Человек не терпит насилия!

Гучне мовчання по справі Тишлека

Місяць минув з гучного розслідування журналістів «Бігус» про заступника голови Нацполіції Дмитра Тишлека. Один з вищих керівників правоохоронних органів України проживав у будинку кримінального ватажка, користувався машиною, оформленою на фірму кримінального ватажка, та приховав, що його дружина є громадянкою Росії та має там щільні зв‘язки. 

Здавалось, Тишлек має бути негайно звільнений з посади, залучений до відповідальності, а також мають відповідати ті, хто провалив спеціальну перевірку та допустив пов’язану з криміналом людину на таку високу посаду.

Але Тишлеку усе зійшло з рук, його бояться чіпати інші правоохоронці. Він відсторонений наказом міністра МВС від виконання обов’язків, але, за даними джерел Цензор.НЕТ, все це проста показуха.

Тишлек досі не звільнений з Нацполіціі.

Службове розслідування по Тишлеку ніяких висновків не зробило за цілий місяць роботи. Але найцинічніше, що Тишлек продовжує працювати у своєму кабінеті, ходить на службу та фактично контролює ті самі сфери, які дуже привабливі для мафії. Зокрема, це питання обігу наркотиків, яким тісно опікується угруповання Хімпром. 

Таким чином, журналісти зробили усю роботу замість державних контролюючих органів, але держава досі нічого не зробила, щоб виконати свої обов’язки, звільнити та покарати високопосадовця. 

Така повна пасивність влади показує, що Тишлека «кришує» Офіс президента та та сама мафія, боротись з якою Тишлек мав би по своїй посаді, але замість того став з мафією співмешкати. Без сумніву, призначання та збереження Тишлека на посаді після такого суперскандалу — спільне рішення Зеленського, Єрмака та Татарова. 

І може скластися враження, що роблять вони це не за просто так, а тому що мафіозні гроші йдуть у кишеню не тільки деяким керівникам Нацполіції, але й вищому керівництву Слуг народу. 

Оскільки Зеленський боїться відповідати на непостановочні питання українських журналістів, і навіть злякався зустрітись зі мною на прес-конференції під час війни, маю сподівання, що хтось з іноземних журналістів зможе запитати голову держави, чому він тримає на найвищих посадах у поліції одіозних людей, і чому не коментує публічно цю ганебну історію.

Юрій Бутусов

Оцените материал:
54321
(Всего 6, Балл 4.33 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

5 ответов

  1. А чому ви пане Юрію дивуєтеся? Це ще започатковане було Порошенком.:

    Сьогодні прийшов з апеляційного адмінсуду. Краще б не ходив. В Україні немає правосуддя, Конституція і закони не працюють.

  2. Первого кого надо гнать в шею это Клименко, безвольный и беспринципный руководитель- гуттаперчевый, который тоже с этого имеет определенный кэш и бывший глава НПУ Хатия Деконеидзе,за это и поперла его в шею ,сранной метлой…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ