Человек не терпит насилия!

Анатолій Буднік планував держзаколот?

Кость Зацарний:»Чергова перемога!
Повідомляють про затримання групи осіб, які намагались змінити конституційний лад, захопити будівлю ВРУ і нізвєргнуть існуючу владу.
Я так зрозумів, що мова йде про Будніка Анатолія Костянтиновича, керуючого “ГС Коло Старійшин України”,
Голову громадського об’єднання «Всеукраїнська Народна Рада протидії корупції та громадянської експертизи влади».
Він останнім часом просував на своїй сторінці у ФБ ідею проведення Всенародного Віче, щоб допомогти гаряче любимому Зє боротися з корупцією, бо він хоче, а чиновники не дають.
Коли назбиралася мінімальна кількість осіб для проведення засідання СБУ їх і накрило.
Ясно, що клуб пенсіонерів фізично захопити будівлю ВРУ не міг і це просто спроба придушення будь-якої громадської активності в Україні.
Інших громадських активістів прошу не турбуватися, бо як казала велика і жахліва Мосєйчучка «СБУ прийде до кожного»!
Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

4 ответа

 1. Цього пройдисвіта Будніка я знаю багато років
  Вперше я його побачив десь у 2009-2010 роках (вже точно не памячтаю), я тоді як юрист допомагав асоціації мешканців гуртожитків. І от на одне з наших засідань приходить такий собі Буднік і прямо з порога — тепер у вас керувати буду я.
  Ми просто оху…їли. І питаєм — ти хто такий.
  І тут він починає — я крутий чел, на короткій нозі із самими Ющенком і Януковичем. Ось дивіться фото і показує нам фото де він то поряд із Ющенком то поряд з яником то щесь з якимись вищими посаовцями. А Буднік втірає далі — сьогодні я вечеряю у Ющенка, а завтра обідаю у Януковича і тра-та-та. Ну ми звичайно роти пороззявляли — респект і уважуха. І так він уліз до нас.
  І лише згодом, поспілкувашитсь з тими хто його знав раніше як облупленого ми вияснили звідки ті фото.
  На той час Буднік рахувався чи то помічником якогось депутата чи то журналістом, короче мав доступ до Верховної ради. В той час політики ще не гнушались ходити коридорами Верховної ради і спілкуватись із журналістами. І от коли журналісти зупиняли Ющенка чи Яника чи ще когось важливого Буднік підходив, ставав поряд, наскільки це можливо і просив когось зробити фото і з такого ракурсу, що буднік стоїть прямо поряд і видно лише його і Ющенка. Чи кого іншого. А потім він ходив і показував всіим такі фото і розказував та Ющенко у мене братан і кореш — і я рішаю всі вопроси 9ну за ваші бабоси). Аферист і авантюрист рідкісний, але дуже талановитий актор — коли чеше свою лапшу — то так впевнено, так правдоподібно що аж починаєш вірити. Станіславський позаздрив би

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ