Человек не терпит насилия!

Главный «наркоборец» полиции в Киеве Дыбов неплохо поднялся

680279Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) під час проведення моніторингу способу життя виявило ознаки набуття необґрунтованих активів у начальника управління боротьби з наркозлочинністю Головного управління поліції у м. Києві на майже 3,9 млн грн. За інформацією ЗМІ, йдеться про Олександра Дибова.

Про це інформує пресслужба НАЗК.

За інформацією ЗМІ, йдеться про Олександра Дибова.

Зазначається, що у 2022 році його дружина, отримавши право користуватися та розпоряджатися автомобілем Dodge Durango, вартістю 697 тисяч грн, продала його своїй свекрусі. Проте, фактично, продовжувала ним користуватися.

Також у 2023 році дружина службовця, на підставі довіреності від свекрухи, придбала земельну ділянку площею 0,12 га у Київській області вартістю понад 3 млн грн.

НАЗК встановило, що заощадження та загальні офіційні доходи працівника поліції, його матері та дружини значно нижчі за вартість набутих активів.

У пресслужбі НАЗК зазначили, що у 2018 році мати посадовця також набула у власність дві квартири в Києві, хоча вона проживає в іншому місці.

«Відповідно до п. 5-7 ч. 1 ст. 12 Закону НАЗК направило матеріали стосовно службовця до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури для вирішення питання щодо звернення до суду з позовом про визнання активів, загальною вартістю 3 878 590 грн, необґрунтованими та стягнення їх у дохід держави», – додали в НАЗК.

Оцените материал:
54321
(Всего 3, Балл 4.67 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

9 ответов

 1. Зеленський побудував таку систему влади, що обкрадати державу стає правилом номер один серед службовців та чиновників.

  1. Тобто твій улюблений Порошенко будував систему влади де ніхто не крав ?
   До чого ж ви брехливі потвори, ви не за країну вболіваєте, вам заздрісно, що вас, потвор, від кормушки відірвали та на смітник відправили…

  2. Слідопит недороблений, ти читати вмієш? Тут написано , що квартири в Київі придбані у 2018 році. При чому тут Зеленський? Ти мабуть скоро луснеш від злоби, порохобот хренов.

    1. Ттобто ти, як справжній провокатор, бачиш лише те, що тобі треба для провокації, а те що стосується твого улюбленого Порошенка ти не бачиш, ніби то цього не було і не існувало.

    2. Припиняй про своє буття розповідати, я ж тобі казав, що кожного разу, як ти намагаєшся когось образити, в тебе лише про своє життя виходить розповідати)))

 2. наступний ківа? точно мусорва під жидомасонами точніше обслуга підорів підорами нащадок ашкеназа авакяна

 3. Зараз нова тема від зе: мораторій на перевірки правоохоронцями бізнесу на 4 місяці…косанули з бюджету, за 3.5 місяці бабло вивели…і в батальйон Монако)))

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

НОВОСТИ