Человек не терпит насилия!

Кордони відкриті: Костянтин Ільїнський підприємець-шахрай навідується до Європи під час війни

img 5486Розкішне життя юних київських мажорів під час важкої повномасштабної війни, що триває третій рік, вже стало притчею. Переважна більшість людей затягла тугіше пояси, хтось воює на фронті, а хтось працює на перемогу в тилу. Однак мажорам хочеться й надалі з шиком проводити час: дорогі машини, ресторани, фешенебельні курорти в екзотичних країнах. Для них війни немає. «Це не наша війна» – як правило, такою простою банальною фразою вони виправдовують свою боягузливість.

У цей важкий час для підтримки високого рівня розкішного життя вони часом діють, як звичайні шахраї. Наприклад, є такий Костянтин Владиславович Ільїнський, формальний власник понад десятку компаній, пов’язаних із ТОВ «Європейські торгові системи» та торговою маркою Maestro Kitchen by ETC, якою володіє його батько. Цей молодик відзначився тим, що, взявши з клієнтів грошові суми на мільйони гривень, раптом вирішив, що нема чого виконувати свої зобов’язання. У країні війна, вона все спише.

Кордони відкриті: Костянтин Ільїнський підприємець-шахрай навідується до Європи під час війни
Раніше вже були публікації про цього юного, 28-річного власника елітної нерухомості та земельних ділянок у заповідних історичних місцях Києва. На сьогоднішній день у державних реєстрах за ним числиться 35 об’єктів, з яких 17 – це квартири, будинки, гаражі. А 18 – земельні ділянки у Києві та Київській області. Вважає за краще Костянтин Ільїнський з вітерцем роз’їжджати Києвом виключно на елітних авто: Porsche, Mercedes-Benz, Maserati.24 лютого 2022 року, коли жорстокий ворог вторгся в Україну та осадив Київ, десятки тисяч киян стали на захист своїх будинків та сімей. А що ж робив Костянтин Ільїнський у критичні для країни дні? Взяв до рук автомат і став на захист свого міста? Чи зайнявся іншою суспільно важливою роботою для оборони Києва та країни? Відповідь очевидна – Костянтин сидів тихіше за воду і нижче трави. Але де?Як нам стало відомо з достовірних джерел, Костянтин Владиславович Ільїнський спішно залишив Україну 20 лютого 2022 року, вилетівши з Міжнародного аеропорту «Бориспіль» до більш благополучної країни. У ті дні з України, як щури, побігло багато проросійських політиків, пов’язаних з ними олігархів і великих бізнесменів. Серед них виявилися й Ільїнські. Припустимо, що тим персонам їх контакти з країни-агресора повідомили, а хто попередив Ільїнських?

В Україні кровопролитна війна, тисячі людей загинули, сотні тисяч лишились без даху над головою. Навколо багато горя та сліз. А в цей страшний час Ільїнські проводять час десь далеко, де немає протяжного завивання повітряних тривог, де немає бомбардувань, де спокійне, повне комфорту життя

Треба віддати належне Костянтину Владиславовичу Ільїнському, йому вистачило розуму (чи хтось підказав) залягти на дно та не відсвічувати на публіці. 24 липня 2023 року, майже через півтора року, київський мажор вирішив-таки повернутися в Україну. Перетнув кордон із Польщею у прикордонному пункті пропуску «Грушів-Будоміж».

Гадаєте, наважився, чи прокинулася совість? Вирішив вступити до ЗСУ? Допомогти своїй країні? Ні, це не про Костю Ільїнського. Все набагато простіше: мабуть, потратився хлопець за кордоном. Приїхав надолужувати втрачене. А з огляду на той факт, що країна веде тяжку війну, не порушуючи закон, заробити швидко на розкішне життя мажору просто неможливо. Вирішив розробляти шахрайські схеми та остаточно дискредитувати бізнес сім’ї, що вибудовувася роками.

Кордони відкриті: Костянтин Ільїнський підприємець-шахрай навідується до Європи під час війни

Найцікавіше, що Костянтин Ільїнський періодично виїжджає за кордон. Наприклад, 7 жовтня 2023 року виїхав до Польщі через той самий прикордонний пункт пропуску «Грушів-Будоміж». Але ж Кості 28 років, не 60. Не інвалід, здоровий, міцний хлопець. Трьох малолітніх дітей не виховує. У волонтерських рухах помічений не був, переховувався від війни за кордоном. Як молодому хлопцеві вдається регулярно перетинати кордон, доведеться ще розібратися…

Оцените материал:
54321
(Всего 5, Балл 4.4 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ