Человек не терпит насилия!

Організатором замаху на екс-командира батальйону «Торнадо» вважають азербайджанця з оточення підсанкційного кримінального авторитета

weidaev 2

(Теймур Шейдаєв)

27 вересня 2023 року правоохоронці повідомили про підозру в незаконному обігу зброї (ч.1 ст.263 КК України) та організації спроби за попередньою змовою групою осіб замовного вбивства з корисливих мотивів колишнього командира добровольчого батальйону «Торнадо» Руслана Онищенко (п.п. 6, 11, 12 ч.2 ст.115 КК України) 47-річного громадянину Республіки Азербайджан Теймура Шейдаєву. Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info та побічно підтверджується матеріалами суду і поміщенням достойника до переліку осіб, які переховуються від органів влади на сайті МВС.

З них випливає: саме Шейдаєва (вважається людиною з близького оточення одного з підсанкційних кримінальних авторитетів), якому влітку було скасовано дозвіл на імміграцію в Україну, слідство вбачає організатором спроби ліквідації екс-комбата. Мовляв, наприкінці 2022 року Теймур Агагулу-Огли зголосився на пропозицію замовного вбивства Онищенка з боку буцімто невстановленої особи.

zamah oniwenko3

Надалі Теймур Шейдаєв, згідно версії слідства, залучив до вчинення злочину кілерів-співвітчизників, яких забезпечив зброєю та інформацією щодо місця проживання, маршрутів і транспортних засобів потенційної жертви.

Раніше на сторінках Dетектив-Info повідомлялося: підозрюваних виконавців — Субхана Джафарова та Бабека Джафарова правоохоронці «спакували» на Київщині напередодні спроби скоєння ними розстрілу Руслана Онищенка. Відтоді азербайджанські достойники утримуються за гратами.

zamah oniwenko1

(Субхан Джафаров та Бабек Джафаров під час затримання 5 січня 2023 року)

Що ж стосується Теймура Шейдаєва, то за інформацією джерел Dетектив-Info, його також затримували на початку року під час спецоперації зі знешкодження потенційних вбивць екс-комбата «Торнадо», однак в подальшому відпустили. Офіційну підозру волелюбному сину Кавказу в якості організатора зухвалої спроби ліквідації виписали лише наприкінці вересня 2023 року, після чого — оголосили його в розшук.

weidaev 3

Детектив-инфо
Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

2 ответа

  1. А че этого пэдэры хайло по закону не закрыли!!! Остальных насильников не показывают, а этого ушлепка — НА!!!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ