Человек не терпит насилия!

До уваги СИРСЬКОГО……..

img 20240519 212051До уваги СИРСЬКОГО……..

 

Як ТЦК та місцеві айбоЛІТИ під час війни, селище на Сумщині з Липової Долини перетворили в Долину УХИЛЯНТІВ – чи як заробити БАГАТО грошей на війні.

 

Липова Долина, за декілька місяців до війни втратила статус району в зв’язку з адміністративною реформою – та тепер відноситься до Роменського району Сумської області. Знаючи про адміністративну реформу зараньше, два місцеві аграрії – з метою залишити у себе землю де здійснюють не законний обробіток землі – висувають на посаду селищного голови місцевого підприємця Штанька Володимира Олексійовича. Два місцеві аграріїї, це Демченко (ТОВ «Альянс») та Чайка (ТОВ «Мрія»). Є місцева газета «Наш край», і Чайка дає поради кандидату на посаду селищного голови Штаньку публікувати там мемуари про своє життя. Таким чином здійснювати вплив на людей що проживають в селах, тоді ще Липоводолинського району. Фактично Штанько, та ці дві особи що його ставили займались чорним піаром в корисливих цілях. Адже на кону стояла земля та бюджет громади. Звісно ці політ технології дали результат. Про те як крадуть землю та бюджет, ми розповімо в наступних публікаціях. Буде особливо цікаво для НАБУ, адже міністра агрополітики України, близько місяця назад НАБУ притягнуло до кримінальної відповідальності – саме за землю в Роменському районі (куди на даний момент відноситься ОТГ Липоводолинщини).

24 лютого 2022 року війна, повномаштабне вторгненняя країни терориста. Російські війська заходять на Сумщину, для того щоб йти на Київ. Вони туди прямують через Роменщину. Штанько Володимир (селищний голова) лізе на будівлю селищної ради та власноруч знімає прапор України. Пояснює всім, що так рашисти якщо зайдуть в селище – спокійно ним пройдуть.На даний момент немає жодної реакції від правоохоронців з цього приводу. А це надруга над державним символом України. Люди в окупації. Бережуть прапор. А він його власноруч зняв, та повісив лише через пів року після повномаштабного вторгнення, не будучи в окупації. На початку повномаштаного вторгнення на території ОТГ Липоводолинщини створюється ТЦК яке відноситься до Роменщини. В Липовій Долині очолює його з самого початку ПАН Анохін. ОТГ розпочинає робити блок-пости. Штанько Володимир розуміючи що на блок постах, які територіально віддалені від Київської траси – навряд чи будуть рашисти. На ці блокпости він ставить членів сімей приближених до себе осіб, для того щоб платити цим членам сімей своїх друзів – заробітну плату від 50 до 70 тисяч в місяць. В районі є такий місцевий депутат, працівник у ТОВ «Альянс» (аграрія Демченко, один з яких ставив цього Штанька) – Захаров Валерік (імя так і є, це не помилка) Агапійович. Останній рекомендує Штаньку поставити на блокпост свого сина – Захарова В`ячеслава Валеріковича. Також Штанько ставить на блок пост своїх друзів – Дудкіна Юрія Миколайовича та Бурих Юрія Анатолійовича. І платить їх щомісяця кошти зазначені вище. На дальні блокпости та для оборони Роменського району, де будуть проходити рашисти, Штанько відправляє колишніх АТОвців, і звісно не платить їм нічого, навіть топлива не дає. Пройшло більше чим півроку повномаштабної війни, рашистів з Сумської області вибили, Штанько прапор України повернув на будівлю селищної та зняв блокпост.

Повернемося трохи до початку 24 лютого 2022 року та керівника ТЦК Анохіна. Останній розуміє, що він попав в селище, де «балом маскарадом заправляє не зовсім адекватний голова та місцеві аграрії» — тому Анохін з самого початку зрозумів що призивати на війну він буде бідних а не тих що в маскарадних костюмах виступають та їх свиту. До ТЦК секретар селищного голови Штанька – Савченко Ростислав, влаштовує свою дружину Ярославу. Звісно, під час війни- саме того, щоб селищна рада мага свої інтереси в ТЦК. Призвали хлопців на війну, призвали усіх тих – хто не приближений до місцевої еліти. Анохіну навіть було по його тупому БУБОНУ – що він на війну відправляє хлопців юних, яким по 20 років. Фактично відправляє на вірну смерть, а Юрка Дудкін та Юрка Бурих що на блокпосту, яким за 50 років – нехай тут стоять, це ж дружбани селищного голови і тим паче у них така зарплата.

Призиває на віну Анохін по селах звичайних людей, які не мають можливості в нього відкупитись, багатих та привілейованих аграріями та місцевим головою – звісно не чіпає. Тут Штанько, в супереч ЗАКОНУ УКРАЇНИ з метою в подальшому красти гроші з бюджету – вирішив в більшості сіл ОТГ закрити школи та дитячі садочки. Люди почали підніматись та говорити що подадуть на нього в суд, і тоді він та його секретар Савченко розпочали сільським жителям погржувати ТЦК. Звісно ТЦК, що призовуть тих хто не «довольний» та членів їх сімей на війну. Адже в Ростислава з Анохіним тісний зв’язок, навіть його дружина працює в ТЦК. Люди бояться, вони не піднялися.

Анохін все продовжує призивати бідних, нікого з місцевої еліти не чіпає. Тим паче такси навіть встановив деяким, щоб не чіпати еліту. Анохіну то ж потрібно з чогось жити. І тут на передодні Нового 2024 року, а точніше в листопаді-грудні 2023 року дзвінок до Міністерства оборони України «доброго дня. Хочемо повідомити про бесчинства Анохіна. Та те що він призиває до лав ЗСУ лише бідніші верстви населення. За син місцевого голови Штанька Володимира Олексійовича – Романа взагалі забув. Забув за його товариша Вячеслава Захарова та інших». І тут цирк ШАПІТО переїхав на ЛИПОВОДОЛИНЩИНУ. Через декілька днівпісля скарги о МІН.Оборони (яку спістили на Сумську область, та Міністерство це все не перевіряло) син місцевого голови грає в селищі в волейбол та НІБИТО рве мязи на нозі. Його везуть до Липоводолинської лікарні, де лікар ДРУГ місцевого голови Юрій Камєнєв пише що останньому потрібна операція. Дураку порізали ногу де звісно нічого розірвано не було . Потім потрібно щось робити з цим порізаним Романом, Юрій Камєнєв, як лікар в похилому віці – придумує що Роману занесли під час операції інфекцію, та відправляє до таких же лікарів що створюють псевдо довідки – в Полтавську область. Ті що в Полтавській області кажуть Роману – купи костилі і храмай. Той з тими костелями- як дибіл зі ступою, то храмав то забував навіть їх взяти (наприклад під час сесії селищної ради. Але проносивши ті костилі з собою поруч, близько трьох місяців- Юрка Каєнєв домовився і Штаньку Роману Володимировичу, який навіть костилі для прилічія наразі не носить десь в близі себе, — дали інвалідність. За нашої інформації навіть ДРУГУ групу.

Захаров Вячеслав (про якого писали вище) – після скарги до мін оборони. Його батько Захаров Валерік, бере за ручку та везе до міста Суми/ чи то Шостки – декілька днів там і Вячеслав також інвалід і також нормально все з ним як і з Романом.

Юрій Дудкін – до дзвінка в міністерство, працював в воєнкматі, відповідно до Декларації значився помічником гранатометника, ловив ухилянтів. Після дзвінка до Міністерства- став нібито не придатним, звільнився з ТЦК.

Юрій Бурих- працює в селищній раді, до дзвінка працював в ТЦК. На віну не збирається. Свої гроші від держави працюючи в тцк отримав.

Женя Сідоров – місцевий депутат, посіпака місцевого Голови. З останнім вкрали на бюджеті не один мільйон. Хитрий. Числиться військовій частині, але ніколи не в зоні бойових дій, заробітну плату отримує в військовій частині – на війну не збираєтся. Саме Женя Сідоров допомагав Штаньку «будувати оборонні споруди в ОТГ за мілйони». А знаєте що такеоборонні споруди в Липоводолинській ОТГ – це ями два на десять вириті ескалатором за завищеною ціною, і все. Більше немає нічого. Чиста крадіжка бюджету.

Ну з приводу інвалідності – то за останні пів року інвалідами стали ще багато людей, чиї сімї приближені до правлячої еліти.

 

Далі буде……ще цікаві розповіді…

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 2 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

  1. Не зрозуміло, місцеві сцикуни бояться, що їх призовуть, тому мовчать, чи їх продовжують призивати і вони мосчать і продовжують вибирати депутатів і голову, які їх призивають. таке враження, що автор намалював типову російську глибинку, а не українців, які на Майдані віддавали життя за свободу. Напевно сцикуни заслуговують того, що вони мають і кого самі вибирають.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ