Человек не терпит насилия!

Корупція процвітає і у Дружківці

9e1681e45846e53fc4d50e9a474afd47

Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського №188/2022 від 30 березня 2022 року було створено Дружківську міську військову адміністрацію Краматорського району Донецької області, начальником якої призначено Сергія Боєвський. За заявами чиновників, таке рішення було ухвалено для ефективного функціонування всіх систем органів управління у період воєнного часу, а також для грамотної та ефективної організації оборони міста. Але перед тим, як призначати людину, верховному керівництву необхідно було переконатись у чистоті кандидата, а тут усе не так гладко, як хотілося б… Раніше Боєвський обіймав посаду заступника міського голови Краматорська.

Починаючи з того часу, він зумів вибудувати цілу мережу корупційних махінацій з державним бюджетом у місті. Під його керівництвом були всі основні комунальні служби міста, це Краматорський водоканал, комунальні автотранспортні підприємства, міськсвітло, тепломережа та інші. Боєвський намагався скрізь залізти, у кожну проблему городян, проте він робив не лише для міста, а й у тому числі для себе. Маючи чудові фінансові можливості на ремонт доріг, будинків, водопостачання, закупівлі нового транспорту, Боєвський знаходив хитрі рішення для відмивання грошей. Домовившись з керівниками обслуговуючих підприємств, які укладають контракти з підрядниками на виконання робіт, він пропонував виконавців для укладання відповідних угод, а ті у свою чергу, з виграного контракту віддавали Боєвському круглу суму грошей, оскільки без його можливостей та зв’язків вони в плюсі б точно не виявилися. Ця одна із примітивних, але робочих схем Сергія Боєвського, які він активно використовував серед підприємств комунального господарства.

Але що ж зараз? Зараз, як було зазначено раніше, він начальник Дружківської міської військової адміністрації Краматорського району Донецької області. І вже тут на новій посаді він активно входить у «роботу» із заробляння грошей. За весь час перебування на посаді він встиг встановити контакти з головами основних підприємств міста і поступово, акуратно, провертає свої фінансові махінації. Усі отримані кошти діляться як з керівництвом функціонуючих підприємств ЖКГ, підпорядкованих військовій адміністрації, так і обласним комунальникам («Вода Донбасу» та «Донецьктеплокомуненерго»).

Якщо говорити про його заробітну плату, то Керівник Сергій Боєвський з січня до липня цього року отримував щомісяця по 101 250 грн. Ця сума складається з окладу (15 тисяч гривень), надбавки за високі здобутки (7,5 тисяч гривень) та премії (78 750 гривень). Як зазначили у Дружківській МВА, інших доплат у голови міста немає. І природно цього йому не вистачає для того життя, яким він звик жити. Щомісячний дохід, крім офіційної зарплати, становить близько 700 тисяч гривень, а в сезон ремонтів виходить близько 1 млн гривень.

У Дружківці крім комунальних підприємств Боївський приділяє велику увагу медичним установам та бере під контроль постачання лікарських апаратів, перев’язувальних матеріалів та кисню до поліклінік та лікарень міста. Однак за документами у нього виходить все дуже гладко, а на ділі – ліки відсутні практично скрізь… І тут, як і раніше, схема приблизно та сама, бюджет виділено, паперами все проведено, але товар він реалізував самостійно для особистого збагачення, заздалегідь відпрацьовані варіанти. Сумно усвідомлювати, що страждають звичайні громадяни, які справді потребують ліків, але, на жаль, їм нічого не дістається через таку недбалість і жадібність вищого керівництва.

Активну роботу Боєвський проводить і представниками США. Так, зовсім недавно він зустрівся з представниками міста-побратима Ріджфілда зі штату Коннектикут, США: засновником Благодійного фонду «Ukraine Aid International» Маршаллом Майєром та операційним директором Богданом Шестопаловим.

За офіційними даними, Благодійний фонд «Ukraine Aid International» докладає значних зусиль і постійно працює з надання допомоги народу України. З цією метою Фондом було налагоджено домовленість про співпрацю між дев’ятьма містами-побратимами з України та США. Однак і тут все не так просто, Боєвський надає своїм американським колегам земельні ділянки, на яких вони зможуть реалізувати в майбутньому специфічні проекти – заводи та підприємства з переробки хімічних відходів, що негативно позначиться на екології Дружківки та прилеглих територій. Але для Боєвського головне гроші, а на ці гроші він потім зможе виїхати кудись подалі, у місця з чистішим повітрям та природою, тому він за це не переживає.

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ