Человек не терпит насилия!

Керівник «гаражу КМДА» Дмитро Рахматуллін має у власності 16 квартир у Дубаї

Журналісти – розслідувачі знайшли серед власників об’єктів нерухомості у Дубаї виконувача обовʼязків очільника автотранспортного підприємства КМДА Дмитра Рахматулліна. Зокрема керівник «гаражу КМДА» у 2009 році придбав 16 квартир площею понад 2 тис. кв. метрів у хмарочосі Ferretti Luxury Beach Residence поруч з островом Джебель Алі на узбережжі Дубаю.

Про це, як передає  йдеться у розслідуванні проєкту Радіо Свобода «Схеми».

“У рамках міжнародного проєкту Dubai Unlocked журналісти «Схем» отримали доступ до даних про власників об’єктів нерухомості у Дубаї та знайшли серед них чинних українських посадовців, які мають майно в Еміратах, але не інформують про це українське суспільство, як того вимагає антикорупційне законодавство”, – коментують журналісти.

Зокрема, поруч з островом Джебель Алі на узбережжі Дубаю у 2009 році придбав нерухомість Дмитро Рахматуллін. Нині він виконує обовʼязки директора комунального автотранспортного підприємства столичної мерії, яке неформально називають «гараж КМДА».

“У дубайському реєстрі вказані права власності Рахматулліна на 16 квартир у хмарочосі Ferretti Luxury Beach Residence сукупною площею 2,255 квадратних метрів – це як два басейни олімпійського стандарту. Втім, від 2009 року будівлю так і не звели”, – йдеться в розслідуванні.

Зазначається, що із 2018 року і донедавна він керував інспекцією з паркування у Києві. На різних посадах в столиці Рахматуллін – з 2015 року.

Також, за словами розслідувачів, у рік вкладення коштів у незбудовані квартири Рахматуллін перебував у не названому закордонному відрядженні, яке тривало з 2006-го до 2015 року, згідно з його публічною біографією. Водночас у відповідь на запит «Схем» Рахматуллін сказав, що у той період працював в арабо-африканському регіоні на приватні компанії як керівник.

Зазначається, що в жодній з декларацій за останні три роки, які цьогоріч подав Рахматуллін, немає згадок про його дубайські активи: ані в розділі «обʼєкти незавершеного будівництва», ані в розділі «цінні папери», ані в розділі «фінансові зобов’язання перед декларантом».На кінець минулого року сума купівлі цих квартир сягає пів мільярда гривень.

“Рахматуллін у відповіді редакції не став детально пояснювати, що трапилось з його інвестиціями в дубайську нерухомість. Лише зазначив, що він не володіє шістнадцятьма квартирами у Дубаї та у нього відсутні об’єкти незавершеного будівництва чи інвестиції, що підлягають декларуванню”, – повідомили журналісти.

 

Оцените материал:
54321
(Всего 2, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

  1. Грьобана татарва а ще галімов яке взялося міркувати за Сірка та взагалі Україну -порада -пиши за тадмуджина чінгізхана не твоє собаче діло Україна та українці Степан Бандера та інші вали сцука за урал чорт переляканий а взагалі в Україні чорножопі азіяти почуваються добре як свідчення ця стаття -поганою мітлою а краще знищити особливо шпигунів крадіжників пєдофілів та підорів на кшалт зєлі єрмака та решти ОП осередка підорів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

НОВОСТИ