Человек не терпит насилия!

Продовжує благати на колінах — скандальний постачальник ЗСУ Володський продовжує брехати та просить помилування у кредиторів

9f9a398e2954edfa30591

Бізнесмен з Запоріжжя Владислав Володський «прославився» на всю країну, коли стали відомі його махінації з постачанням продуктів харчування до військових частин. Журналсіти оприлюднили інформацію про те, що Володський провалив один з контрактів, лишив військові частини без продуктів і отримав за це штраф.

А крім того — він ще й боржник, мільйонні суми винен приватним кредиторам і банкам. До мережі потрапило відео-підтвердження цієї інформації, на записі, який адресований одному з кредиторів, Володський на колінах обіцяє повернути гроші.

Після оприлюднення запису Володський заявив, що нібито умисно записав це відео. Продовжує вдавати з себе успішного постачальника для ЗСУ та спростовує всі озвучені в ЗМІ факти. А в появі журналістських матеріалів Володський звинувачує міфічних конкурентів. Але з такою репутацією, досвідом невиконання контракту та реальними мільйонними боргами держава мала б засумніватися в тому, чи законно він виграв торги. До того ж, пізніше з’явилися і нові докази того, що Володський боржник і не здатен виконувати зобов’язання. Цього разу до мережі потрапили голосові повідомлення, в яких Володський знову звертається до кредиторів, яким винен гроші.

Мовою оригіналу:

“Ну обнулят меня, в тюрьму посадят завтра из-за всей этой х*ни, я не понимаю просто итог. Я же стараюсь со своей стороны быть с тобой открытым, понимая, что я на вилке — ты понимаешь, что я на вилке на сегодняшний момент. Но я всё равно разъё*ваюсь, делаю кучу вещей для того, чтобы не спасти даже компанию, даже не спасти репутацию — по*уц, сам виноват. А для того, чтобы вернуть тебе деньги, которые я должен, которые я подписался. И дальше обустраивать свою жизнь, вынести из этого урок. А если мне в любом случае пи*да, то что мне выйти повеситься? Что мне делать?”

В своїх повідомленнях Володський не приховує контракти від держави на постачання провізії до війська йому потрібні, щоби повернути власні борги.

«Я работаю для того, чтобы вернуть тебе деньги, я не хочу никого обманывать, я не хочу ни с кем ссориться»,- запевняє він співрозмовника. А також визнає, що ситуація для нього геть погана і він може таки втратити контракт на липень. Зрозумівши, що спроби спростувати в ЗМІ всю інформацію щодо його діяльності, провалилися, Володський продовжує плазувати перед своїми кредиторами та мріяти про великий куш від чергових оборудок з їжею для українських військовослужбовців. До того ж, на розповсюдженому відео — дійсно він. А те, що голос в аудіо повідомленнях також належить Владиславу Володському, підтвердить будь-яка експертиза.

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 1 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

НОВОСТИ