Человек не терпит насилия!

ЗАМІСТЬ ПРОДУКТІВ ДЛЯ АРМІЇ КУПИВ ПОРШ ДЛЯ КОХАНКИ – ВЛАДИСЛАВ ВОЛОДСЬКИЙ ПРОВАЛИВ ПОСТАЧАННЯ ПРОВІАНТУ ДЛЯ ЗСУ

img 6552

На нього скаржиться половина військових частин України, а він і досі не відповів за махінації з постачанням продуктів до війська.

Підприємець Владислав Володський виграв торги та отримав право постачати провізію до майже п’ятдесяти відсотків військових частин України. При цьому в його оточенні кажуть про численні борги перед банками та постачальниками. Незважаючи на це Державний оператор тилу – агенція, що забезпечує тилові потреби ЗСУ, надали саме афельованим з Володським компаніям право завозити харчі.

Батько Владислава — Олексій Володський займався перемовинами між ТОВ «Твій хліб» та Державним оператором тилу. Саме йому приписують партнерство з «Твоїм хлібом». І саме через цю компанію Володський стає тим, від кого залежить харчування військових від центру країни до Закарпаття. Але закінчується це гучним провалом.

Протягом трьох тижнів, які провізія мала вже надходити до частин, Володський не відправив нічого. При цьому, встиг купити Порш 911 для своєї коханки – дівчина розбила елітне авто на трасі, коли збила дику тварину.

 

Тим часом з частин почали надходити рекламації про те, що договірні обов’язки постачальник не виконав. Нагодувати військових екстрено змогли завдяки резерву Міноборони, договір з Володським таки розірвали, нарахували штрафи. Та наступний договір на постачання влітку знову виграє афельований з Володським «Фуд-груп».

 

Чи зацікавилися вже правоохоронці таким перманентним «везінням» афериста, поки невідомо. Попередні справи, пов’язані з його оборудками, розслідує Головне слідче управління Нацполіції.

Оцените материал:
54321
(Всего 4, Балл 4 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ