Человек не терпит насилия!

Військкомам – квартири, солдатам – труни.

Той факт, що працівники ТЦК мають броню від мобілізації та найширший набір привілеїв вже давно нікого не дивує. Але спливають дедалі більше дикі історії, коли ми бачимо, коли, наприклад, військкоми отримують квартири замість ветеранів, яким вони покладені. Така історія сталася у Вінниці.

На початку 2023 року вінницький забудовник та волонтер Володимир Хоменко анонсував виділення восьми квартир для сімей військових та добровольців, які нині захищають Україну. Семеро українських сімей вже отримали житло, прізвища власників відомі, про них писали журналісти. Однак щодо восьмого героя довго не було даних — забудовник інформацію не надав, пояснивши, що людина нібито хоче залишитися неназваною, бо воює. Пізніше стало відомо, що голова Вінницького ТЦК Роман Потерлевич одержав цю квартиру, яка спочатку призначалася бійцю.

Головним призвідником, як стверджує забудовник Володимир Хоменко, є голова Вінницької ОВ Сергій Борзов. Волонтер минулого року звернувся до нього, щоб провести в квартири газ, проте на відповідні документи він чекав дуже довго. Хоменко цілий рік не міг завершити роботу з газу, але на сьогоднішній день квартири вже житлові. За його словами, Борзов знущався з нього і спеціально затягував процес, а в результаті просто «віджав» житло. Крім того, голова ОВА погрожував і тиснув на волонтера, коли правда почала спливати.

У результаті вийшло Борзов та його підопічний Потерлевич просто відібрали у ветерана житло. Забудовник подав заяву до відповідних органів, але досі у цій справі немає жодної інформації… Це реальність, у якій ми сьогодні живемо. І з таких маленьких штрихів складається портрет сучасної влади та політики, яку вона проводить. Поки прості солдати гинуть на фронті, тцкашники обзаводяться житлом за їхній рахунок.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

  1. 19 листопада 2023 року призначено нового начальника Вінницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Посаду обійняв кавалер ордену Богдана Хмельницького трьох ступенів, бойовий офіцер — полковник Сергій Михайлович Марценюк.

    «працівники ТЦК мають броню від мобілізації » — це все одно, що сказати «військові отримали броню від мобілізації», напевно автор тексту дуже далекий від війська, може в нього самого якась бронь, або в теробороні, як деякі антикорупціонери

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ