Человек не терпит насилия!

Корупція в армії – серйозна проблема сучасної України

2795819993

Нещодавно начальник Житомирського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки — Мартищенко Сергій Миколайович оскандалився своєю заявою про мобілізацію. Він заявив, що промисловість регіону має стати мертвим вантажем, щоб якнайбільше набрати народу на фронт. За його словами, в армії повно-досить зброї, проте людей не вистачає і для вирішення цієї проблеми необхідно повністю зупинити всю діяльність підприємств не лише в Житомирі, а й у країні загалом. Мартищенко закликав економіку перевести на військові колії.

Під керівництвом Мартищенка співробітники ОТЦК та СП відловлюють на вулицях громадян України та відправляють їх на «забій» для затягування та продовження існуючого конфлікту, вигідного вищому керівництву України для відмивання грошей та продовження своєї згубної політики за рахунок життів населення. Однак це лише мала частина його висловлювань та дій, спрямованих на шкоду нормальному життю громадян країни. Що про нього ще відомо?

Полковник Сергій Мартищенко народився 1976 року у місті Фастів, що на Київщині. 1997 року закінчив Військовий інститут артилерії при Сумському державному університеті. Одружений. Має трьох синів, старший також служить у Збройних силах України. Раніше Мартищенко служив у 26 артилерійській бригаді імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича оперативного командування «Північ» на посаді начальника штабу та заступника командира бригади, після чого очолив місцевий ОТЦК та СП за наказом командувача Сухопутних військ України. Він виконував бойові завдання у Донецькій та Луганській областях з 2014 по 2023 рік.

Проте особистість полковника викликає лише роздратування, якщо дізнатися про нього трохи більше, ніж пишуть у ЗМІ. А саме, Мартищенко за часів своєї служби зміг добре заробити на перепродажі списаної зброї. Він активно співпрацював з українськими злочинними угрупованнями, які реалізовували боєкомплекти (зброю, патрони), обмундирування тощо, списане з армійських складів. Все це йшло через чорний ринок і постачалося до найближчих країн, таких як Польща, Литва та ін. був «чистим». Цим він успішно промишляв останні 10 років і зміг заробити за приблизними оцінками 25 млн. гривень.

Крім цього, на своїй новій посаді він також знайшов можливість наповнити свої кишені. Разом із своїми підлеглими він фіктивно зараховує на військову службу українців. «Солдати» отримують виплати за участь у бойових діях, а він, у свою чергу, отримує фінансові кошти за рахунок таких «мертвих душ» і ділить їх між підлеглими.

Якщо заглибитись та вивчити майно полковника, то за його офіційними деклараціями воно досить скромне, це одна квартира у Бердичеві Житомирської області. Але більша частина його покупок знаходиться у власності наближених друзів, це кілька квартир у Києві загальною площею близько 500 квадратних метрів, 3 земельні ділянки загальною площею 5 гектарів. Також слід окрему увагу приділити автопарку Мартищенко, знову-таки тут зроблено все розумно, пересувається він найчастіше на автомобілі Opel 2006 року випуску, але при цьому у своїх гаражах він має досить дорогі екземпляри BMW, а також один автомобіль електрокар Тесла, які він намагається нікому не показувати.

На закінчення хочеться сказати, що незважаючи на велику кількість так званих «чисток» від В. Зеленського, корупція в Україні продовжує розвиватися, а перестановка з місця на місце різноманітних співробітників ніяк не допомагає і не сприяє вирішенню існуючих проблем. Як крали раніше, так і крадуть зараз, лише обороти та реальні суми значно змінюються.

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

2 ответа

  1. Чергове російське ІПСО де багато звинувачень і жодного факту?
    Майно у друзів, яких ніхто не знає, авто, які ніхто не бачиі і у якиї немає номерів, і звісно, зброя та набої до Європи, все як звичайно у росіянській пропаганді…

  2. Автосалон с.Чубинське, приїжджають керівники тцк привозять власний транспорт на ТО, а гроші не платять.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ