Человек не терпит насилия!

Проблеми в Авдіївці – головний біль генерала Тарнавського

В обороні Авдіївки змінився командувач, тепер силами ЗСУ на цій бойовій ділянці керує генерал Олександр Георгійович Тарнавський, який є командувачем угрупування «Таврія». Протистояння між Зеленським та Залужним продовжується і головком ВСУ зняв із себе відповідальність за оборону Авдіївки. Розбирання та нестикування в діях вищого керівництва країни продовжуються і з кожним разом, з кожною новою проблемою це стає наочніше для обивателів і городян.

Відомо, що Тарнавський складається з числа прихильників Володимира Зеленського і тепер усі бойові операції та маневри, щоб уникнути оточення населеного пункту, російськими військами в Авдіївці плануватимуться особисто під його безпосереднім контролем. На сьогоднішній момент з ініціативи Тарнавського на правий фланг Авдіївки було перенаправлено підрозділи сил спеціальних операцій та правого сектору для створення загороджувальних загонів.

Не можна не згадати зовсім недавнє висловлювання генерала ВСУ Залужного, який заявив про необхідність виведення українського гарнізону з території Авдіївки, щоб уникнути оточення та втрат, проте президент Зеленський таку пропозицію відхилив і заявив про оборону населеного пункту будь-якими методами, зокрема, абсолютно не шкодуючи людських життів. . З погляду людяності, то президент і керівництво ВСУ зовсім не бережуть свій особовий склад, кидають у бій вже поранених солдатів, розуміючи, що резерви також не нескінченні. Чи розумно це в цій ситуації — велике питання, але факт безжального винищення власної армії в наявності.

            Падіння Авдіївки стане вироком для фінансової та військової підтримки України про це говорять багато експертів, саме цього боїться український президент, тоді як Тарнавський, вірний своєму главі держави, перекидає резерви із Запорізького спрямування. Бої за Авдіївку стають вирішальними та найкривавішими з початку війни.

Оцените материал:
54321
(Всего 2, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

  1. «для обивателів і городян»
    «Відомо, що Тарнавський складається з числа прихильників»

    Москалі як завжди своє пропагандонство роблять аби як, навіть перекласти нормально не намагаються.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ