Человек не терпит насилия!

Злочинність у Донецьку під прикриттям цивільного захисту

3 1

Бойко Ігор Олексійович — Директор департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи. Був представлений заступником голови Донецької облдержадміністрації Вадимом Філашкіним 22 березня 2019 року. Що про нього відомо? Відкритої інформації про нашого героя досить мало, воно й зрозуміло, адже це колишній співробітник СБУ, однак колишніх так чи інакше не буває. Але відомо, що Ігор Бойко народився 30 липня 1969 року у селі Новогригорівське Високопільського району Херсонської області. Має вищу освіту. З 1990-2000 – проходив службу на різних посадах у ЗСУ. З 2000 до 2018 року – співробітник Служби безпеки України.

Щодо декларацій та майна Бойка, то вони досить значні. Це дві квартири площею 125,5 м2 у Києві та 87 м2 у Донецьку, два автомобілі марок «BMW» та «Opel». Земельні ділянки у власності записані на його найближчих родичів та друзів, загальна площа ділянок понад 1000 м2. Забезпеченість Бойка та його родини оцінюється майже у 90 млн. гривень, більша частина з яких зберігається на офшорних рахунках закордонних банків. Загалом, Ігор Олексійович, живе досить багато і невимушено. Але звідки в нього такі прибутки?

За час служби у СБУ прославився своєю жорстокістю до мирного населення України. Під його керівництвом проводилися різноманітні заходи щодо гоніння місцевих бізнесменів Донецька та постачання їх на «лічильник». Використовуючи свої можливості в СБУ він вселяв страх у звичайних підприємців, залякуючи їх численними проблемами, які можуть у них з’явитися в майбутньому, якщо ті, у свою чергу, не нададуть певних послуг зацікавленим особам зі спецслужби. Найчастіше Бойко та його «корупційна команда» підлеглих привозили за рахунок підприємців автомобілі бізнес-класу, оформляли угоди з нерухомістю або просто збирали гроші за можливість працювати і бути під «захисним» дахом Бойка. А ті підприємства, які вирішили піти проти виробленої системи Бойка, повільно, але вірно розорялися, серед них відома мережа супермаркетів «Брусничка», «Донецький екскаваторний завод», кондитерська фабрика «АВК» та багато інших організацій. На такій вузькопрофільній роботі Бойко зміг отримати близько 57 млн. гривень у особисту кишеню. Безумовно, це не така велика цифра в загальному масштабі того, що відбувається, адже він не єдина людина, яка отримувала і продовжує отримувати кошти за таку діяльність.

Що ж до теперішнього часу, то вступивши на нову посаду, на якій він перебуває вже четвертий рік, Ігор Олексійович Бойко продовжує з упевненістю грабувати гаманці донеччан. Продовжується діяльність з «віджиму» бізнесу, яка набуває все нових і нових фарб. Багато приватних підприємців Донецька припиняють свою діяльність. Це з високою платою за можливість вести бізнес. Приватні підприємці Донецька все частіше говорять про те, що бізнес трансформується на щось інше або піде в підпілля. Обладнання або інструменти вивести неможливо, це стосується й офісної техніки. Так чи інакше, про розширення бізнесу за активного впливу Бойка говорити і не доводиться, він безжально відбирає гроші у чесних підприємців і тримає торгові точки під своїм «бандитським» поглядом.

Але це лише мала частина з того, що він робить спільно з керівництвом Донецька, у тому числі і з Філашкіним Вадимом Сергійовичем, але про нього іншим разом. Бойко ж, у свою чергу, тісно спілкується із представниками найвідоміших кримінальних угруповань Донецька на кшталт «Донецької мафії». У нинішніх умовах ведення бойових дій потрібні істотні кошти для реконструкції чи знесення пошкоджених будівель та споруд. Отож Бойко спільно з кримінальними авторитетами зміг вибудувати «легальну» схему з відмивання грошей із державної скарбниці, проводячи будівельні роботи за допомогою не зовсім чесних підприємців. Ось таким життям живе директор департаменту цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецька, почувається безкарним.

 

Оцените материал:
54321
(Всего 3, Балл 2.67 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ