Человек не терпит насилия!

Куртєв використовує Буданова, щоб не платити борги та виїжджати за кордон

kurtev

Власник української “Науково-технічної компанії “Метрополія” Віктор Куртєв, щоб не повертати борги її контрагентам, заявляє в судах, що є агентом ГУР і прикривається листом від Кирила Буданова. При цьому “Метрополія” є одним з найбільших підрядників українських обленерго, у яких за останні 5 років виграло тендерів на понад 15 млрд грн.

Зокрема, НТК “Метрополія” винна державному бюджету понад 3 млн грн. Зараз податківці в рамках виконавчих проваджень намагаються стягнути ці кошти.

novina budanov 2 html 376f1e52

Податківці намагаються змусити “Метрополію” сплатити до бюджету. Фото: Єдиний реєстр боржників

Та найцікавішим є позов проти “Метрополії” від ТОВ «Вуденерго», якому компанія Куртєва ще з 2021 року винна 300 тисяч гривень. Представники “Вуденерго” у 2023 році спробували через суд заборонити її власнику та керівнику – Віктору Куртєву – виїжджати за кордон.

Щоб не втратити цей привілей і далі не повертати борг, Куртєв надав суду довідку від РНБО та лист від Головного про те, що він є агентом Кирила Буданова.

До вказаного клопотання додано копію розпорядження РНБО від 23.03.2023 №12 про внесення змін до складу Робочої групи з питань розвитку водневої економіки та новітніх ядерних технологій. Згідно вказаного розпорядження, ОСОБА_1 входить до складу вказаної робочої групи. Також надано копію Листа від 06.04.2023 № 222/768 за підписом Начальника ГУР МОУ генерала — майора Буданова К., згідно змісту якого зазначено, що ОСОБА_1 перетинає кордон України у зв`язку з виконанням завдань в інтересах ГУР МОУ”, – сказано у матеріалах суду.

novina budanov 2 html m63aa199b

Куртєв виявився агентом ГУР, який їздить за кордон від імені Буданова. Фото: reyestr.court.gov.ua

Також Куртєв прикрився багатодітним батьківством. Він заявив судді, що двоє з його п’яти дітей живуть не в Україні, а тому у нього є потреба треба їздити за кордон.

Проти довідок від Буданова та РНБО суд виявився безсилим, а тому у проханні заборонити Віктору Куртєву виїжджати за кордон представникам “Вуденерго” відмовили. 

Також на суді з’ясувалося, що “Метрополія” має борги й перед іншими компаніями. Але довести, що фірма Куртєва є злісним неплатником, виявилося неможливо, бо за одним із ще давніших боргів “Метрополія” заплатила аж 20 тисяч гривень. “Тобто, вбачається, що боржником вживаються заходи та дії щодо виконання своїх зобов’язань”, – сказано у рішенні суду.

Згідно з даними порталу Clarity Project, НТК “Метрополія” впродовж останніх років була учасником кількох десятків судових справ та виконавчих проваджень в якості боржника. За деякими борги “Метрополії” сягали від 1 до 4 млрд грн.

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

4 ответа

  1. Буданов какой-то неадекватный чел, то он с грузином проживает в доме конвертатора Стрелковского, то учащенно интервью раздает, то шлюх награждать, то бумаги выдаёт для выезда за кордон, теперь вот подписался за должника. Короче, Буданов, хорош стричь овец и бизнесом заниматься ты же, блин, на высокой державной посаде!

    1. Из Буданова получился бы хороший комик. Сам бог ему велел перейти на работу в Студию Квартал 95

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

НОВОСТИ