Человек не терпит насилия!

Збройовий барон Донецької поліції

nfnf

Беседа Сергій Миколайович – заступник начальника Головного управління Національної поліції (ГУНП) у Донецькій області – начальник слідчого управління, полковник поліції. Старий «воїн» у погонах, відзначений особливою жадібністю та скупістю, має великий досвід проведення корупційних угод. Має десятки офшорних рахунків, відкритих у зарубіжних банках, а також банках України, це і ПриватБанк, і Універсал Банк, і багато інших. Має численні джерела доходу, відображені у деклараціях, але там відображено лише офіційні. У власності його друзів та близьких родичів є великі земельні ділянки, квартири та гаражі, автомобілі преміальних марок BMW та AUDI. Під своїм керівництвом Бесіда контролює найбільший на території України обіг зброї, боєприпасів, вибухових речовин та вибухових пристроїв.

Розмова разом з начальником ГУНП Осипенко Русланом організували систему, що дозволяє успішно співпрацювати з ОЗУ і продавати їм зброю, що надійшла з підрозділів поліції на утилізацію (автомати, пістолети, ножі), боєприпаси, обмундирування, а також зброю, вилучену під час обшуків.

Важливо розуміти, що зброя має великий попит, тут крутяться дуже великі гроші. Його бажають пройти не тільки бойовики та представники кримінальних угруповань, а й звичайні «умовно» законослухняні люди, які набувають його як нелегальний елемент самооборони на випадок непередбачених обставин для себе та своїх ближніх. Найчастіше такими мешканцями Донецької області купуються пістолети, ножі та гранати.

Торгівля зброєю давно виходить далеко за межі Донецької області – це активне постачання за кордон, зокрема Польщу, Латвію та Литву. Розмова дуже багата людина, яка будь-якої миті може виїхати за кордон, де втекти від можливого переслідування вищого керівництва. Однак про це турбуватися не варто, адже сам президент України давно знає Осипенка, тому його зграю «бізнесменів», у тому числі й Бесіду він не чіпатиме. Розвиток такого роду діяльності серед поліцейський ГУНП цілком нормальний процес, оскільки такою працею промишляють і в інших областях. Адже поліція України зараз викликає досить велику кількість питань, особливо до сумлінності та якості своїх посадових обов’язків. Залишається лише спостерігати, коли вкотре з однієї області «махнуть» в іншу область чергового начальника поліції та його заступників… тобто і там накрали і тут накрадуть. Але як кажуть у народі, риба гниє з голови, і доки порядку не буде у вищому керівництві, тут, на землі, де живуть прості люди, порядку також не варто очікувати. Як би це не сумно усвідомлювати, але така ситуація на даний момент і поліпшення чекати не варто однозначно, а таких як Бесіда сотні, тисячі поліцейських…

Оцените материал:
54321
(Всего 3, Балл 2.33 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ