслідування журналістів були механізми фальсифікації європейськогоінформаційного простору та створенняпсевдоекспертів на користь російської пропаганди, керовані топ-менеджментом холдингу «112 Україна». У рамках цього розслідування журналістивстановили зв’язок топ-менеджменту націоналізованого холдингу «112 Україна» з телеканалом Кропачова UWN та російськимпропагандистським проектом golos.eu. Розслідувачітакож встановили причетність близьких до менеджменту Euronews братів Валіда та Омара Арфуш до сітки фальшивих новинних сайтів, на якихрозміщувалася російська пропаганда та комплементарна інформація про Кропачева.

Близький до оточення Януковича та Колесникова Омар Арфуш відомий як співак, піаніст, який виконав пісню «Любов» з Іриною Білик. У 2023  році видання www.entrevue.fr повідомило, що власник медіагрупи в Україні, де він заробив свої статки, Омар Арфуш придбав www.entrevue.fr.  Якою саме медіа-групою в Україні володіють брати Валід та Омар Арфуш невідомо, у відкритих джерелах немає жодної інформації про це, як і про сплату податків із зароблених великіх статків. Валід Арфуш раніше обіймав посаду генерального директора радіостанції «Radio Super Nova», яка вже багато років не виходить в ефір і компанія постійно показує збитки, повідомляє opendatabot.  Видавець жовтого журналу «Папараці», син одіозного Бориса Колеснікова, припинив фінансувати проект в 2012 році,  його створенням займалися брати Арфуш. Проєкт Fashion TV Ukraine, власником якого є розшукуваний Олександр Онищенко, також призупинив свою діяльність через війну.    

Раніше, 17 травня, правоохоронні органи затримали вугільного бізнесмена Віталія Кропачова за підозрою в організації та управлінні злочинною спільнотою, яка завдала шкоди державі на понад 2 мільярди гривень на махінаціях у вугільній сфері. Після цього ЗМІ повідомили, що Кропачов має видатне російське громадянство. Адвокати Кропачова назвали цю інформацію брехнею та підробкою, але згодом журналісти знайшли підтвердження наявності російського громадянства Кропачова у відкритих базах даних громадян РФ. Крім вугільного бізнесу, Віталій Кропачов володіє медіаактивами, а також разом з Борисом Колесніковим розвиває хокейний клуб СК «Сокіл».

 

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

  1. Є три варіанти подій в Україні -америкоські жиди які зробили срср у 1917 на гроші варбурга а «духовними гуру були лєві мордехай (карл Маркс) та хаім бланк (ул’янов) оба пєдєрасти як і есель джугашвілі (сталін) вигнаний у 17 років з духовної сємінарії з мікояном за пєдєрастію (авакян ашкєназ як і він жид) так перша подія буде у сша або европі як у 1919 на зразок баварської народної республіки коли українці домовились з німцями за їх присутність в Україні щоб жидокомуняцькє бидло не мало змогу далі загарбувати наші терени як зараз шоломов путлєр і жидовня одразу зробила заколот у Німеччині або за допомогою арабні негросів азіятів на грощі жидви- якійсь заколот бунт шаріят -що завгодно щоб залишити Україну без зброї бо самі ж і знищили всю оборонку за 30 років і зєля наркопідар з єрмаками подоляками рєзніками даніловими павлюками плахутами шмигалями за три роки не маємо свого виробництва зброї -грощі нагло вкрадені і брехня підступ зрада -їх головна мета……хоча є ще один розвиток подій -знищити юдобидло жидомасонів до влади Червинґького Кононенка Кривоноса та інших свідомих українців тому що є загроза знищення держави Україна жидами та їх пляном» небесного ерусаліму» а у палестині «великого езраелю» -підступ брехня вбивства гвалт грабунок і росіяни роблять теж саме з 1917 бо їх походження азійське як і жиди що приперлися з за уралу а ще раніше тадмуджин -чінгісхан —ворог у людства той самий -сіонізм юдонацизм та азійські загарбники

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ