Человек не терпит насилия!

Как нам повезло со старостой!

bez imevvvni

В одному з просунутих столичних ВНЗ України розгортаються бурхливі події. На одному потоці заочного навчання навчається кілька груп, розділених між собою за кількістю учасників, і найімовірніше, групи між собою розділили за принципом підлеглості.

У першу групу потрапили дуже рідкісні кадри, які не знаючи один одного, можуть спокійно, всією групою зустрітися в місті, відпалити в одному з ресторанів і ввечері всією компанією відлетіти до Львова просто попити каву, а наступного дня відпалити у родео на биках в Італії. На зустріч учасники гурту приїжджають з усієї України. Нещодавно, взимку 2023 року був помічений картеж, що охоронявся, який рухався у супроводі охорони до одного з громадських харчувалень міста. Це були не мерседеси та бугатті, не жигулі та ланоси, а прокачані, останніх років випуску електровелосипеди. Здогадайтеся хто то був.

У той час як одна група, бурхливо відзначає закінчення сесії, і радіє візуальній зустрічі один з одним, представники іншої групи біжать до прилеглої церкви ставити свічки за здоров’я своєї старости. За таку людину треба кожні півроку сорокоуст за здоров’я замовляти.

Усі ми знаємо про існування ринку електроенергії для побутового споживача. Так ось, формування енерго-грамотного суспільства допоможе не лише уникнути дискредитації енергореформи, а й у результаті сприятиме усвідомленому споживанню енергоресурсів та успішному формуванню енергоринків – вважає Голова Всеукраїнського агентства інвестицій та сталого розвитку, експерт коаліції «Енергетичний перехід» Юлія.

Так я вперше зустрів її, найнеповторнішу жінку на світі. Свого часу я працював як заступник міністра екології у 2010-201 Миколі Злочевському. На своїй посаді я багато чого пізнав, але зустріч із Головою Всеукраїнського агентства інвестицій та сталого розвитку, експертом коаліції «Енергетичний перехід» Юлією змінила моє життя назавжди.

Ця людина є великим організатором, який на посаді старости групи зумів організувати між собою величезну кількість розумних та талановитих людей. Основною нашою метою є навчання, освоєння нових знань та здібностей. У нашій групі є висока організація навчального процесу, яка дозволяє всім учасникам навчального процесу досягти найвищих висот у навчанні.

Ця стаття присвячується людині, яка завдяки своїм матеріальним і життєвим цінностям змогла згуртувати між собою великий колектив. Який знає ціну свого часу і не витрачає його даремно на шинки та польоти в літаках для безглуздих зустрічей. Ми прагнемо знань і в цьому наша сила, і все це завдяки нашій старості Юлії.

Висновки ви вже зробите самі, але мені здається, що різниця відчутна.

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

  1. Від статті сльози навертаються на очі, ще нікому не вдавалось так жалісно описати війну в Україні та хлопців, які щоденно гинуть за те, щоб якісь потвори як Юлія та Мормуль жирно жрали та луснули від обжорства в один день.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ