Человек не терпит насилия!

Щуку кинули у річку – Оборонних закупівель!

Медвєдєв Андрій Геннадійович у 2022 році звільнений за корупцію з органів прокуратури. Остання його посада – начальник управління процесуального керівництва у сфері оборонно-промислового комплексу Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сферах Офісу Генерального прокурора.

​Рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП) № 112дп-22 від 03 серпня 2022 року про звільнення з детальним описом корупційних діянь Медвєдєва А.Г. тут — https://kdkp.gov.ua/decision/2022/08/03/2340.  

​Як встановила КДКП, «…Медведєв А.Г., використовуючи свої службові повноваження, незаконно збирав інформацію з обмеженим доступом та передавав її особам, які не мали права на ознайомлення з нею, що, зокрема, сприяло ухиленню від відповідальності осіб, підозрюваних у вчиненні кримінальних правопорушень, а також, використовуючи своє службове становище, за допомогою інших прокурорів…, втручався у хід досудового розслідування у кримінальному провадженні з метою прийняття певних процесуальних рішень на користь третіх осіб, в приватних інтересах забезпечував контроль щодо надходження й розгляду в органах прокуратури звернень, поданих у кримінальних провадженнях».

​Комісія докладно, на 15 аркушах, проаналізувала десятки фактів зловживання посадою, перевищення владних повноважень, недбалого ставлення до своїх обов’язків високопоставленим прокурором Медвєдєвим А.Г., які легко кваліфікуються як кримінальні правопорушення за ч. 2 ст. 387 ККУ — розголошення даних оперативно-розшукової діяльності, досудового розслідування, вчинене прокурором, та за ч. 2 ст. 361-2 ККУ — несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, та іншими.​

​В обмін на непорушення кримінальних проваджень Медвєдєв А.Г. погодився написати заяву про звільнення з органів прокуратури і пообіцяв не оскаржувати висновки комісії до суду або до Вищої ради правосуддя.

​Але недовго звільнена корупційна щука-Медвєдєв плавала у пенсійних водах. Влітку 2023 року він очолив… підрозділ внутрішньої безпеки новоствореної Агенції з оборонних закупівель Міністерства оборони України. Видається очевидним, що така щука не зможе не каламутити воду в цьому нині надзвичайно важливому державному підприємстві.

https://kdkp.gov.ua/decision/2022/08/03/2340

​Цікаво, що Медвєдєва А.Г. запросив на роботу і подання на призначення підписав його давній товариш — заступник директора Агенції екс-сбушник Лесюк С.А., який також дивним чином опинився на своїй посаді, адже під час служби в СБУ нічим, окрім фізичної підготовки, не відзначався.

​Але про нього у наступному матеріалі.

Журналіст Олександр Сосновський

Украинский Обозреватель

Оцените материал:
54321
(Всего 2, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

4 ответа

  1. Нічого дивного — зелена влада, це влада покидьків.
    Українській опозиції разом із недержавними інституціями пора вже починати діяти — треба звертатися до західних партнерів — американської амбасади про допомогу для припинення зеленого кадрового свавілля. Якщо це не припинити, корупція і розкрадання будуть продовжуватися й надалі. Зеленський не буде боротися з корупцією, бо він її очолює. Треба зробити все можливе аби зелена влада якомога швидше пішла у відставку. Після цього можна сподіватися на перемогу над москалями.

  2. Це давно відомо, що з таких зашкварених кадрів в прокуратурі та СБУ не може бути нормальних юристів, управлінців, тощо! Але ця мразота, вивернувшись, як у згаданому випадку від кримінальної відповідальності, як фекалії випливає в іншому місці з тією ж хваткою, злодійською психологією і бажанням незаконного збагачення. Невже лише розголошення і втручання в електронні мережі були в діях цього вилупка? Він, що це все робив за даром? А хабарі, де? Чого йому їх не навісили? Ця комісія теж баранів стриже! Було б непогано подивитися на їм майновий стан. А то прокурорів за наклепами наказують, а злочинців відпускають. Скрізь організована злочинність і з цим потрібно жорстко боротися, а не допускати сбушників скрізь. Ви лише подивіться, що вони зробили і роблять з економікою України? Я не чіпаю військову контррозвідку.

  3. Андрей порядочный человек попавший в распиздос между командами Матиоса и новыми прокурорскими… вот и весь расклад…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

НОВОСТИ