Человек не терпит насилия!

Зворотня сторона «Bihus.Info»: нюхнули «фєну», закинулись MDMА, курнули трави і погнали робити розслідування

В мережу злили відео, як журналісти відомого в Україні проекту «Bihus.Info» «заряджаються» перед новими розслідуваннями. Мабуть, аби сюжети вийшли ще цікавіше, журналісти вирішили закинутись наркотою прямо на новорічному корпоративі. Вони спеціально виїхали у заміський комплекс за Києвом, бо, як і герої своїх сюжетів, хотіли лишитись непоміченими. Але наші джерела надали відео їх справжніх дорослих розваг. Цікаво, як відреагують на це самі журналісти, які так люблять слідкувати за іншими та робити із себе «святих і принципових», але  забувають про свої наркогрішки? Та чи можна після такого довіряти розслідуванням, наприклад, Марії Землянської та інших, якщо вони зроблені під кайфом?

Оцените материал:
54321
(Всего 23, Балл 2.57 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

5 ответов

  1. Многие журналисты-расследователи, идут по стопам О.Бендера- собрали компру на клиента/Корейко/,предложили выкупить, нет -слили в сеть.Ничего личного,только бабло.

  2. Бигус . инфо МОЛОДЦІ. НА ВІДЕО НЕ ЖУРНАЛІСТИ НЮХНУЛИ А ОПЕРАТОРИ, І ТО, ХТО ЗНА ЩО ВОНИ РОБИЛИ.. а шо це заборонено у вільний час? ЄРИМАК теж поставляє зіллечко боневтіку кажуть так в оп. ну той що

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ