Человек не терпит насилия!

Поки весь Епіцентр сидить на ФОПах, Герега продовжує розбудовувати мережу. Ну, окрім Кримської.

Нам інсайдять, що Гереги шукають місце під новий Епік у Могилів-Подільському на Вінниччині. Герегам активно допомагає Геннадій Вацак від «Довіри», який має у регіоні дуже хороші позиції. 

Вацак народився у Могилів-Подільському. Звідти обирався до Вінницької облради від Блоку П.Порошенка (у 2015), потім (у 2019) як самовисуванець — до парламенту. Вацак володіє торговим кондитерським домом «Вацак» і є одним із найбагатших нардепів від Вінниччини. 

Але ми ж про Герег 🙂 Нагадаємо, що сім’я Герег є власниками гіпермаркетів «Новацентр К». Ця російська юридична особа почала працювати на місці гіпермаркетів «Епіцентр К» на території півострова після його анексії у 2014-му.

Після розслідування Олександр Герега у коментарі «Схемам» спочатку заявив, що йому невідомо про бізнес-діяльність «Епіцентру К» чи афільованих до нього структур у росії чи Криму, а потім додав: «Хто його знає. Може, ми і маємо стосунок до цих компаній, і підпільно працюємо на ворожій території, щоби рано чи пізно розпалити пожежу, яка буде крокувати цими територіями». Спецоперація проникнення, бл*.

Війна ? Ні, ми просто робим бабки. На ФОПах і мінімізованих податках. 

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

  1. Якщо хочете дізнатись правду то візьмить коментар у колишнього генерального директора Артарія-Колумба Бориса Юрійовича. Він точно знає як Герега отримує гроші з окупованих територій

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ