Человек не терпит насилия!

7 тез бойового генерала Віктора Хоренка

signal 2023 11 17 1608321. Є багато непоганих керівників в кабінетах. Але військами з кабінетів не командують. Не командують без досвіду.

2. Щоб зрозуміти, як долати ворога — треба вбити принаймні одного особисто. Я вбив багатьох.

3. Основна моя мета — боротися з ворогами України. Я не знаю чи ви почуєте щось про мою боротьбу, адже я ніколи не робив цього показово. Та я боротимуся.

4. Я не публічний, в політику не граю. Сенс мого життя — помста ворогам України.

5. Головне для мене — бути чесним. Я завжди був чесним і відкритим перед своїми військовослужбовцями. Це основне — вміти висловлювати одне одному власну думку, вміти дослухатися.

6. Про що я можу жалкувати — так тільки про те, що я не завершив спланованих операцій, не підтримав тих, хто на мене сподівався. Та це залежить не від мене, хоча я не можу не відчувати відповідальності за своїх людей.

7. Важко будучи вожаком покидати свою зграю. Та вовк може полювати і наодинці. Головне, що завжди є на кого, ворогів у нас вистачає.

 

Честь!

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

  1. коли зїявляються тези від генерала і одна з них, про те, що він людина не публічна, то це вже нагадує психічну хворобу, поширену серед москалів, під назвою біполярний розлад, коли у людини існують одночасно дві реальності

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ