Человек не терпит насилия!

Костянтинівка та її нелегка доля

123 6 1024x715 1

Рослов Олексій Вікторович – керівник Костянтинівської міської військової адміністрації Краматорського району Донецької області з 10 квітня 2022 року. До цього функції місцевої влади у Костянтинівці виконувала міська рада. Раніше Олексій Вікторович працював у правоохоронних органах, якщо бути точніше – у службі боротьби з економічною злочинністю міста Авдіївки, займався бізнесом – кафе, гральні заклади, обіймав посаду голови Бахмутської районної державної адміністрації. Має вищу юридичну освіту.

З декларації Рослова відомо, що він зареєстрований за місцем проживання в Авдіївці, у минулому працював посадовцем у Криму. Одружений, має 2 доньок. Декларує спільну з батьком та дружиною квартиру в Авдіївці та житловий будинок площею 38,5 квадратних метрів там же. У дружини є ще одна квартира в Авдіївці 148 метрів квадратних. З транспорту має вантажний автомобіль і легковик Volkswagen. У середньому за всіма деклараціями чиновник офіційно заробляє від 450 до 550 тисяч гривень щороку. А дружина-підприємець – майже мільйон (близько 950 тисяч гривень). Родина Рослових також вважає за краще зберігати гроші у валюті, за приблизними оцінками у дружини близько 35 тисяч доларів, а у Рослова понад 50 тисяч доларів готівкою.

Все б нічого, проте Рослов є професійним аферистом. Ще за часів його служби у правоохоронних органах він активно взаємодіяв із криміналітетами Авдіївки та прилеглих районів, він представляв інтереси злочинних угруповань перед своїм керівництвом і на багато протизаконних дій заплющував очі, природно отримуючи за це не малі «гонорари». Суми варіювалися від 5 тисяч доларів і вище, після чого розподілялися між ним та його вищим керівництвом. Рослов зміг вибудувати взаємовигідні відносини з великими авторитетами злочинного світу і тим самим зміг забезпечити постійний пасивний дохід. Така чорна зарплата видавалася виключно готівкою з рук до рук через посередників, щоб зайвий раз убезпечити себе від можливих поглядів випадкових очевидців. Його зв’язки допомагали йому надалі і в бізнесі, та й досі він їх не перериває.

Що стосується сьогоднішнього часу, то на посаді керівника Костянтинівської міської військової адміністрації він також підтримує контакти з криміналітетом, у тому числі й з новими злочинними угрупованнями, що виникли в останні кілька років. Наразі Рослов бере безпосередню участь у незаконному обігу зброї на територію регіону. За інформацією від близьких до нього джерел відомо, що Рослов із компанією посередників займається перепродажем зброї, у тому числі західного виробництва, для потреб чорного ринку та криміналітету з Литви та Латвії. Така діяльність дозволяє йому отримувати від угод величезні суми грошей, які він зберігає на закордонних офшорних рахунках. Також він продовжує свій бізнес у сфері підпільних гральних клубів та кафе, надає підтримку розвитку проституції, просуває інтереси постачання наркотичних речовин на території довколишніх регіонів.

Якщо говорити в цілому, то Рослов – справжній злочинець, який має величезний досвід у сфері економіки та дозволяє собі важливо здійснювати різні корупційні угоди. Все це залишається для нього безкарним, тому що він має величезну кількість покровителів, що стоять вище. Гроші для нього є відмінним інструментом для просування своїх інтересів, але лише своїх…а не громадських. За час його роботи у Костянтинівці нічого колосального не сталося, жодних покращень для мешканців міста не було. Він гарно каже, що хоче зробити життя громадян набагато кращим, проте про них він практично не думає…ну чи думає, але в останню чергу.

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

2 ответа

  1. Коли в статті з доведених фактів лише офіційна інформація з декларацій, а про злочину діяльність нічого конкретного крім загальних фраз, без конкретних фактів та хоч якихось доказів, виникають сумніви в достовірності статті і починає смердіти москалським іпсо.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ