Человек не терпит насилия!

Тишлек та «татаровське іго»

Я давно знав, що під час «Великого будівництва» за Голиком з Дніпра до столиці перебрався поліцейський Тишлек і зайняв дуже впливову посаду у Нацполі — став першим замголови Департаменту стратегічних розслідувань. Повірте, це дуже серйозно.
І також я давно знав, що Зеленський у грудні 2021 року, за лічені тижні до вторгнення, відправив Тишлека у США на засідання Українсько-американської робочої групи з питань нерозповсюдження та експортного контролю. В складі делегації були представники Міноборони та структу, що займаються поставками зброї. Це було буквально за кілька тижнів до вторгнення і в принципі зрозуміло які поставки там обговорювались.
«Ну мало лі», думав тоді я. «Ну приставив Зеленський до зброярів поліцейського з ДСР для нагляду, і шо тут такого, просто довіряє дуже друзям Голика, шо тут нєпонятнава».
Аж ось із розслідування Lesya Ivanova BIHUS.Info виявилось, що у Тишлека в бекграунді окрім корумпантів є і товстий рашистський слід.
Дружина має російський паспорт. Родина дружини живе Роіссі прямо зараз. Тобто високопосадовець Нацполу, що їздив у США по питанням зброї, може бути об’єктом шантажу.
Та ще й живе в заміському котеджі, який належить партнеру російського кримінального авторитета.
Мєнт, повязаний з бандітскім і узькім міром — офігенна ілюстрація татаровського іга.
Юрій Ніколов
Оцените материал:
54321
(Всего 5, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

5 ответов

  1. Свои спецпроверки СБУ может засунуть себе же в жопу. Вот это и есть коррупция. Я бы вместе с этим тышликом выгнал бы со службы спецпроверяльщиков, полиграфистов и кадровиков. Всех брал этого тышлика на службу.

    1. Ні не треба, бо ці провіряльщики виконують дуже відповідальну і небезпечну роботу — вони нічого не роблять!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Тишлек -- новий Сьомочко

Дружина заступника голови Нацполіції Дмитра Тишлека Олександра Балакай у 2005 році подавала заяву до органів РФ на заміну паспорта громадянки…
НОВОСТИ