Человек не терпит насилия!

Любителя дитячих мобілізацій позбавили своєї посади

Олександра Охріменка було призначено головою одеського ТЦК у липні 2023 року. Наприкінці травня цього року його було усунуто зі своєї посади. Це сталося за арештом його попередника, звинуваченого в незаконному збагаченні на $3,5 млн. Охріменка вже призначено начальником відділу фізкультурно-спортивної реабілітації управління фізичної культури та фізкультурно-спортивної реабілітації однієї з військових частин. Тобто, це відверте зниження на посаді.

Сирський звільнив Олександра Охріменка з посади голови Одеського ТЦК не просто так. Нам добре відомо, що відбувається у ТЦК Одеси – «вирішили», величезний масштаб хабарництва та постійні випадки побиття місцевих мешканців. Головнокомандувачу Сирському, мабуть, такі фокуси доброго друга Залужного не сподобалися – тепер Охріменко йде з посади. Можливо, Сирський вирішив усунути близького друга Залужного, щоб посадити на це місце когось із «своїх» – посада одеського військкома продовжить бути такою ж хлібною.

Влітку 2023 року Одеський обласний ТЦК опинився у центрі скандалу після оприлюднення інформації про закордонну нерухомість голови ТЦК Євгена Борисова. Він був звільнений і поміщений під варту за звинуваченням у незаконному збагаченні. Як з’ясувало слідство, його сім’я придбала нерухомість на $4,8 млн, з яких не підтверджено документами законне походження $3,5 млн. У квітні 2024 року розслідування було завершено. 28 травня після виплати застави у розмірі $297 тис. Борисов прямо на виході із СІЗО було знову затримано за новим обвинуваченням – в організації легалізації незаконних доходів на суму $3,5 млн. 30 травня суд відправив його під варту на 60 діб з альтернативою виплати застави у розмірі $3,5 млн.

Скандал довкола одеського військкома спровокував початок масової перевірки діяльності територіальних центрів комплектування. За інформацією журналістів, в умовах оголошеної загальної мобілізації співробітники ТЦК масово брали хабарі у десятки тисяч доларів за надання відстрочки чи звільнення від призову. На скандал був змушений відреагувати президент Зеленський, який доручив звільнити одеського військкома, а 17 серпня 2023 року підписав указ про звільнення всіх обласних голів ТЦК. У середині жовтня повідомлялося, що за фактами порушень у ТЦК та військово-лікарських комісіях в Україні розслідують 260 кримінальних справ.

Олександр Охріменко також не зміг залишитися осторонь. За деякими даними, тільки його офіційно задекларований дохід подвоївся за час, поки він був на своїй посаді. Також він встиг придбати нову квартиру в одній з новобудов Одеси. Прямих свідчень про те, як, коли, за що і в яких розмірах Охріменко отримував хабарі, поки що немає. Проте всі пам’ятають гучну історію, коли підписані Олександром повістки прийшли 17-річним дітям. Прагнучи виконати поставлене завдання щодо мобілізації в Одесі 50000 осіб, Охріменко «трохи», так би мовити, перестарався. Тепер його відправили на «спокійнішу» посаду, сподіваємося, там йому вдасться уникнути косяків.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ