Человек не терпит насилия!

И опять Калетник. Теперь Гриша

Пишуть нам з Вінниччини, що там активізувався Гріша Калєтнік, екснардеп від Партії Регіонів і почесний президент Вінницького аграрного університету.

Хоча, деталі піару Калєтніка і використання для цього місцевого приходу УПЦ трохи вражають. Як нам стало відомо, Калєтнік намагається заручитись підтримкою місцевого митрополита Версофонія. Але є момент …

Храм Трьох святителів розташований на території того самого Вінницького аграрного університету і збудований на земельній ділянці 1,5 гектара, яка належить Калєтніку. Будівля храму в експлуатацію не введена і громада УПЦ не зареєстрована. Тобто сам храм дефакто і деюре теж є власністю Калєтніка. 

Розклад простий — поки храм фактично перебуває в руках Калєтніка і розташований на його ділянці, Григорій Михайлович зможе диктувати власні умови місцевій єпархії і через неї намагатиметься відновити власну впізнаваність серед прихожан. 

В українській політиці це давно відпрацьований механізм. Спочатку йдемо у власний або лояльний храм, де на камери демонструємо набожність, а потім підбиваємо рейтинги.   

Нічого нового поки не придумали. Особливо, колишні регіонали. Окрім вояжів на третю лінію фронту. Але це інша, не їхня, тема.         

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ