Человек не терпит насилия!

Корупційний дует Донецької поліції

csikkt

Меженний Ярослав Євгенович и Шевченко Олексій Юрійович – обидва заступники начальника Головного управління Національної поліції (ГУНП) у Донецькій області, полковники. Службі в органах внутрішніх справ присвятили понад 20 років свого життя, пройшли складний шлях від оперів керівників великих підрозділів. Представляються в очах багатьох жителів області чесними та справедливими поліцейськими, які віддають увесь свій вільний час на благо забезпечення безпеки народу у підвладному їм регіоні. Однак не все так прозово та ідеально, як здається на перший погляд. Не можна забувати, що Меженний та Шевченко працюють насамперед під керівництвом свого безпосереднього начальника – Осипенко Руслана, який неодноразово відзначався як досвідчений «корупціонер», а отже, що частину своїх хитромудрих справ він поклав у тому числі і на своїх вірних заступників.

Так, більшість державних та приватних підприємств, що перебувають у Донецькій області, потрапили під контроль Ярослава Євгеновича та Олексія Юрійовича. Вони працюють разом, підприємливо обирають організації, з якими можна встановити неформальні взаємини на взаємовигідній основі – ті, як правило, погоджуються на подані умови та в обмін на «кришування» віддають частину свого прибутку. Завдяки цьому підприємства можуть провертати свою незаконну діяльність, убезпечивши себе.

На такому принципі побудовано і неофіційні бізнес-схеми, які приносять додатковий дохід Ярославу та Олексію. Використовуючи свої кримінальні зв’язки у місті, вона домовилися з місцевими підприємцями в обмін за їхнє «кришування» про організацію оренди їхніх земельних ділянок. Схема досить проста, але ефективна: договір на оренду з перспективним орендарем складається на підроблених осіб (орендодавців), деяких «мертвих душ» з хибними даними та номерами. Через деякий час після підписання формальних паперів та оплати оренди землі договір по-тихому анулюється і списується, при цьому нікого не повідомляючи. Орендарів на оплачену територію ніхто не пускає, а довести щось і залучити допомогу поліції, звичайно, не виходить. Обидва товариші-корупціонери в погонах для здійснення такої діяльності мають широке коло професійних юристів-шахраїв, які вміло провертають різноманітні орендні договори, одержуючи натомість відсоток від призначеної суми.

Отримані гроші від кришування та незаконних земельних угод ідуть до гаманця Осипенка, який уже й розподіляє «чорний» заробіток серед своїх заступників. Якщо говорити безпосередньо про Межіння та Шевченка, до обох поліцейських у повсякденному житті нічим не виділяються, проте в одного є дорога колекція швейцарських годинників, а в іншого кілька престижних автомобілів, оформлених на його родичів.

Оцените материал:
54321
(Всего 4, Балл 2 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ