Человек не терпит насилия!

Корупція в ДІАМ

За 20 тисяч доларів хабаря очільнику ДІАМ від забудовника, у Львові було введено в експлуатацію незакінчений багатоквартирний будинок по на вул. Кастелівці – вул. Академіка Сахарова зі знесенням існуючої будівлі у Львові, пише активіст Віктор Глеба. І це не дивлячись на те що облаштунку ще не зняли і будівельні роботи продовжуються…

Наталія Козловська, за хабар у 20 000 доларів очільнику ДІАМ Новицькому ввела в експлуатацію незакінчену будівлю у Львові!

За словами активіста гроші «нагору» були передані через фейкову активістку, юристку, членкиню Конфедерації, подругу і помічницю заступниці міністра Наталії Вікторівни Козловської — Данчук Ольгу Олегівну.

Наталія Козловська, за хабар у 20 000 доларів очільнику ДІАМ Новицькому ввела в експлуатацію незакінчену будівлю у Львові!

Данчук пов’язана з Козловською через свою львівську подругу Павлів Віту, яка раніше працювала у Львівському ДАБІ, а тепер є співробітницею Міністерства Козловської. З “рішалою” Данчук, Віта Павлів пов’язана через частки у спільній компанії — ТОВ “Галбудзахід”

Наталія Козловська, за хабар у 20 000 доларів очільнику ДІАМ Новицькому ввела в експлуатацію незакінчену будівлю у Львові!

(https://clarity-project.info/edr/39120031).

Як відбувались події?

Під час перевірки вище вказаного будівельного об’єкта головними інспекторами відділу ДІАМ Костівим Ростиславом та Мартою Підківкою, був виявлений ряд порушень.

Наталія Козловська, за хабар у 20 000 доларів очільнику ДІАМ Новицькому ввела в експлуатацію незакінчену будівлю у Львові!

“Вирішити питання” взявся сам особисто голова ДІАМ Новицький Олександр Валерійович, після вкрай гарячого дзвінка Ольги Данчук, яка також знаходилась на об’єкті у стані важкого алкогольного сп’яніння. Саме через велику дозу алкоголю в крові, Данчук набралась хоробрості та намагалася командувати інспекторами будівельного нагляду і вказувати їм, які недоліки фіксувати ні в якому разі неможна, погрожуючи зв’язками з Новицьким та ймовірним майбутнім звільненням інспекторів за її особистою вказівкою. Цікавим є той факт, що Марта Підківка є 100% спільницею Данчук, та їздить на всі об’єкти “рішали-юристки”.

Після такого дзвінку Новицький особисто дав вказівку контактувати з Данчук та бути спокійніше на об’єкті. Так, як його не задовольнили інспекційні висновки щодо порушень норм і законів, і він доручив провести реогляд, який є його особистою вигадкою та порушує норми діючого законодавства, а саме Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів з метою отримання неправомірної вигоди.

«Порєшать вапрос» було взялася перша заступниця ДІАМ Гіоане Ірина Миколаївна, яка особисто є великою подругою “рішали” Данчук Ольги Олегівни.

За вказівкою голови ДІАМ Новицького, головним інспектором відділу виконання дозвільних та реєстраційних функцій Бабич Світланою Вадимівною (ставлениця Новицького), яка вже має проблеми з правоохоронними органами в розрізі неправомірних дій при видачі сертифікатів готовності та надання неправдивих свідчень органам досудового розслідування, всупереч норм діючого законодавства, було зареєстровано та видано сертифікат про прийняття в експлуатацію незакінченого багатоквартирного будинку на вул. Кастелівці – вул. Академіка Сахарова зі знесенням існуючої будівлі.

Бабич Світлана особисто давала вказівки видалити зауваження з довідки інспекторів Костіва та Підківки, а також просила фальсифікувати фотозвіт.

Після видачі сертифіката про прийняття в експлуатацію Ольга Данчук приїхала до Олександра Новицького, де під час зустрічі передала йому 20 000 доларів в якості вдячності за допомогу.

Дуже цікаво, скільки з цієї “двадцятки” Новицький виділив Світлані Бабич за те, що всю кримінальну відповідальність своїм підписом під сертифікатом вона взяла на себе?

Зустріч помічниці — подруги з підлеглим посадової особи Мінвідновлення відслідковували активісти. Зокрема з нагрудних камер інспекторів вівся запис розмови з нею.

З записів встановлено, що за вказівкою голови ДІАМ Новицького Олександра Валерійовича, було видано сертифікат про прийняття в експлуатацію закінчених будівельних об’єктів, а саме прийнято в експлуатацію багатоквартирний будинок на вул. Кастелівці – вул. Академіка Сахарова зі знесенням існуючої будівлі (ЖК Avalon Prime) з численними порушеннями ДБН, законів та ДСТУ.

Також відомо, що Ольга Данчук, передаючи гроші ще й вимагала від Новицього звільнити інспекторів, як звільнили керівника ТУ ДІАМ у м. Львів з метою посадити в це крісло зручну для себе та Гіона — Ільницьку.

Вся розмова записана на бодікамери інспекторів. Сподіваємось, що Віктор Глеба оприлюднить і це відео.

Стороння думка

Цікаво, як буде поводитися Семен Кривонос, якого також тегнули у Фейсбук-дописі, проте він цю мітку з себе зняв. Адже, саме Кривонос пролобіював призначення Новицького та Гіоане, як виключних антикорупціонерів та професійних експертів містобудівної галузі?

Реакція ж Козловської відома наперед. Наталія Вікторівна тепер докладе максимум зусиль для звільнення Новицького через те, що він так недолуго збирає для неї кошти, виконуючи замовлення.

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ