Человек не терпит насилия!

О Зеленском

Я бачила президента живцем. І навіть його слухала. В 2019 році. Коли він був кандидатом. А ми веселими слухачами, яких цей неофіт потішив.
Багато хто із тих, хто був на зустрічі, відкрито розважався. Бо кандидат Зеленський взагалі не розумів, куди він потрапив і що відбувається.
Тому і діалоги були такі.
Питання: а якими будуть ваші перші кроки на посаді президента?
Відповідь: а вот вы бы что делали на моём месте? Расскажите мне, давайте вместе подумаем.
Я спитала лише одне, але своє улюблене, про фемінізм.
Відповідь: я очень хорошо отношусь к женщинам, но люблю, конечно же, свою жену.
Зала продовжувала тішитися. Один із нас (я знаю, хто) викрикнув: — Володя, а ты знаешь значение слова «феминизм»?
Знаєте, ми з друзями вийшли з тієї зустрічі повністю приголомшені. Ми знали соціологію. Ми розуміли, що він – наступний президент. Один із нас, хто терпіти не міг Порошенка, вимовив: триндець (він інше вимовив, але я не буду тут матюкатися). І ми пішли випити. Єдине, що тоді прийшло нам в голови.
Так от, я тоді побачила мстиву, недалеку, обмежену, погано освічену, сконцентровану виключно на собі, образливу, з ураженим его людину. Повна порожнеча. Так, він усміхався, навіть пробував жартувати, навіть інколи вдало, але все інше було дуже страшним.
Я тоді безкінечно писала якісь пости і тексти, намагаючись достукатися. Не можна таке вибирати! Бо це – смертельно небезпечно.
«Нам предложили проект», — як скаже трохи пізніше в одному із своїх інтерв’ю Олена Зеленська.
Але ж ми всі, як ви розумієте, «працювали на Пороха». А у того, як відомо, «бізнес на крові», «ліпєцкая фабріка», «вбив брата» і інші лабуда, яка прекрасно заходила у вуха наших людей, які все своє життя очікують дива і справедливого царя.
Частина тих голосуючих, на жаль, навічно похоронена в тому ж таки Маріуполі, наприклад.
Я уважно в той час слухала всі месиджі, які генерувала команда кандидата. Я бачила, як все відбувається з Голосом. Зараз наш Голос, на який так багато покладалось надій, часто голосує синхронно зі слугами та опзж. Але тоді вони справились – розкололи демократів і на цьому ввійшли у владу.
Мене тоді дуже вразило розслідування Бігуса про оборудки в оборонпромі. Дуже. Я перепостила той текст з запитанням – як так можна????
Я знаю, що те розслідування забило останній цвях в політичну труну Порошенка. Я теж повірила. Це вже потім з’явилась історія з запчастинами, які добували наші агенти і які тоді постраждали. Вже потім, в 2020 році суд назвав розслідування неправдивим.
А тоді, в 2019-му, був Блогфест у Дніпрі. І я запитала у Бігуса, чи розуміє він, що зробив? На мене налетіли колеги. Ну, як налетіли. Не в тренді було говорити про лузера Порошенка. Тому мені казали приблизно таке: ну ти ж розумієш, він сам викопав собі яму, він сам неправильно себе поводив, він сам винен у тому, що програв.
Повірте, справа не в Порошенко. Мене вбиває тупість тих, хто мені пише, що я на нього працюю. Ні, не працюю. Пишу про що хочу і коли хочу. Але так, я категорично не підтримаю і ніколи не зможу підтримати нинішнього, демократично обраного, з аномально високим рівнем підтримки президента.
І ще раз повторю: країну в 2019 році хакнули. Президент отримав в свої руки необмежену владу. Скрізь. Там, де не змогли зразу, дістали потім. Це я про те, що витворяють зелені з місцевим самоврядуванням, прибираючи неслухняних мерів. Як приклад.
Тоді, в 2019 році, всі ті, кого я безмежно поважаю, хто має високий соціальний капітал, інтелектуали в переважаючій більшості НЕ голосували за Зеленського. З різних причин. Але всі розуміли одне – країну віддають тим, хто її угробить.
Власне, так і вийшло. Так і виходить. Пам’ятаєте, як зразу після інавгурації повернулась вся шваль типу портнова? І потім, як почалась війна, вся та шваль з купою валіз з грішми спокійно покинула країну?
Коли я писала, що ми косплеїмо рашу, мені сміялись в коментарях: та ладно, у нас інші традиції, у нас ніхто не дозволить президенту стати диктатором.
Президент, якого більшість обирала, щоб поржать, підм’яв під себе всі гілки влади, є підозра, що його офіс злив складні контрозвідувальні операції, він сам шукав мир в очах путіна, зустрічався в Омані з патрушевим, роздав посади відвертим ворогам країни, закрив незручні телеканали і він би і далі чудив, але тут почалась війна.
Я вже навіть не буду про «розвал економіки» і про те, що «Нью-Йорк таймс гірше скабєєвої». Про те, що «була б паніка» і «готуйтеся до шашликів». Ми це все знаємо.
З війни почали робити шоу. О, вони це вміють! Це – єдине, що вони добре вміють. Світ нас дивився як дивляться блокбастер. Лише ціна висока – наші життя і наша країна.
Для президента цей час – найзірковіший. До нього раптом приїхала вся світова еліта. Ну, він так сприймав, що саме до нього.
Випусники Гарвардів і Оксфордів, найстаріші фамілії світу, політики з іменем — всі вони тисли руки і обіймалися з президентом України. Втомленим, неголеним, у одязі кольору хакі. Він, президент, дарував світу тригерні і абсолютно медійні фрази на кшалт: мені не треба таксі, мені потрібні снаряди.
Молодець, без питань.
Світ нам почав допомагати. А ми почали красти. Ну, як ми. Я не крала. І ви не крали. Хто?
Влада вирішила обвести навколо пальця простуватих і довірливих європейців, американців, британців, канадійців. Обіцяючи реформи і погрожуючи, що ми тут стоїмо, щоб війна в Європу не прийшла.
Ейфорія і захоплення тим, хто попросив снаряди замість евакуаційного таксі пройшли. Ми маємо купу невирішених внутрішніх проблем. Ми маємо парламент, рівень якого страшний. Ми маємо обмеження в медіа, які не мають нічого спільного з обмеженнями під час військового часу. Ми маємо зашкалюючий рівень корупції на всіх рівнях влади.
Тут про вибори почали говорити. Розчарую вас – знову виграє Зеленський. Навіть якщо не угроблять Залужного і він, уявімо собі, піде кандидувати. Виграє Зеленський.
Всі ці клоуни смішні лише на самому початку. Страшно буває потім. Наприкінці кіно.
Зоя Казанжи
Оцените материал:
54321
(Всего 26, Балл 4.73 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

146 ответов

 1. Цікаво, а якби вибрали Порошенка, то Зоя би писала статті про те, який поганий Порошенко?
  Хоча, напевно не писала би, а після перших слів про фемінізм була б згвалтована десятком бородатих гірських чоловіків, які б наводили порядки в окупованій москалями Одесі, та прибирала би за ними шкарпетки. Але цього не стало, то
  можно забути всі жахи початку війни і займатися піаром на критиці влади, бо ця тема завжди популярна…

  1. Ось вже полізли провладні зелені соплі з кагорти «какая разница» захищати свій тупорилий вибір.
   Підар любитель Зеленського — вперед на фронт, сцуко, захищай свій вибір там на нулі і доводь у окопах свою «правоту».

   1. Ось і порохоботи почали вилазити разом з москальським іпсо та колаборантами, вони звикли ховатися в тилу, а краще в Лондоні, як синочки їх лирецьуого фабріканта, та гнати інших на фронт.

    1. А дійсно бидлюк чому ти не на фронті? Раз голосував за Зелю, так тобі і відповідати за дії свого недолугого презедента. Бери шинель — іди на фронт!

    2. Так ти б в Україну спочатку повернувся би, ніж ховатися за кордоном, а потім розповідав, кому що робити, колаборанте-порохобот

    3. На 9:44 так я в Україні, і Кропивницькому, чи ти, бидлюк, не вважаєш Кропивницький українським містом? І я не порохобот, а за Смешка. Так що підар-бидлюк, твої заготовочки на кшталт «лондонів-порохоботів» відносно мене не працюють — ти перднув у калюжу. А от ти зелена гнида припиняй ховатися за жіночі спідниці, рушай до воєнкомату і захищай цю продажну і корумповану владу, раз так за неї жопу рвеш!

    4. Це якийсь крінж, хизуватися тим, що за Смешка голосував, серед тих кого я знаю, за нього голосувала бабка з лавочки, алкаш, який каже що він розвідник, та дідок, що все життя листувався зі Спортлото.

     А от то шо ти з Кропивницьуого пишеш то брехня, ви ухилянти завжди брешете та вимагаєте, щоб інші за вас на фронт йшли
     Тому не перди в калюжу запроданцю

    5. 10-20 зелений підарок ти за себе відповідай, а не стрілки не переводиш. Смешко — це сила і честь! А ти і подібне тобі бидло маєте в перших рядах йти захищати Україну від агресора, але не ховатися та всіх до порохоботів записувати. Раз жопу за зелену владу так наполегливо рвеш, то значить ти замазаний по вуха у всіх цих брудних корупціцних оборудках і тобі після війни прийдеться за це відповідати. Таким як ти люди у морду будуть плювати.

    6. 10-45 а дэ ты бачыв шоб зелёные покидькы на фронт рвалыся? Они в тылу видсыжуються даже нэ донатять и хлопців на фронти не снабжають а писля вийны разборки з нымы будуть 100%

    7. чим відрізняються порохоботи, колаборанти, ті що на вибори йшли с мешком та бруднодупі іпсошникивід нормальних людей?
     вони звикли вказувати іншим, що робити, та переводити стрілки, але орати, як свиня , щоб їм не вказували та стрілки не переводили, бо вони силять глубоко в тилу, як правило за кордоном, сцикливі ухмилянти, та оруть, щоб хось за них на фронт йшов.
     А Зеленський їм не подобається тільки тому, що їм нічого не дають красти, замість них до корита хтось прийщов перший.

     Найгірші мразі, які інших у крадіжці звинувачує тільки тому, що йому красти не дали.
     Про халуя і так всім відомо, що це місцевий шизоїд, якому санітари дають інтернет, коли бухають, щоб він не втік.

    8. 15-15 зелёная мразь тебя первой залинчуем. Уж больно резво ты кварталовские жопы зализываешь, главное что твой язык они используют вместо туалетной бумаги, а потом и вскоре и вместо унитазного ершика сгодится. Правильно тебе здесь указали — хочешь отстоять своего президента-наполеончика — давай на фронт, покажи, что ты не только языком лизать умеешь, но и воевать готов.

    9. бруднодупий москалику, спочатку навчись на українській мові розмовляти, бо твою собачу нормальні люди не розуміють, що ти там гавкаєш)))

    10. 15-35 дешёвке зелёная, а что ты можешь ответить, кроме порохоботов и москаликов? Крыть тебе нечем, поезжай на фронт «щирый зелеукр» и своими глазами увидишь, как русскоговорящие украинцы твоих москаликов штабелями ложат. Но ты хер приедешь, бздун зелёный. И ла, побольше ненааисти к Порошенко, клоун ты дерьмаковский, тампон тебе в рот.

    11. поскигли ще, бруднодупий іпсошнику, це так смішно,
     не зрозуміти що ти москальська потвора може лище такий же москаль як ти, або колаборант чи шизоїд, хочі по психічному стану ви всі однакові.
     хворі на голову

    12. 15-44 зелёный пидарок ты настоящий тыловой бздун, поэтому тебе ипсо и москалыки мерещатся. И ты никакой не украинец, а пидар трусливый. После войны мы тебе покажем, кто такие москалыки, а кто такие русскоговорящие украинцы, и после этого ты уже путаться не будешь, гнида тыловая.

    13. Які ж тупі москалі, вони так і не зрозуміли після втечі з під Київа, що нема вже російськомовних українців, що ніхто їх не вважає братами, що в них навіть майбутнього немає

    14. Понабірав же Єрмак у тролі тупих василів! Що не комент, то зашквар. Василю тобі краще свою долю на фронті шукати, а не тролем Єрмака підробляти. На місці Єрмака таким слабим зелебобіквм я б не платив, бо ти не відпрацьовуеш того, що тобі платить офіс президента України.

    15. Василий плохо стараешься погонит тебя твоё зеленое начальство, нет у тебя адекватных аргументов, все построено на «москалыках» и «порохоботах», а с таким запасом в споре тебе победы не видать. Хотя, если такие дауны как ты топят за зелёную власть, то это работает против неё. Ну, кто захочет быть в одной команде с таким дебилом как ты? Ха-ха-ха-ха!

    16. коли москаль проти Зеленського це працює на Зеленського, але москаль тупий і продовжує битися головою о підлогу

    17. Тарас, твои слова очередной раз показывают, что за слуг и Зе’-команду голосовать нет смысла — продажные тупые твари не способны обеспечить подъем Украины после войны. Поэтому нах с власти. Больше никто вам второго шанса не предоставит и будешь ты никчема скулить и побираться, но твои зелёные хозяева тебя кинут. Поэтому твоя участь незавидная — тряпку никто не уважает, кроме пола.

    18. є в москалів така притаманна риса, вони своє буття іншим в майбутнє малюють

    19. Тарас — зелёный пидарок, вижу тебя уже плющит, ничего кроме «москаль» выдавить из себя не можешь, пора тебя гнать из фабрики троллей, как самого тупого. Ха-ха-ха-ха

   1. Вірно! По одних його коментарях видно, що це недолуга потвора, що може лише стрясати повітря пердячи в калюжу

    1. З цымы зелеботамы немае смыслу вэсти диалог бо им хоч на рожу насцы а вони казатымуть шо цэ божа роса. Высерешся на ных а воны скажуть шо ето крэм ликувальный. Етим воны мени оркив нагадують -таки сами маниакально вперти.

 2. Мстива, недалека, обмежена, погано освічена, сконцентрована виключно на собі, образлива, з ураженим его людина — найкраща характеристика Зе-президента. Такі особи у владі – смертельно небезпечно. «Нам предложили проект», — як скаже трохи пізніше в одному із своїх інтерв’ю Олена Зеленська. Для чети Зеленських те ще відбувається в Україні — це просто проект, а для решти — війна. Оь і вся різниця.

  1. Та люды не дурни ,вже розибралыся хто е хто.
   Напрыклад всем понятно шо Зеленський -ето война, корупцыя, розворовування, предательство, скандалы з партнерами, призначення некомпетентных дебилив и безконечни видосикы для зелёной быдломасы.

   1. Як постріл у мішень. А ще — єдиний марафон брехливих новин, який так само оболванює людей, як і російська пропаганда!

    1. еоли бруднодупі ісошники, колаборанти, порохоботи і психічно хворі дують в одну дуду, це так забавно виглядає)))

    2. Зелёный петух тебя первого рвать будем, потому что твои кураторы с квартала-95 быстро станут на лыжи.

    3. звісно, то ж не ваш порошенко липецький з синами здриснув до лондону, як тільки війна почалась)))

     шизоїдні москалі такі кумедні, вони ніби то не люблять геїв, але в них розмови тільки про дупу, петухів та анальний секс. Неважливо про що йде розмова, москальські шизофреніки завжди про одну і те саме))) бо хворі

    4. 15-27 тебе узколобому дебилу никак невдомек, что твоего зеленского уже ненавидят не только порохоботы, но и другие украинцы, которые никогда не были за Порошенка . Рейтинг картавого наполеончика неумолимо падает вниз, видосики не спасают, партнёры отворачиваются. Но сейчас люди, увидев, что творит твоя зелёная банда, прозрели, а ты так и остался болтаться по уши в яме говна, смотри не хлебай много, а то еще негароком захлебнешься. И побольше ненависти к Порошенко — ведь на остальное ты не способен. Ха-ха-ха-ха!

    5. не тобі, москальська потвора, визначати, що люблять українці)))

    6. 15-38 пидар зелёный, не тебе решать, кто украинец, а кто нет. Ты лично к украинцам никакого отношения не имеешь, зеленые гандоны типа тебя — это предатели и коллаборанты, в первую очередь.

    7. поскигли ще москалику, може тобі пляшку бояри дадуть чи скломою якогось))

    8. 15-48 зелепидар это ты чмо зеленое скыглить будешь, когда мы с ребятами, дай Бог, с фронта вернёмся. Говоришь, ты новый вид — «зелеукр тыловой», а чего ж президента не защищаешь?

    9. Тупі москалі не хдатні за своїм розумовим розвитком вивчати мови, вони навіть на російській розмовляють лише з матюками, образами та гейським контентом
     тупі москалі, що від них чекати

    10. Тарас тебя уже отпускали здесь не раз — иди обтекай и высыхай, чмо зеленое. Ха-ха-ха-ха

    11. Чи здатен москаль на розумову діяльність? Ніт, лише образи та лвйка, бо тупий

    12. Тарас тупой троль не знаеш чем ответить? Ты смешон своею тупостью как впрочем и вся зелёная верхушка. Ха-ха-ха-ха .

    13. немає в світі нікого, тупішого за москаля та хворішого за його фюрера путлера

    14. Ананом-тарас-василь-мыкола, ты не перестаёшь удивлять своей тупостью и дебилизмом, вижу, что учёба в школе давалась тебе с огромным трудом, зато среди даунов ты первый парень на деревне. Ха-ха-ха-ха!

 3. Описля вийны зелени слуги и вся их навколышня свора в лучшему выпадку опыняться на скамейке пидсудных ,а в гиршому можуть буты нещасни выпадкы.

 4. Дякую пані Зої за цю статтю. Розумно і правда. Дай боже переможемо і розберемося з дермаковсько-татарським ігом.

   1. не подобається москалям, що українці їх в пакети пакують, закочують істеріку, а значить українці на чолі з Зеленським та Залужним роблять все вірно

    1. 15-37 зелёный пидар, в тебе ничего украинского, кроме мовы нет и не было отродясь. Поэтому ты не на фронте и Украину ты не защищать, а прячешься от военкоматов в тылу, а настоящие украинцы воюют. Поэтому не рассказывай здесь сказки о том, чего не знаешь, вошь тыловая недобитая.

    2. 15′-49 клоун тебе просто ничем крыть, закончились твои заготовочки «порохоботы-москали», нас русскоговорящих украинцев это не цепляет, а вот то что ты гнида зелёная прячешься в тылу, воевать не хочешь и ничем фронту не помогаешь, но усердно лижешь зелёные жопы пока немного забавляет, а потом мы с таких как ты серьёзно спросим, увидишь, но будет поздно. Азов ещё свое слово не сказал за Мариуполь.

    3. у москальських іпсошників коментарі завжди однакові, бо вони можуть писати лище те, що їм дозволяють, інакще охоронці з ними роблять те, чим вони іншим погрожують))) тому москалі завжди іпогрожують анальним сексом, бо отримали це на власний досвід)))

    4. 16-16 тупой ты повторяешься. Что-то новое родить способен? Пан Ермак, где ты понабирал этих «тарасов-идиотов», у них аргументов всего 2: либо порохобот, либо москаль. Или если по приколу, что на тебя идиоты работают, так смени им методичку, а лучше отправь этого дауна-тараса на фронт, как тролоя не оправдавшего доверие. А уж мои побратимы тарасиком займутся.

    5. Тарас судя по твоему «ынтелекту» тебя не рожали, а на бетонный пол мучительно и долго высирали. А-ну, давай, очередной раз про «порохоботов-москалей». Ха-ха-ха-ха

    6. москаль не спить, чергує, ллячно дірявому що ЗСУ відірвуть бошку

    7. не тобі, москальська потвора, вирішувати, як кохатися нам прихильникам зеленського, хоча ми й дебільнуті, але любимо в дупу один іншого засверлювати і щапрошуємо до цього дійства інших придурків і ватників з колаборантами -разом ми сила

    8. Зелёные ермаковские гниды — вам плодиться и размножаться противопоказано, вот совокупляйтесь меж собой твари.

  1. Тарас-підарас, ти головне свій язик поглибше в дупу йому засунь, щоб твоя повага до нього була більш чутною.

    1. Василю це ти? Ну нарешті ти зявився в етері після того, як тебе обрюхатили хлопці-розвідники! В чим тобі не подобається нове їмя ТАРАС?

  1. Я не скажу за всю Україну, але за Одесу я сказати можу: у нас за пана Зеленського та його слуг ніхто голосувати не збирається. Як кажуть, адьос мадам.

    1. Як приємно дивитись, що москалів трясе від українських успіхів

    2. 16-20 зелепидар ты к украинским успехам не имеешь никакого отношения

    3. Помітно, що бруднодупий іпсошник в цій темі хворий на голову
     Таке враження, що шизоїдний путлер перекусав всіх росіян і вони всі хворі

    4. Миколо-Тарасе-Василю хоча ти й встигаеш імена змінювати, але ж тебе легко вирахувати по лексикону, бо твоя одна розумова ізвіліна не дозволяє адекватно сприймати реальність і ти повторюєшся як невдаха-учень. Як я зрозумів, єдине в чому ти не перевершити, це коли тебе привселюдно опускають — бачу що тобі цей процес подобається. А коли в тролі почали нетрадиціцників без мізку брати, то це все марнує, бо твоя зацикленість на нетрадиційному сексі тебе видав з потрохами.

    5. Порохоботи підтримують москалів і навпаки, а психічно хворі за ними повторюють, нічого дивного))

    6. По десятому кругу тупой дерьмаковский тролль включил тему «порохоботов-москалыкив». Вижу, что очень плохо с IQ, интеллектом и мозгами у фабрики троллей Ермака, а это значит, что дела у вас идут неважно.
     Сиди зелёный пидарок лучше в тылу — от тебя на фронте не будет никакого толку, разве что один раз своей тупой башкой пулю остановить сможешь, на большее ты не спрсобно чучело кварталовское.

    7. приймай пігулки хворий москаль, а то раптово з фронту на море потрапиш, почнеш розповідати, як ти ледь не втопився)))

    8. Надо же, на тридцатом кругу «тарасык-васыль-мыкола» кроме слова «москаль», неожиданно употребил слово «пилюли», а что ещё в твоём лексиконе имеется, даун? Удиви нас, русскоговорящих украинцев?

  1. 17-02 зелепидар не сумуй, я не такий як вони, я буду тебе українською мовою лупити добряче, бо нею ты теж погано володієш.

   1. Он таки действительно зелепидар, сидит в тылу, строчит свои тупые комментарии, клеймит всех в двух вариантах «москалык» или «порохобот», корчит из себя щирого украинца, но за Украину воевать категорически не хочет — лизать зелёную жопу хозяина ему сподручнее, а больше он ничего не умеет.

    1. Зелепідарів дуже бісить тема, що люди знають хто давав вказівки розмінували Чонгар.

    2. Тільки не кажи, що це Залужний або євреї, ти вже зовсім з глудзу з’їхав зі своєю паранойєю

    3. А до чого тут Залужний, якщо Єрмак, Зеленський та Верещук про це неодноразово по ТВ розказували. Поцілуй їх глибше в дупу за це.

   2. В твоєму коменарі одночасно зустрічаються російські та українські літери, це ознака біполярного розладу, мабуть тому ти постійно змінюєш псєвдоіми
    А може це діменція вже і нам недовго залишилось спостерігати за місцевим клоуном

    1. Тупица ты ему ещё замечание сделай за неправильное правописание. Надо же, какой грамотный даун попался, смешит похлеще комика-президента. Ха-ха-ха-ха

    2. Ти схожий на вашого путлера, який здатний лише про гумову дупу розмовляти
     Москалі такі тупі, що вони не тільки українську вивчити не здатні, їх дратує коли когось виправляють за помилки, бо вони і свою мову не здатні вивчити

    3. 17-23 я тебя расстрою, москали действительно тупые, путин- х@йло, а Крым — украинский! Ну, что даун-зелебот, всосал? Ха-ха-ха-ха

    4. Зато тупые ермаковские зелеботы так ничего и не понимают. Тебе не трудно быть идиотом? Ха-ха-ха-ха

    5. мене не цікавлять зелеботи, мені цікаво, щоб кожна така тупа москальсьва потвора як ти, зрозуміла, що у вас москалів одне майбутнє — чорний пакет

    6. Даун так ты и есть этот тупой зелебот! Хорошо, что про пакет сам сказал — после нашей украинской победы каждой зелёной гниде по пакету или мусорному баку мы на выбор приготовим. Ты, урод зелёный вместе с клоуном, ещё ответите нам за то, что сдали мариупольский Азов. Эти разборки ещё впереди, так что времени не теряй, скотина, лучше сам застрелись.

    7. щоб побачити які москалі тупі достатньо подивитись на їх коментарі

    8. Чтобы понять насколько тупые зелепидары достаточно почитать твои бредовые комментарии — ты их типичный недоумок-представитель.

    9. Помітно як у москалів від Зеленського бомбить і вони завжди активізуються в той час, як їх фюрера опускають китайці, або вони в черговий раз отримують по морді на фронті.

    10. 23-39 проблемы москалыкив нам неинтересны, мы их постепенно утилизируем с помощью оружия партнёров, а не с помощью зеленых поганок. Нам надо с внутренними вшами — зелепидарами типа тебя разобраться.

    11. ти хворий москальський шизоїд, але ми, українці, тебе вилікуємо з твоєю собачою мовою

    12. 4-45 украинцы Украину защищают, а ты зеленое коллаборантское гуано, потому и сидишь в тылу, какой же ты украинец.

    13. не тобі дірявому москалюці вирішувати хто українець, а хто ні, всі підете за своїм російським кораблем

    14. ти хворий москальський шизоїд, але ти не зможеш заборонити нам прихильникам клоуна бутилити один іншого, так ми набуваємо імунітет від зарази порохоботів

 5. Василь ти тупий як пробка, раз не знаєш, що в смартфонах є функція автозаміни. Хоча твій інтелект тут вже добре охарактеризували, мені до цього висновку нічого додати

   1. Василь тому ти й «василь», що не можеш собі пібрати достойного кнопочного телефону, а я можу собі дозволити придбати той апарат, який відповідає моєму статусу, бо нормальні люди не під розум обирають собі смартфони хоча уе тобі невідомо.

    1. Та зрозумів я, що в тебе вже такий поганий статус, що телефон за тебе робить виправлення та автозаміни, а іноді ще сам коментарі відправляє, коли ти під сильнодіючими препаратами

     Це вже не тільки я зрозумів, тому і побоююсь, що залишимося спілкуватися лише безпосередньо з твоїм телефоном

    2. Василю ну нарешті під вечір до тебе щось почало доходити як до жирафа — поки крізь шию проповзе, лише тоді починаєш трохи розуміти. Попроси свою санітарну, нехай тобі сьогодні подвійну дозу введуть, щоб хоч трошки скоріше розуміти почав.

    3. Санітарну кого? може ти мав на увазі санітарку, але телефон виявився знову розумнішим за тебе?
     До речі, санітарки моють підлогу та застиляють ліжка, а медичні сестри роблять уколи.
     Бачу, що деменція в тебе прогресує, ти навіть втрачаєш зв’язок з реальним світом, то не буду тебе більше турбувати, лікар каже тобі треба більше відпочивати

    4. Я думаю, что «васыль» — это безнадежный случай, ему поможет только отсечение тупой балды от тела, в ином случае он будет продолжать мучиться до своей смерти. Ха-ха-ха-ха

    5. А хіба дебіли мучаються вони ж ростуть овочі, до речі «зелені».

 6. 17-45 василю тобі медсестри не потрібні — виключно санітарки. До речі не «мОють», а «мИють», не «застілЯють», а «застілАють». Скільки в тебе класів, дурнику???? Та й ті мабуть коридорні. Буга-ааа!

 7. як відрізнити москаля?
  в нього постійно в коментарях згадується анальний секс, це сакральна москальська скрепа, то він когось, то хтось його
  навіть якщо москаль вивчив українську його легко впізнати
  користуйтесь

  1. Бачу що ти вумний як утка-проститутка, а я тобі під стать, то давай разом як українець-колаборант та українець-зелебот язичками поласкаємо один одному і нікому не розкажемо про наш секрет, що ми тилові підараси. Мене звати Василь, але інколи, коди мені встромляють добряче я буваю Тарасиком і зовсім рідко Миколою — такі в мене ролєві ігри. Приєднуйся шизоїд я таких як ти ще не кохав.

 8. Як розпізнати дєрьмаківську тролятину, яку прості люди кличуть «зелепідарами/зелеботами» — ці гнусні потвори завжди нахвалюють свого божка — Боневтіка, а всіх незгодних клеймують «москалями» або «порохоботами». Ці узколобі зелепупики ніяк не можуть зрозуміти, що Членограй Оманський разом із своєю продажною Зе-командою (арахамія; єрмак, татаров, сучка-верещучка, шмигаль, стефанчучело та інші), вже давно втратили довіру у більшості населення України. То ж виявляйте цих тролів та не ведеться на їх нібито проукраїнські речі, бо вони й Шевченка вірші почнуть розказувати аби їх від державного корита не відчували і дали можливість красти, особливо під час війни.

  1. порохоботи заради свого рабовласника готові працювати на москалів та колаборантв, іноді іх навіть відрізнити складно одного від іншого, бо вони однаково хворі на голову))))))))

   1. Зелепідари заради свого клоуна-рабовласника готові розісратися з усім світом, продовжувати красти гуманітарну, військову та фінансову допомогу, а потім здати країну москалям та колаборантам. Це видно по тому, як зелепідари розміновували Чонгар та Маріупольський порт, як здавали наших азовців у полон, як зривали операції військової розвідки, як жодної копійки не дали фронту, як зараз хочуть ускладнити роботу волонтерів, як намагаються контролювати ТВ-ефір та інтернет і багато чого іншого. Самі Україну не захищають і на ЗСУ не донатять, а лише ускладнюють життя українцям. Але зелепідарів це не врятує.

    1. у хворих на голову хворе сприйняття подій, яку відбувається навколо них, тому вони вважають що вся без виключення влада тільки краде, зриває військові операції та допомагає ворогу, а організація функціонування держави, війська, міжнародне співробітництво, постачання озброєння та боєприпасів, поанування військових операцій та таке інше відбувається само собою, як річка тече, або це робить потай від всіх якийсь порошенко в костюмі супермена, так що ніхто не бачить.
     що очікувати від хворих, це є просто хворі люди, вони не здатні по іншому сприймати реальність.
     але інколи хворими прикидаються колаборанти та порохоботи, що працюють на ворога…

    2. Типовий зелебобік — ховаєшся від воєнкоматів та маєш дві параноїдальні крайнощі — порохоботи та москалі, які у всьому винні. І ослу в зоопарку зрозуміло, що якщо не буде міжнародної допомоги, то не буде ніякого функціонування держави, але незрозуміло це хіба що вам — зеленим чмошникам. То яким ти управліням держави переймаєшся, «супермен»? Вам зелебобікам подавай яйця по 17 грн за штуку, літні куртки під виглядом зимових по неконкурентній ціні, бпла від «слуги народу» Розенблата, які не літають, ідіотські податкові ініціативи від Гетьманцева, гусєвщина в Укроборонпромі, та багато всякого іншого лайна, яке розвела недолуга зе-влада. І те що, країна ще тримається, то це не завдяки вам, а навпаки всупереч вам. Тому, якщо ти сидиш на підсосі у ОПУ, або крадеш разом із ними, то сиди нишком, інакше засвітишся.

    3. Згоден з попереднім комантарем про хворих і наступний про те, що в країні все навпаки, а не завдяки, підтверджує, що хворі завжди невдоволені існуючою владою, якою б вона не була.

 9. Що характерно для ухилянта-порохобота, колаборанта та москаля? Вони всі повторюють московську методичку «А ти чому не в окопі?»
  Дійсно, патріот може бути не в окопі, це зрозуміло нормальній людині, він може бути у відпустці, на лікуванні, або не підлягати мобілізації. Але це не цікавить порохоботів-ухилянтів і колаборантів, вони повторюють російські наративи, бо давно вже продали батьківщину за 30 рублів. Їх поступово знаходять, але деякі ховаються в Лондонах та звідти продовжують гадити. Але і вони свого часу отримают разом з москалями чорні пакети.

 10. Як не зелений, то мобілізації не підлягає, що баканов, що арестович, що інші зелені їм подібні. А які вони патріоти ми всі добре знаємо.

  1. Отож і воно, як не зелений, а порохобот, то мобілізації не підлягає, бо ухилянт, навіть порохобот з цим згоден.

    1. Зелебобік, скиглити будеш ти, коли за тобою прийдуть для етапування у місця не настільки віддалені, як здається

 11. Недавно главред украинского «Зеркала Недели» Юлия Мостовая заявила, что Зеленский приватно попросил журналистов молчать о коррупции?! Как вам это?! Он заявил представителям СМИ, что если они продолжат писать о коррупции, то победы Украины не будет — в этом весь полет мысли зеленых воришек: «дайте нам спокойно дерибанить Украину, иначе победы не будет»!

 12. Арестович после увольнения из Офиса украинского президента Владимира Зеленского в начале 2023 года не раз высказывал недовольство политикой украинской власти, однако сейчас критика вышла на качественно новый уровень. Так, Арестович обвиняет политическое руководство Украины в том, что очень много людей и ресурсов было потрачено ВСУ на оборону Бахмута, в провале украинского контрнаступления, отсутствии оборонительных линий, по примеру «линии Суровикина», которая есть у россиян. А еще в том, что украинское руководство глушит бизнес, гражданские свободы и политических конкурентов, ссорится с соседями и основными партнерами, поощряет коррупцию.

  1. А ось і всі аргументи у зелебобіка вичерпалися, як не порохобот, то москаль. Ви можете наочно бачити, до чого ж недолугі та розумово обмеженими є ці зелені дебіли

 13. Когда по существу ответить нечего, зелёная прошмандовка берётся развешивать ярлыки — ничего нового, обычная демонстрация узколобости.

  1. москаль розвішує ярлики та одночасно приписує це іншим)))
   москаль інакше не може, брехня то його скрепа)))

  1. Але ж конгресмени з нього витягли що таки зелені ворують, але не американську допомогу, хоча пані Притцкер виверне зеленим кожуха.

 14. Корупція серед представників влади України негативно впливає на постачання озброєння та надання іншої допомоги Києву. Про це заявив президент Литви Гітанас Науседа.
  Зелебобік, то скажи нам, хто Науседа — порохобот чи москаль????

 15. Литовський президент Гітанас Науседа заявив, що Литва підтримуватиме Україну до перемоги.

  «Сьогодні в Києві я сказав моєму дорогому другу президенту Володимиру Зеленському, що Литва підтримуватиме Україну до перемоги.

  За словами Науседи — він не порохобот чи москаль, він друг президенту Володимиру Зеленському.

  Але порохоботи та колаборанти за вказівкою москалей будуть дути в московську дуду доки не повиздихають, як та луганська піхота.

    1. Зелебобік, у тебе розрив шаблонів: якщо Науседа говорить про корупцію в українській владі — то він друг України, а якщо свої ж громадяни про це кажуть, то ти їх відразу і москалі-порохоботи записуеш. Ну і дебильные ж ти потвора.

 16. «Я бачила президента живцем. І навіть його слухала. В 2019 році.»
  Коли жінка на людях зізнається, що вона постарішала ще на 4 роки виникає почуття, що текст написаний не жінкою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ