Человек не терпит насилия!

Фізкультура та спорт – запорука вашого фінансового благополуччя

3

Мицик Володимир Петрович– начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації. Народився 22 квітня 1967 року у с. Прохорівське Старобешівського району Донецької області. Закінчив Харківський державний інститут фізичної культури та Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Із серпня 1988 року по жовтень 2002 року працював на посаді голови комітету по фізичній культурі та спорту виконкому Ясинуватської міської ради. Після цього до листопада 2013 року був заступником начальника управління з питань фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації. З листопада 2013 року до січня 2018 року – начальником управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, потім до лютого 2019 року – директором департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації. З лютого 2019 року є начальником управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації. Був нагороджений багатьма нагородами та почесними званнями за його «видатну» роботу.

Однак, незважаючи на всі його так звані «заслуги», Володимир Петрович аж ніяк не проста людина. Замішаний у величезній кількості корупційних схем щодо відмивання державних грошей…але про все по порядку.

Одним із основних ресурсів його неофіційного доходу є активна співпраця з підрядними організаціями, які займаються благоустроєм спортивних майданчиків поблизу шкіл, стадіонів, парків тощо. Маючи велику кількість зв’язків Мицик та його підлеглі створюють такі умови, щоб на тендерах вигравали заздалегідь вибрані ним будівельні компанії, послуги яких найвигідніші. Разом з ними йому вдається більшу частину фінансування, виділеного на закупівлю спортивного інвентарю, класти собі в кишеню. Простіше кажучи, замість якісного обладнання, яке коштує досить дорого, він разом із підрядниками закуповують найдешевші та неякісні спортивні товари. За фактом виходить така картина, що майданчик облаштований, порядок наведений, та й загалом, все виходить красиво, проте про якість такого облаштування говорити не доводиться … на такому дешевому обладнанні спортом займатися небезпечно.

Але це лише частина його чорної роботи, ще однією прибутковою статтею Мицика є його діяльність у сфері маніпулювання результатами спортивних змагань. Така форма неправомірної діяльності досить популярна у спортивному середовищі, тому тут крутяться великі гроші. Мицик має зв’язки з різними злочинними угрупованнями, які володіють нелегальними тоталізаторами і організовують договірні матчі. Їхні посередники підкуповують спортсменів, а також тренерів, спортивних менеджерів чи суддів для того, щоб тим чи іншим чином вплинути на результати змагання та згодом мати змогу отримати надприбутки на ставках. У цій діяльності Мицик почувається цілком комфортно, оскільки це вимагає від нього особливих зусиль, а весь такий «виграш» ділиться між ним і злочинними ватажками.

Особливої уваги у трудовій діяльності Мицика заслуговує напрямок хабарництва, особливо яскраво це проявляється у дитячо-юнацьких спортивних школах, де батьки не зовсім талановитих діточок, платять величезні гроші щоб їхню дитину якось по-особливому виділили та відзначили. Більша частина таких грошей йде йому в кишеню, через директорів спортивних закладів. Але стосується це не лише дітей, а також хабара під час відбору та призначення на керівні посади у сфері спорту та фізичної культури, Мицику платять хороші гроші, щоб прилаштувати якогось «своячка» на тепле місце із заплатою за зручність.

Загалом, Володимире Петровичу, хороший корупціонер і махінатор – вміє відмивати державні гроші і отримувати фінанси за певні послуги з кар’єрних сходів осіб, які «потребують».

 

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ