Человек не терпит насилия!

Хорошковського подоїли, а Ярему забули

Черкаська обласна прокуратура у судовому порядку повернула із приватної власності 65 гектар лісового фонду. Земля належала колишньому голові СБУ та першому віцепрем’єр-міністру України Валерію Хорошковському. Власником деяких наділів є Валерій Хорошковський та його дружина. Загалом прокурори повернули 16 земельних ділянок у Канівському районі  вартістю 1,5 мільярда гривень.

Про це повідомили в Офісі генерального прокурора України.

За інформацією правоохоронних органів, земля потрапила до власності чиновника у 2005 році. Прокуратура відреагувала на порушення інтересів держави та подала до суду позов про повернення земельних ділянок у державну власність.

В Офісі генпрокурора наголосили, що справу двічі розглядав Верховний суд, і відповідачі за цей час не залишали спроб зберегти незаконно набуте право на землі. Зокрема, представники Хорошковського змінювали кадастрові номери та конфігурацію дільниць, а також оскаржували судові рішення та затягували судовий розгляд.

Примітно, що наприкінці 2022 року Канівський міський районний суд Черкаської області задовольнив позов прокуратури, проте рішення відповідачі знову оскаржили. Під час перегляду справи апеляційний суд залишив апеляційну скаргу без задоволення, а рішення першої інстанції – без змін. Отже, воно набуло чинності.

Також у прокуратурі зазначили, що наступним кроком стане виконання судового рішення, а саме набуття земель у державну власність в особі Черкаської обласної адміністрації.
Варто зазначити, що в Офісі генерального прокурора не називали особу ексчиновника. Утім, оприлюднене фото та колишні посади свідчать, що йдеться саме про Хорошковського.
8

Цикаво, чи відберуть землі «клана Яреми» у Переяславі? Чи в прокуратурі ще й досі багато його друзів?

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

3 ответа

  1. Хорошковський студент-заочник,якого треба доїти за справи на митниці та кабінеті міністрів,Ярема професор в кримінальному кодексі та доктор права в злочинному світі,на важелів і сили рухати генерала-поліціанта!

  2. Ярема, Толя Супермаркет, полководець Гелетей Севастопольський все це мусора, які злочинним шляхом поставали доларовими мільйонерами і ніхто до них немає справи?

  3. И Ярема и Гелетей вместе с Вальцманом и братьями Константиновскими давным-давно являются агентами россиян,деловыми партнерами Семена Могилевича. Активно участвовали в раскрутке конфликта на Востоке страны,помогали и помогают до сих пор загонять лохов-бандеровцев на фронт. И у Вальцмана и у Яремы до сих пор на связи сотрудники спецслужб России.. Ярема встречался за границей в ОАЭ с фсбшниками.и особо не прятался. Когда закончится развал-раздел страны,банда Яремы будет снова на коне есть договор с русскими

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ