Человек не терпит насилия!

Майнові проблеми в Авдіївці

maxresdefault

Віталія Степановича Барабаша – голову Авдіївської міської військової адміністрації було призначено на посаду 1 червня 2020 року. До цього він обіймав посаду радника керівника апарату Верховної Ради України. Крім того, Барабаш брав участь у АТО, був поранений, перебував на лікуванні у Києві. Тим не менш, у місті більше немає виборів і всі важливі рішення ухвалюються військово-цивільною адміністрацією, а керівників авдіївцям призначають рішенням РНБО України, без згоди місцевих жителів. Призначення Барабаша спочатку планувалося для покращення життя в місті, адже він народився і виріс в Авдіївці, і це місце він, безумовно, добре знав усе своє життя. Однак не все так гладко, як хотілося б…

До речі, у декларації Віталія Барабаша, поданої ним ще як кандидат на посаду, було зазначено, що він зареєстрований у Києві. Також у Віталія Барабаша є дружина та дочка, є квартира у Донецьку площею 87 м2. Крім того, у Києві Барабаш безкоштовно користується квартирою площею 123 м2. Там йому належать два гаражі. У Юріївці Донецької області новий голова Авдіївської ВДА та його дружина навпіл володіють будинком площею 544 м2 та ділянкою 540 м2. Також у Барабаш є два мотоцикли: BMW 2016 року вартістю 650 тисяч гривень та Victоry 2008 року за 60 тисяч гривень. Барабаш також задекларував готівку у розмірі 3 000 000 гривень та 5 тисяч доларів. Питання риторичне… звідки в нього такі кошти? І все це тільки офіційно, а скільки ще всього має, що він приховав від загального огляду?

Відразу стає зрозумілим той факт, що таких багатств навіть голові адміністрації дуже важко заробити. Відповідно, Барабаш має й інші альтернативні джерела доходу. Так, давно відомо, що один із його друзів володіє мережею магазинів алкогольної продукції. Ці магазини офіційно зареєстровані на його друга, проте справжнім власником бізнесу є саме Барабаш. За документами все відбувається легально, але це лише на перший погляд. Продукція в магазини поставляється з підпільних виробництв, де використовуються в тому числі метиловий спирт (метанол), що є найбільш небезпечною токсичною речовиною, яка за властивостями практично не відрізнима від етилового спирту і, у разі використання його як сурогатного алкоголю в певних завищених дозах призводить до летальному результату. Природно, можливі проблеми з реалізацією такого алкоголю легко нейтралізуються і замовчуються, адже Барабаш не остання людина у себе в місті, а широкий спектр її можливостей, використання важелів тиску на підлеглих лише сприяє просуванню його отруйного бізнесу. Також є інформація про постачання та подальшу реалізацію в цих магазинах Авдіївки у тому числі й наркотичних речовин, проте будь-якої реклами на цю продукцію Барабашом та його другом не передбачено і продається лише певному вузькому колу осіб.

Загалом усе в Авдіївці у Барабаша йшло добре, лише до певного моменту. Зараз у місті настали важкі часи… У відеозверненні, опублікованому в телеграм-каналі Барабаша, він розповів про ухвалене рішення у кілька етапів вивезти з Авдіївки комунальні служби та служби мобільного зв’язку, а також закликав людей, які перебувають у місті, їхати звідти. Дивно, звичайно, але складається враження, ніби нинішній голова міської військової адміністрації змирився з тим, що російські війська візьмуть місто, а зараз воно просто боїться і сіє навколо себе занепадницькі настрої, тривогу, закликає населення поспішно евакуюватися… Але не це його зовсім хвилює, а питання лише у власній безпеці, збереження його активів. Барабаш намагається максимально швидко вивезти з міста всі свої матеріальні кошти, щось продати та отримати хоча б частину вартості його майна. Безумовно, йому є куди виїхати, в сусідній Польщі він також має більше знайомих, які раніше емігрували туди ще на початку військового конфлікту, а його фінансові ресурси дозволять йому придбати житло практично в будь-якій європейській державі.

Але це все лірика, головне залишається фактом, що місто під керівництвом Барабаша нітрохи не покращало, а залишилося таким як раніше, може бути навіть гіршим. За весь час його керівництва він зумів добре наповнити свою кишеню, «відмити» державні гроші. А зараз, коли потрібна впевненість у градоначальнику, він сам вселяє в людей невпевненість і намагається швидко втекти.

Оцените материал:
54321
(Всего 2, Балл 3 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

3 ответа

  1. Автор каже, що винен Барабаш, а не путлер з росіянами-фашистами в тому, що коється в Авдіївці?
    москальське іпсо завжди зроблено аби як, бо пропагандони звикли, що тупі кацапи будь яке лайно з’їдять

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ