Человек не терпит насилия!

Де українські набої?

Провладні блогери полюбляють вислів Черчіля про те, що у стані війни треба робити не що можеш, а що треба. Хочеться повернути їм цей вислів взад.
Минуло «лише» дев’ять років війни та два роки гарячої війни — і Шмигаль нарешті зрозумів, що треба виробляти набої самим. Але і тепер, «кажуть експерти» — не зможемо.
Прості питання зазвичай руйнують ешелонований піард.
Ось просте питання: чому в Україні досі не виробляють набої до артилерії? (Невеличкі партії з Польщі — не рахуються)
Ще одне питання: чому не зможемо? У Шостці був завод «Звєзда», що виробляв порох для артилерійських набоїв. Хочете сказати, що ми втратили технологію?
Загалом, це дуже дивне явище. Уряд країни, що веде артилерійську війну, вкрай повільно «розуміє», що має покладатися на власне виробництво набоїв. Я намагаюся зрозуміти, чому так повільно? Чому одразу у 2022 не налагодили велике виробництво? Чому чекали, коли вичерпаються склади у США та Європі? Що робитимуть зараз, коли Європа та США вже не можуть дати?
Не знаю відповіді. Здається мені, це питання з розряду тих, чому не вигнали ОПЗЖ з парламенту або чому не оголошено війну росії? Або чому в бюджет-2024 закладено усе-усе, а не лише виробництво зброї та набоїв?
Для мене це не просто свідчення того, що в уряді сидять пригальмовані персонажі. Там дещо інше.
Так відбувається не лише за Зеленського. У 2017 році війна тривала вже три роки. Склади горіли один за одним. Порошенко начебто виділив 1,4 мільярди гривень на будівництво патронного заводу. Але доля тих грошей невідома. Їх або не виділили, або розкрали. Патронного заводу в нас немає. Власне, як і заводу з виробництва набоїв.
Сергій Лямец395343840 7892530230763878 7358990326314096569 n
Оцените материал:
54321
(Всего 3, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

40 ответов

  1. Чому ж ти не думав свого часу, ублюдок?
   Чому за тебе повинен робити хтось, а ти тільки наркоту жереш долонями?

   1. Пидар зелёный це ти свого Янелоха пытай чому вин ублюдок свого часу не думав а трындив усим про шашлыкы и розказував шо кацапы теж люды и воны нападать не збыраються — поцилуй його за це в дупу!
    А я соби перед нападом розумиючы що вторгнення немынуче встыг прыдбаты и оформить Карабинчык наризный POF-USA Revolution кал. 308 Win. зи стволом 47 см

    1. Шизоїд синій тільки в тебе Зеленський повинен робити все, навіть дивитись, щоб ти в ліжко не сцявся.
     Чого ти та твої батьки нічого для Батьківщини не робили, тільки крали та горілку пиячили.

    2. 10-33 москалику а чого ты за Янелоха дупу рвеш? Янелох — презыдент и вин мав готуваты краину для обороны вид вас москалюг, дбаты про завчасне постачання зброи, плануваты эвакуацию населення у рази нападу з Чернигивськои, Харкывськои, Сумськои, Херсонскои та Запоризькои областей. А замисть цього Зелёный гарант вводыв в оману громадян, розказуючы шо нихто на нас не нападатыме, шо це видлякуе инвесторов, шо це все видумкы, а його кореш министр обороны-хапуга Резныков з тв-екранив переконував, шо «концентрации кацапськых вийськ для нападу не зафиксовано и шо ЗСУ забезпечення всим необхидным». Тому нехай Янелох разом из Резниковым и видповидае за свои слова та вчынкы, як особа шо займае найвыщый пост у держави и як гарант Констытуцыи ане видосыкы нам щодня у ефир выкладае.

    3. ти настільки хворий, що навіть не розумієш у своїй шизофренії, що я не за зелених, і ні за червоних, я проти російських фашистів та вітчизняних гнід, які критикують сучасну владу не тому, що самі кришталево чесні, а тому що не змогли на місці цієї влади дорватися до корита.

    4. 13-29 ты тылова москальська гныда який выгидна воровата та некомпетентна украинська зелена влада тому шо з такою владою не будэ ни снарядив, ни набоив, а будуть одни корупцийни скандалы та охолодження пидтрымкы вид партнерив. Тому тоби кацапу цэ выгидно и саме через цэ ты дупу свою рвеш за слуг-крахоборив, саме воны е внутришним ворогом, про яких ше наш Тарас казав: нам не страшни кацапськи вошы…

    5. ти настільки психічно хворий, що навіть не читаєш коменти, тобі головне своє дайно покидати навколо
     приймай пігулки, кабзон тебе чекає

    6. 13-39 шо москалыку закрутывся як вуж на сковородци? Такы в точку я попав — вам москалям дуже выгодна ця зелёная влада и боягуз презер-дент якый не може наважытыся виддаты наказ Залужному разнести вщент штаб сво у Ростови, Новоросийськый порт та розгатыты энергетычну инфраструктуру Рашкы у соседних з Украиною областях. От боиться вин и все, то хиба це президент? Ни, вин — презер-дент!

    7. ти алкаш і настільки психічно хворий, що навіть не читаєш коменти, тобі головне своє дайно покидати навколо
     приймай пігулки, кабзон тебе чекає

    8. 13-58 йды звидсы москалыку за кацапськым вийськовым кораблем. Якбы ты чытав шо я пышу то розумію би шо тут обговорюють и шо треба робити шоб цьому запобигты

    9. ти алкаш і настільки психічно хворий, що навіть писати нормально не можеш, щоб тебе було мождиво читати.
     приймай пігулки, кабзон тебе чекає на крейсері москва

    10. Подывысь москальскый пидар як ты сам пышеш «можДиво » алэ ж свое зеленеет гивно не воняе, так?

 1. Ая вам розкажу, де набої. Зеля свого часу призначив на Укроборонпром бєздєльника Гусева, який нічого на посаді не робив, лише велику зарплату отримував та величезні премії собі виписував, його треба було саджати за грати, але оскільки він з Зе-команди, то йому нишком-тишком запропонували іншу посаду, з зарплатою, не гіршою ніж була. А на керівника Укроборонпрому Зеленський призначив молоде дарування — Сметаніна, який є протеже та ставлеником того ж самого Гусева. Тепер він сидить і теж нічого не робить. Тому не лише набоїв, як не було так і немає, і ударних дронів від Укроборонпрому теж. Вже пора всім зрозуміти, що експерименти Зеленського з призначеннями в стратегічних галузях до добра не доводять! Зелена влада та її команда показали себе як некомпетентні та недолугі управлінці. Геть, позорники!

  1. А до Зеленського нічого в Україні не було? Зеленський створив Україну і світ навколо неї?
   До зеленського були ви, колаборанти-крадії, які покрали всі набої, а зараз своє лайно всюди розкидуєте на користь москалів

   1. Вибачай, які до мене питання? Зеля царює з 2019 року і за цей час країну він міг підготувати у військовому відношенні не дивлячись на своїх попередників і йому в цьому нічого не заважало, тим більше при монобільшості у ВерхРаді. Але він пропагував провокаційні для кацапів рішення «давайте просто перестанем стрелять «, «а какая разница кто на каком языке разговаривает», «не имеет значения название улицы», давав вказівки про відведення наших військ з облаштованих позицій на донбасі, розмінувати Маріупольський порт, перекинув кошти з фінансування оборони на Велике крадівництво та всіляко сприяв подальшими своїми діями нападу х#йла. До нього звертались комтруктори і подавали документи на фінансування «Сапсану — Грім 2», вітчизняних комплексів ППО «Кільчень» та «Дніпро», ракет класу «повітря-повітря» з назвою «Блискавка», але він їх відштовхнув з додаванням «не на часі». Через ці його дії загинуло стільки українців в перші місяці війни. Це все робив Зеля та його оточення тому мають нести відповідальність.

    1. На відміну від Зеленського, який став президентом не маючи ніякого досвіда в політиці та управлінні і якому прийлось більшу частину часу витратити на те. як воно взагалі все це працює, його попередники були фаховими політиками і були дуже добре знайомі з організацією управління, але вони лише крали професійно та закладали міни у фундамент української держави, але ви цього не бажаєте бчити, бо попередня влада дозволял вам безпосередньо красти, тому вам вона гарна, а нинішня погана.
     І все лайно ваше на нинішню владу саме тому, що я написав, а не тому, що ви кришталево чесна людина.

    2. По-перше, не треба перекладати з хворої голови на здорову, я на державну службу не рвався, на ній не був і у держави нічого не крав, тому не треба мене обвинувачувати в тому, чого не існує. Але раз це у вас весь час крутиться на язиці, то ви до таких оборудок причетні напряму. По-друге, я вмію аналізувати та добре розумію що відбувається сьогодні в державі та у владних колах і такого цинізму я ще не бачив даже у попередні роки у попередніх ворів. Я півтора роки мовчав, дотримуючись угоди «не на часі», але далі продовжувати мовчати вже неможливо, бо ця влада мов сказилася, гребе і гребе, ніяк не нагребеться. Ось приклад — Слуги виділили з бюджету своєму товаришеві Розенблату 300 млн грн на бойові дрони для ЗСУ, кошти розворовані, а дрони не літають — подивіться розслідування Бігус-інфо це не попохоботи, а провладний ресурс. І таких оборудованию маса!!!

    3. Як там каже Станіславський, вірю, що ти все життя працював звичайним сантехніком, не вилізаючи зі сточного колектору, саме там ти отримав досвід та навички, щоби проаналізувати відмінність сучасної та попередньої влади, тому зараз став борцем з владою.
     Ні, такі не вірю…

    4. Вірити чи не вірити це твоє особисте горе. Та я й не наполягаю, щоб ти вірив саме мені, а рекомендую тобі подивитися 1 невеличке розслідування Бігус-інфо про дрони Розенблата і тобі мвє стати все зрозумілим, оскільки даже сантехнік зможе в цьому розібратися і сформулювати власні висновки

    5. Це той Розенблат, що довірена особа Порошенка, та який був депутатом від партії Порошенка?
     Якби їх відразу розстріляли разом з Порошенком, то неякісних дронів не було б.

     Але не розумію до чого тут Зеленський, що порошенковці виготовили неякісні дрони.

    6. Пояснюю тугодуму: так був, був він у Європейській солідарності Порошенка. А у мене питання до Зеленського, чому порошенківець Розенблат не сидить?
     1. чому він не сидить за минуле?
     2. чому йому Миноборони за часів Рєзникова-Зеленського виділило бюджетні кошти, які були вкрай потрібні ЗСУ?
     3. чому його прикриває Татаров (ну до чого тут Зеленський да?)?
     4. чому ща розкрадання коштів за дрони він досі не арештований?
     Коли відповіси на ці питання, то зрозумієш, що я не порохобот, тому що я вимагаю посадити Розенблата. Але якщо саджати його, то він дасть покази на діючи владу, хто і яким чином виділяв йому кошти, хто сприяв цьому, хто зараз його кришує та інше. От і все, тобто там де йде розкрадання бюджетних коштів даже порохоботами, то там же і торчат вуха корупціонерів від зеленої влади.

    7. Розенблат з Порошенко вкрав, а винуватий Зеленський, тому Зеленського геть а на його місце Порошенка, Тимошенко або Ющенка?
     А може революцію і зеленського шеть, а на його місце Залужного?
     А потім Залужний не сподобається, знову революцію?

     На відміну від москалів, українці навчилися в демократичний спосіб вибирати президента, але ще не навчилися, що неможна знову вибирати тих, хто вже крав, що неможна знову вибирати тих депутатів від сільської ради і до верховної, яких ти завтра почнеш лайном обливати. А для цього треба почати з себе в бути чесним перед самим собою і відповідати за свій вибір.
     Але міняти треба у законний спосіб, бо інакше всі знову повернеться. І доки у всьому буде винний хтось, Зеленський, Порошенко, чи сусід з сусідкою, то ми так і не навичмося робити вірний вибір. Бо не буде розуміння, що кожен вибір важливий, знову всі проголосують аби як, а потім будуть лайном поливати нового президента.

    8. 16-13 ти взагалі сприймаєш, що тобі пишуть, чи чуєш тільки себе? Розенблат розікрав кошти не з Порошенком, бо вони б вже сиділи в тюрмі, а в зговорі з нинішньою владою — Татаровим, Єрмаком і Рєзніковим. Вони Розенблату пробили цей транш в 300 млн грн і разом розікрали. Треба бути дуже наївним, щоб не розуміти, що від цієї оборудки збагатився і Зеля, бо сьогодні в умовах війни такі крадіжки без санкції президента неможливі. Але мабуть твоя сантехнічна освіта не дозволяє бачити взаємозв’язок та взаємопов’язаних осіб. Тому вори за цією схемою: Розенблат, Татаров, Єрмак, Рєзніков і Зеленський.

    9. То що робити на твою думку?
     Продовжувати лити лайно на президента та владу, щоб твої використовували москалі для власного споживача, підживлюючи його бажання воювати з українцями, які вже невдоволені своєю владою та здадуть КИїв за три дні, головне туди доїхати?
     Чи військовий заколот, щоб геть Зеленського, геть хоч якусь організовансть в країні, щоб нова влада півроку розбиралася як керувати країною, західні партнери припинили постачання зброї доки розбируться хто є хто в новій владі? А москалі зачекають?
     Чи може нанести масований удар по кремлю та російських штабах, щоб путлер, який хворіє на онкологію та психічний розлад, всрався від переляку та віддав наказ про тактичний ядерний удар? Київ, Львів або Одеса?
     Якщо ти не віриш в російське іпсо, це не означає, що воно не працює і не використовує твій бруд на власну користь, навіть якщо ти цього не бажаєш, але крім цього бруду я не бачу від тебе нічого іншого.

    10. 17-26 який бруд — це факти! А ти вважаєш, краще засунути язика куди подалі і мовчати як тупа вівця?!

    11. А який сенс в тому, що ти на цьому сайті в коментарях полив брудом діючого президента, полив брудом меня, як останній москаль до всього цього додав анальну скрепу? що від цього в житті України стало краще?
     А ось гірше стало, бо твоє лайно використовує москальське іпсо, яке мотивує своїх громадян, що вони ведуть визвольну війну, бо в Україні американці розвели таку корупцію, що їм треба готуватися до третьої світової.

    12. 21-04 звернись до доктора, може він ще спробує тебе вилікувати. А твого злодюгуватого Зелю-президента це не врятує — його посадять після війни разом з кодлом його корупціонерів-поплічників за все, що він вже накоїв і що ще накоїть.

    13. Ти не бажаєш чути нікого крім себе, сенс життя — безглуздо лити бруд без всякого сенсу, напевно про тебе ротслів’я, що той, хто не має свого життя, живе чужим, заздрить і поливає брудом

 2. С такою вороватою властию какую создал Боневтик Оманский Украине своих снарядов и патронов невидать

 3. У нас є все. Наші специ побудували всю оборону промисловість Азербайджану. Багато разів пропонували: ми подаруємо державі документацію (це міліони доларів), надамо спеців, повеземо до виробників обладнання і закупимо за півціни!!!! Змонтуємо, навчимо. Прохання одне: дайте спецам достойну зарплату, ну від 1000 до 20000 доларів (аж 20 людей) і не заважайте! Нікому не цікаво-де відкати???!!!!!

  1. Та пішов ти со своїми пропозиціями. Я все зробив — призначив відразу Резнікова і він купив особливо коштовні яйця і куртки для ЗСУ, слухав лапшу Гусева про далекобійні ударні дрони, далі буду слухати лапшу новопризначеного Сметанина, я щодня публікую особисті відосики і вважаю, що цього ДОС-ТАТ-НЬО !!! А хто не згоден, мобілізуйтеся і мерщій під Авдіївка захищати мене і слуг народу.

 4. Тобто перестати красти бюджетні кошти і почати виробляти зброю в Україні — це не варіант для зепідарського шапіто-95?!

 5. До державного підприємства КБ «Луч», яке випускає критичні для збройних сил види озброєння, зокрема, ракетні комплекси «Вільха», крилаті ракети «Нептун», протитанкові ракетні комплекси «Стугна», знову прийшла з перевірками Державна аудиторська служба, яку очолює ставлениця портнова Алла Басалаєва. Це загрожує повним згортанням ракетних програм в Україні. А причиною колапсу в оборонно-промисловому комплексі, виявляється, стала тотальна некомпетентність виконавчої зеленої влади — на рівні профільних міністрів і Кабміну

 6. До влади тупе зебільйо привело ворогів України. Ото що вони зараз вішають лапшу на вуха, то все для свого лохторату. А народ (не путать з насєлєнієм) з самого початку все розумів і надривався тут доказуючи, що VZelensky кремлівська шваль, але все було марно. Тепер маємо сотні тисяч покладених життів і розтрощену Україну. А ця кротівня і надалі працює проти перемоги, наполегливо працює!

 7. Звезду, НИИХП тупо обокрали ДБРошники Полтавские и Киевский Печерский райотдел 🙂 да да не смейтесь, так и было: позабирали все и чертежи и проэктную документацию, Печерский суд этот беспредел узаконил. Куда мы только не обращались. Вот где нужно ноги искать. Был далекий 2020 год……….

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ