Человек не терпит насилия!

Цифрове угруппування Федорова

442411245 2435363053315448 9111164030472030865 n

Давайте без ілюзій стосовно доморощеного «цифрового кардинала». Він той ще персонаж. Ось дивіться.
Для початку про саме міністерство імені Федорова. Колись ком’юніті сміялося веселим жартам про «міністерство ІТ». Більшість з тих жартівників зараз б’ють поклони міністерським ІТ-чиновникам. Я досі переконаний у неприродності існування цього міністерства, але сьогодні не про це.
Спочатку М. Федоров та його особисте міністерство створили додаток Дія. Він по суті є засобом цифрового стеження за «населенням», яке піпл добровільно собі встановлює. Також Дія розглядається як варіант для проведення «виборів онлайн» із заздалегідь визначеним переможцем. Продукт просувався під гаслом «замінимо корупціонерів комп’ютерними програмами», але по факту за 5 років так званої «цифровізації» рівень корупції у країни став тільки більше.
Також організоване угруповання «Мінцифра» опосередковано контролює усіх мобільних операторів – через різні державні програми підтримки типу «розвиток мережі швидкісного мобільного та фіксованого інтернету» чи «Е-смартфон».
Також угруповання повністю контролює гральний бізнес. Нелегальні та напівлегальні онлайн-казино вже давно під Федоровим. Але йому залишилося ще очолити цю тему офіційно та легально (гуглити «законопроєкт №9256 ліквідація КРАІЛ Федоров»). У першому читанні вже прийняли, ще трошки лишилося.
Ринок обміну криптовалют також давно контролюється «цифровим» угрупованням. Для цього проведене через Раду закон «Про віртуальні активи» (за гроші проросійського Binance). У вересні 2021 року самі ж МЦТ оцінювали ринок критовалют в України як «Один мільярд гривень на добу». «Ото і щитай», як казав прапорщик Жуйборода.
Дія-Сіті – це взагалі окрема особиста імперія Федорова всередині України. Вона буквально (!) не підпорядковується законам України, живе за власними «поняттями», а її «резиденти» заброньовані від мобілізації.
Ще Федоров є офіційним керівником усієї сфери освіти та науки: це очевидно з назви посади «Віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації»
Також Федоров давно намагається підім’яти під себе ринок будівництва. Для цього він через підконтрольний собі ДКІБ СБУ та його тодішнього очільника Вітюка віджав реєстр будівельної діяльності ЄДЕССБ, зі свавільними обшуками та надуманими кримінальними провадженнями: https://cutt.ly/9eq9VTan Вітюка наразі вже зняли з посади за корупцію, хоча по іншій справі. Зараз підшукують іншого слухняного виконавця.
Також Федоров дуже активно намагається взяти під свій контроль процес побудови оборонних споруд: https://cutt.ly/Leq9V8iA Яким чином цифрові трансформації до оборонних споруд, спитаєте? Рот закрий, ось чому.
Вже скоро Федоров (через підлеглий йому Держспецзв’язку) буде контролювати закупівлю УСІХ дронів для ЗСУ – законопроект 11144 вже прийнятий у першому читанні. Нагадаю, у 2023 році кудись поділися виділені Держспецзв’язку 40 мільярдів грн. на БПЛА, а у цьому році там же зникнуть ще 43 млрд грн. Віджатих, до речі, у територіальних громад. Ібо нефіг купляти багато та задешево.
І вищезгадане не враховує монопольну та повністю безконтрольну владу над багатомільярдним фондом United24 – фондом, по якому офіційно не потрібно нікому звітувати: https://cutt.ly/1XK21ME
Крім того, без дозволу Федорова нікому в Україні не виділяються міжнародні гранти, зокрема по лінії USAID, CRDF, EU4Digital та багатьох інших.
Без санкції Федорова не призначаються керівники кібер-підрозділів СБУ та Нацполіції.
Плюс Федоров контролює цілу групу «цифрових» народних депутатів у Раді.
А ще його люди офіційно розставлені в усіх ключових міністерствах – це так звані «заступники міністрів з питань цифрових трансформацій(CDTO)». Вони є очима, вухами та руками Федорова у всіх цих органах влади. Через них він контролює усі мережі, листування, документи, має можливість встановлювати технічні засоби зняття інформації з каналів зв’язку. Наразі таких «комісарів Федорова» налічується близько 55 штук, на секундочку.
Паралельно пан Михайло активно розбудовує мережу «народної любові», і це переважно 15-20 млн користувачів Дії. Федорова відкрито підтримують такі лідери суспільної думки як Бутусов та Шабунін, а також пачка ЛСД меншого калібру.
Мільйони витрачаються як на зачистку інфопростору від негативної інформації (типу участі юного Мишка у банді онлайн-шахраїв https://cutt.ly/MnEZMvB
), так і на формування у медіа-просторі позитивного іміджу «молодого прогресивного політика». При цьому Міша безжально розправляється з усіма, хто не став перед ним на коліна. А якщо «клієнт» не прогинається, то в хід йдуть спроби фізичної ліквідації https://cutt.ly/Cw4B4Rcz
Команда Федорова вже навіть намагалися вкинути інформкампанію «Федорова — у Президенти!» https://cutt.ly/hwGko8vv але затупили трохи. Як виявилося, в якійсь там вашій Конституції написано, що вік кандидата не може бути менше 35 років (Федорову наразі 33).
Резюмуючи. У Федорова вже створена власна розгалужена організація, мільйони приручених Дія-хом’ячків та велетенські гроші. Він абсолютно аморальний та безпринципний, не терпить критики, активно застосовує репресивний апарат та сидить на жирних потоках. До речі, НАБУ арештувало вже 4 людей з його найближчого оточення (Щиголь, Жора, Шило, Вітюк). Потихеньку рубають щупальця спрута.
Усі викладені факти є у публічному доступі — погугліть, перевірте, проаналізуйте. Подивіться вгору.
Для чого розказав все це: я дуже не хочу, щоб подібні персонажі керували моєю країною і говорили з партнерами від мого імені. Жадібні, агресивні, з жагою до влади та брудними методами її утримання. Але з інтелектуальним рівнем юного дірєктора SMM-студії.
Тому прошу не створювати собі кумира. Думай. Те. Аналізуй. Те. Робіть висновки. Те. Перепрошую, що так і не зміг утриматися від власних оцінок.
P.S.: Якщо мій блог на Цензорі раптом прикриють, запрошую усіх читати мене на каналах «КіберКорсун» у Viber та WhatsApp: https://cutt.ly/XeqICISC
Константин Корсун
Оцените материал:
54321
(Всего 7, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

5 ответов

 1. Ну все так хотели все «оцифровать», все старое и надёжное угробить, так старались, что получилось то, что получилось, примерно, как с нац подицией — фуфло…

 2. «Кровь, песок, говно и сахар»

  Проблемними питаннями є:
  — відсутність дієвого кодексу професійної ЕТИКИ журналіста
  — нерозуміння конкретними журналістами та соціумом важливості їх РЕПУТАЦІЇ
  — невнормованість питання притягнення журналістів до ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ (в т.ч. кримінальної), за поширення відомостей, які не підтверджуються конкретними доказами

  Не проблема в поширенні певних відомостей, інше питання чи ця інформація ОБʼЄКТИВНА, ПОВНА і яким чином вона ІНТЕРПРЕТУЄТЬСЯ. На сьогодні, в силу обʼєктивних обставин, більшість людей живе більш емоційним життям, ніж раціональним (піддаючи будь-що аналізу та сумніву), що є великою проблемою. Деколи складається враження, що люди хочуть, щоб їх водили за ніс, оскільки так легше, бо не потрібно прикладати вольових зусиль, все зробили за тебе (отримали кусочки інформації, склали відповідним чином, щоб чітко проглядалась ЗРАДА і поширили в маси). Питання наступні: ХТО це робить? Для ЧОГО це робить? З позиції КОГО це робить? КОМУ направлений меседж? Яка МОТИВАЦІЯ того, хто робить?

  В демократичному суспільстві, відомості про можливу протиправну діяльність викладаються у відповідних заявах про вчинення злочину. В Україні, слава Богу, вистачає правоохоронних та державних структур, куди можна було б направити ці відомості, як от: БЕБ / ДБР / НАБУ / НПУ / СБУ…

  Нести відповідальність за свої дії / слова — не дуже популярна річ, оскільки вона вимагає від людей набору певних якостей, які в силу певних обставин, знаходяться на неналежному рівні.

  Погані часи, роблять сильних людей, сильні люди роблять хороші часи…

 3. Сьогодні в ДСЗІ приїддав Порошенко разом із компанією. Також був Вискуб. Говорили типу про дрони. Знайшли записку з наради — готують держспереворот. Цікаво, а пан Мироненко знає, що за це садять не тільки на пляшку, а ще й в тюрму?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Вітюка відсторонили

Голова СБУ відсторонив керівника департаменту кібербезпеки Вітюка на час перевірки обставин, оприлюднених журналістами «Слідство-інфо» — Інтерфакс  «На час проведення перевірки…
Шило на свободе, Червинский – в тюрьме, Малюк молчит

Шило на свободе, Червинский – в тюрьме, Малюк молчит

И это все, что нужно знать о патриотизме нашей нынешней власти. Делок от СБУ вышел на свободу за смешной для…
"Цифровой" министр Федоров заказывал убийство военнослужащего?

"Цифровой" министр Федоров заказывал убийство военнослужащего?

Доповідаю голосом через рот: службу у Збройних Силах України закінчив. Чому не повідомляв про свою мобілізацію публічно? З міркувань безпеки,…
НОВОСТИ