Человек не терпит насилия!

Центренерго платить Росії за імпорт вугілля з Казахстану. Схему курує Андрій Гота – голова правління підприємства

«Центренерго» завозить до України вугілля з Польщі. До Польщі завозиться вугілля нібито з Казахстану, але транзитом через Росію. Завозити таке вугілля до України прямо заборонено постановою уряду.

Далі, це російське вугілля завозять до України на підприємства смотрящого за львівськими шахтами Андрія Вєнгріна, де з якісного концентрату шляхом підмішування породи роблять рядовку та терикон, які є значно гірші за якістю, але за документами вугілля лишається високої якості та ціни. Це вугілля везуть на Трипільску та Зміївську ТЕЦ, через що обладнання на станціях може вийти з ладу, залишивши без світла сотні тисяч споживачів.

Цю схему розкрив незалежний член наглядової ради «Центренерго» Володимир Величко та повідомив про це до ОП. В документі прямо вказується, що всю схему організував радник голови ОП та голова наглядової ради ЦЕ Андрій Гота, після чого Величку заборонили доступ до компанії.

Величко стверджує, що найближчим часом оприлюднить ще низку фактів корупції серед керівництва «Центренерго», а також підприємств шахт та фабрик, що беруть у цьому участь.

Оцените материал:
54321
(Всего 4, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

НОВОСТИ