Человек не терпит насилия!

Російський паспорт Кропачева остаточно підтверджений!

unnamed«Згідно з базами даних громадян Російської Федерації, у нещодавно заарештованого ДБР вугільного барона Кропачева є російський паспорт на прізвище “Мирний”! У нещодавно опублікованих  Telegram посиланнях на базу “Химера” зазначено, що станом на 08.06.2016 Кропачев змінив прізвище на “Мирний” у РАЦС м. Таганрога Ростовської області, номер акту 24», — повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook експерт Охрименко.

 

Експерт вважає, що Кропачев (Мирный) не здійснюваввихід з російського громадянства. Найімовірніше, Кропачев не вклеював фотографію в паспорт по досягненню 45-річного віку, і його паспорт формально вважається недійсним, при цьому російськегромадянство Кропачева (Мирного) зберігається. Він у будь-який момент може звернутися до консульськоїустанови РФ, сплатити штрафи, вклеїти фотографії та отримати новий паспорт. «Зручний статус, тим більшеколи до тебе є питання від українських правоохоронців», — резюмує Охрименко.

 

Інформацію про наявність у Кропачева російськогогромадянства та фотографії виписок із системирос.паспорт раніше у виданні EUTODAY опублікуваламіжнародна група журналістів, яка займаєтьсярозслідуванням дезінформаційних кампаній РФ, спрямованих на створення псевдоекспертів та маніпуляцію європейською громадською думкою.

«Кропачев звернув на себе увагу розслідувачів серієюкомпліментарних статей у міжнародних медіа і тимфактом, що для відкриття телеканалу UWN він залучив топ-менеджмент націоналізованого холдингу “112 Україна”. Все це відбувалося на тлі гучного скандалу в Європі навколо російського пропагандистського проєкту“Голос Європи”, до створення якого також причетнийтоп-менеджмент холдингу “112 Україна”. Колишньогодиректора телеканалу “112 Україна” Артема Марчевського внаслідок скандалу ряд європейськихкраїн вимагав включити до нового пакету санкцій. Чипричетний Кропачев до діяльності “Голоса Європи” невідомо, як і той факт, чи використовують колишніспівробітники “112-го” потужності каналу UWN, щоналежить Кропачеву, для роботи проєкту “Голос Європи”. Навіщо Кропачев, бізнес якого дуже потребуєлояльності влади, пішов на зближення з командою Медведчука, що очікувано викликало різку критику та увагу журналістів-розслідувачів? Відповідь на всі ціпитання найближчим часом мають дати українські та європейські правоохоронці», — написав експерт.

 

Раніше ЗМІ повідомляли, що керівники та співробітникизакритого медіахолдингу “112 Україна”, паралельно з українськими проєктами, займаються створенням двохвеликих проєктів у Європі: “Голос Європи” та “Співвітчизники”. Портал “Голос Європи” виступає як новинний ресурс, що просуває проросійську повісткудня і спрямований на маніпуляцію громадською думкоюв Європі.

 

Проєкт “Співвітчизники” представляє собою віртуальнийцентр правової допомоги для опозиціонерів, нібитоборців за свободу слова. Обидва проєкти активно використовують ресурси та експертизу колишніхспівробітників “112 Україна”. Їх діяльність спрямована на підрив довіри до європейських інститутів і підтримкупроросійських настроїв. Ці проєкти є частиною широкоїкампанії з дезінформації, націленої на дестабілізаціюінформаційного простору Європи, стверджується в розслідуванні.

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

3 ответа

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Журналісти вказали на російське громадянство Кропачева і його зв'язок з...

Міжнародна група журналістів-розслідувачів розповіла, що нещодавно заарештований український політик Віталій Кропачев «має російське громадянство, і, намагаючись приховати це, змінив своє прізвище…

Кропачев создает свой медиахолдинг

Угольный бизнесмен Виталий Кропачев доказал, что является очень упорным человеком. В 2022 году, когда в Украине идёт война, он продолжает…

Кропачев аккумулирует все

Виталий Кропачев, (https://t.me/vse_hody_zapisany/2020)бывший угольный «смотрящий» времён Петра Порошенко, (https://t.me/vse_hody_zapisany/2698)беспрепятственно заходит в собственность «Димитровуглевантажтранс» через приватизационный аукцион, предложив 301 млн грн…
НОВОСТИ