Человек не терпит насилия!

Банкрутство чи банальне рейдерство? Інвестори ЖК «Міністерський» просять у влади допомоги

photo 2024 06 12 13.57.03

12 червня 2024 року інвесторами столичної нерухомості проведений мітинг в Оболонському районі міста Києві щодо недобудови квартир розташованих в ЖК «Міністерський», що знаходяться за адресою: м. Київ, вул. Кондратюка, 1.

Забудовник ПрАТ «Енергополь-Україна» наразі знаходиться в банкрутстві (справа No910/5335/21), але незважаючи ні на банкрутство, яке триває 4 роки, ні на повномасштабну війну будівництво не зупинялося.

Однак, повідомили представники ініціативної групи дії «українських рейдерів» змусили власників квартир вийти на мітинг для звернення уваги влади України до своєї біди. Потерпілими наразі є більше 200 родин, що про інвестували більше ніж 250 мільйонів гривень.

Зі слів інвесторів ЖК «Міністерський» та інформації, що міститься в інтернеті відомо, що проблеми забудовника ПрАТ «Енергополь-Україна» почались в момент привласнення коштів інвесторів посадовими особами «PBG S.A.» (мажоритарний акціонер) та створення фіктивної заборгованості у ПрАТ «Енергополь-Україна» через договори позики укладені з «WSHODNI INWEST SP.ZO.O.», яке знаходиться в прямому володінні «PBG S.A.».

Метою укладання договорів позики між забудовником та «WSHODNI INWEST SP.ZO.O.» було лише подальше виведення коштів з ПрАТ «Енергополь-Україна» та доведення його до банкрутства для привласнення майна забудовника, зокрема про інвестовані громадянами України 250 млн грн.

Представники «WSHODNI INWEST SP.ZO.O.» в Україні ініціювали банкрутство забудовника та наразі повністю контролюють комітет кредиторів на підставі фіктивних договорів позики.

Інвестори назвали вигодоотримувачами банкрутства забудовника Артема Подольського, Андрія Дуднік та адвоката Олександр Архіпов які вже п’ять років намагаються ліквідувати забудовника.

Примітно, що про Артема Подольського та Андрія Дудніка міститься багато інформації про пов’язаність їх з представниками криміналу та супроводом рейдерських дій в Україні.

В коло їх партнерів в свій час входив теперішній суддя Верховного Суду у складі Касаційного господарського суду Іван Міщенко, але як кажуть інвестори «колишніх партнерів не буває».

Інвестори ЖК «Міністерський» скаржаться, що саме під патронатом представників WSHODNI INWEST SP.ZO.O. будівництво та здача об’єкту інвестування через недофінансування було зірвано щонайменше на 5 років.

За 2018-2020 рік в інтересах WSHODNI INWEST SP.ZO.O. з ПрАТ «Енергополь- Україна» виведено майна на більше ніж 150 млн грн.

Окрім того інвестори повідомили, що дії та заяви представників WSHODNI INWEST SP.ZO.O. були націлені фактично на заволодіння квартирами інвесторів ще в 2019 році, щоб досягнути в подальшому подвійних продажів. З огляду на вищенаведені обставини 26.04.2019 за заявою одного із інвесторів ЖК «Міністерський» було відкрито кримінальне провадження за No12019100050003152 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України.

Інвестори покладали надії, що після 25.06.2020, коли відбулась довгоочікувана зміна керівника ПрАТ «Енергополь-Україна», відбудеться відновлення роботи забудовника.

Новий директор Грабенко О.В. в липні 2020 року допустив генерального підрядника на майданчик та відновив будівництво.

Незважаючи на арешти накладені WSHODNI INWEST SP.ZO.O. на все рухоме та нерухоме майно, рахунків ПрАТ «Енергополь-Україна» в літку 2020 року, саме український акціонер згодився добудовати будинок для більше 200 сімей та розпочав фінансування будинку за адресою вул. Кондратюка 1.

Однак, інвестори вважають, що беззаконня в Україні та відчуття всесилля рейдерів Артема Подольського та Андрія Дудніка не без можливого покровительства Івана Міщенко, в погоні за особистою вигодою залишила більше 200 родин без житла в столиці.

Протягом січня-лютого 2021 року та в травні 2024 року представники ініціативної групи мали спілкування представниками WSHODNI INWEST SP.ZO.O., однак так і не отримали жодної зворотної відповіді на поставленні запитання.

Також, потерпілі інвестори ЖК «Міністерський» мали можливість бути присутніми на комітеті кредиторів проведеного в травні 2024 року. Під час якого Олександр Архіпов представник WSHODNI INWEST SP.ZO.O. повідомив інвесторам, що вони не збираються добудовувати будинок за адресою вул. Кондратюка 1, що їх головна мета «повернути свої гроші і щоб з цими питаннями звертались до українського акціонера».

Наразі, інвестори знаходяться в розпачі, так як в результаті фіктивного банкрутства забудовника, вони звичайні громадяни України, стали заручниками як вони повідомили «рейдерів та бандитів». Станом на сьогодні затримка заселення та отримання ключів складає майже 7 років.

Оцените материал:
54321
(Всего 2, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

6 ответов

  1. Вымирает сайт.Ранийш памьятаю кожний высер збирав до полусотни комментов а зараз…
    Кто помер,кого ТЦК зловыло на бойню

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

НОВОСТИ