Человек не терпит насилия!

Бандит-невдаха, який так і не злетів вище за притон і нарколабораторію. У мережі опублікували фільм про Костю Калошу (Костянтина Бедового)

Кримінальна шістка Костянтин Бєдовой на прізвисько Костя Калоша пройшов шлях від дрібного бандита доби 1990-х до державного зрадника, що працює на державу-терориста. У мережі з’явився фільм, що оповідає життєву історію Кості Калоші.

Калоша мав хороший старт у житті: дід — впливовий генерал КДБ, батько — радянський комерсант, що накрав мільйони. «Втім від родини Костя Калоша не успадкував ані великих грошей, ані здібностей, ані впливу. Тож прагнучи опинитись на верхівці харчового ланцюжку, Костя Калоша зрадив і продав всіх. Включно з власною країною», — йдеться у фільмі.

Автори розповідають про юність Калоши, його членство в організованому злочинному угрупованні кримінального авторитета Віктора Рибалка, якого він врешті зрадив, пограбував і втік за кордон.

На початку 2000-х Калоша повернувся в Україну, в місті Ірпінь Київської області відкрив нічний клуб «Заїр», насправді – відомий бордель, де процвітала проституція та торгівля наркотиками. У столиці відкрив «стоматологію», під вивіскою якою діяла нарколабораторія.

Паралельно Костя Калоша розгорнув активну кампанію щодо позиціонування себе у медіа. «Він почав скуповувати фейкові ксиви, про що відкрито сам же і розповідав. Так Костянтин Бєдовой нібито став «адвокатом» і «заслуженим юристом». Бєдовой став видавати себе за блогера. Навіть купив собі членство у Національній спілці журналістів України. Але задум не спрацював. Надати собі значущості і стерти ганебне минуле не вдалося. До прізвиська Калоша додалося ще одне — людина-фейк», — зазначають автори.

Костя Калоша завжди симпатизував Росії. Конфліктував із патріотичними силами, нещадно критикував кожне нове покоління української влади та відверто підігравав російській пропаганді, за що опинився у базі «Миротворця».

У 2022 році під керівництвом російських спецслужб та нардепа-зрадника Іллі Киви, який на той момент вже втік до Москви, Калоша готував банди бойовиків, які мали організувати серію диверсій у Києві та послабити столицю до вторгнення регулярної російської армії. За свою працю Костя Калоша розраховував отримати від росіян посаду окупаційного коменданта села Білогородка під Києвом, де тривалий час мешкав.

Коли ж стало ясно, що окупаційну армію виб’ють з Київської області, Калоша, злякавшись відповідальності, зміг втекти з країни до Болгарії, за іншими даними, до Ізраїлю. Як кажуть ті, хто перетинався з ним у 1990-х, Костя Калоша завжди відрізнявся боягузтвом і тікав при першій ліпшій нагоді.

«Якщо його батько Анатолій Бєдовой обкрадав Батьківщину, при цьому сколотивши великі статки, то Костя Калоша свою Батьківщину зрадив і продав за безцінь, опинившись у вигнанні — без грошей і без впливу. Іронічно, але Калоша все життя намагався змити з себе ганьбу шістки, яка обікрала і зрадила свого кримінального боса. А в результаті заплямував себе державною зрадою та став шісткою ворожих спецслужб», — сказано у стрічці.

Оцените материал:
54321
(Всего 6, Балл 3.67 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

2 ответа

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ