Человек не терпит насилия!

Держспецзв’язок очолив «фахивець»

До початку повномасштабного вторгнення Держспецзв’язку займався кіберзахистом. Непрофільний напрям роботи Держспецзв’язку – «Армія дронів», який закуповує дрони для ЗСУ. Його в липні 2022 року запустив Генштаб ЗСУ, Міноборони та Мінцифри. Держспецзв’язку стало розпорядником коштів. У березні 2023 року парламент спрямував на цю програму 30 млрд грн. У листопаді 2023-го Рада ухвалила закон про «військовий ПДФО», згідно з яким до кінця року відомство має отримати ще 13 млрд грн. А в 2024 році відомство отримає на дрони 45% ПДФО, за прогнозом – це 43 млрд грн.

Колишній очільник Юрій Щиголь близько трьох років очолював Держспецзв’язку. 20 листопада його звільнили й вручили підозру. НАБУ стверджує – керівництво держоргану зі спільниками заволоділи 62 млн грн на закупці програмного забезпечення (детально про цю справу — тут).

Новий очільник органу Мироненко у 2019 році уклав контракт та долучився до тероборони. З початку повномасштабного вторгнення він воював у складі 112 бригади тероборони Києва. Пізніше обійняв посаду Заступника начальника штабу 129 батальйону 112 бригади. Після цього очолив Відділ по роботі з добровольчими формуваннями територіальних громад 112 бригади. Нагороджений нагрудним знаком «Срібний хрест».

Закінчив Міжнародний науково-технічний університет імені Юрія Бугая (1994–2000 рр.) Здобув ступінь бакалавра за спеціальністю «Менеджмент» та ступінь магістра за спеціальністю «Міжнародна економіка».

Кар’єру розпочинав у банківській сфері. Обіймав керівні посади в структурних підрозділах ПРАВЕКС БАНК, UKRSIBBANK BNP Paribas Group тощо. З 2008 до 2010 року працював фінансовим директором Концерну Стирол, який займається виробництвом добрив і азотних сполук. З 2010 до 2015 року працював на посаді генерального директора ТОВ «Даймонд Сфір Груп», яке вело діяльність у сфері ІТ, логістики, будівництва, аграрного господарства тощо.

З 2014 року — директор, а з 2016 до жовтня 2023 року — Голова Правління Інституту суспільно-економічних досліджень (ІСЕД) — неурядового аналітичного центру, що супроводжує реформи в Україні.

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

5 ответов

 1. Вообще не понятно — банковский служащий без военного
  хотя бы базового, образования , с уровнем командтрского опыта
  младший офицер — командир роты» (в подчинении 150-180 ч_к), «очолюэ» одну из серьезнейших специальных Служб государства…и это во время войны и кучи проблем на фронте….это , что — очередной новый способ «игры на пианино»????

  1. З 2014 року — директор, а з 2016 до жовтня 2023 року — Голова Правління Інституту суспільно-економічних досліджень (ІСЕД) — неурядового аналітичного центру, що супроводжує реформи в Україні.
   А реформи в Держспецзв’язку а в особливості в ТВУЗАХ давно потрібні. Так як сама структура знаходиться в періоді застою…
   Потрібні чіткі та координальні зміни. За для поліпшення Державної безпеки та кібер простору в Україні… Армія дронів- буде, то як на мене це набагато краще та дешевше для країни. Дронщики несуть ворогу значних втрат на полі бою. А те що в нового голови відсутня базова війська освіта , так то навпаки навіть і краще. Світла голова у руля,.

 2. Так себе спец, точнее пустое место, кем он там командовал — 20 человек? А тут серьёзная контора, идёт война, а ею ставят рулить клерка без всякого командного опыта и специальных знаний. Что то очень подозрительно…попахивает предательством и сдачей интересов Украины….

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ