Человек не терпит насилия!

Московські кроти «Меридіану»

1В попередній статті ми вам розповідали, як товариш і соратник найголовнішого зрадника Херсонщини, керівника окупаційної адміністрації Херсонської області Сальдо, товариш і соратник російського громадянина, одного з організаторів проведення незаконного референдуму в Криму Вейшторта, товариш і соратник організаторів проросійського видання «Таврія-Ньюз», яке рекламувало окупаційну адміністрацію, Мальцева і Стремоусова, останній, при житті, був заступником голови окупаційної адміністрації Херсонщини, Андрій Ткаченко, стає керівником служби безпеки Укроборонпромівського підприємства «Меридіан» і входить до наглядової ради цього підприємства, допомагаючи його проросійським співвласникам захопити контроль над державним підприємством і дістатися до військових таємниць цього підприємства. (Попередня стаття тут  https://ord-ua.com/2023/09/24/rosijski-spivvlasniki-meridianu-ta-ih-posipaki/  ).

Тепер же ми вирішили більш детально зупинитися на біографії пана Андрія і його героїчного спільного шляху з цими мерзотниками.

Народився 30 грудня 1978 року у селі Березівка Могилів – Подільського району на Вінничині.

З серпня 1998 року по січень 2011 року проходив службу в Органах Внутрішніх Справ України, а саме в Управлінні по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Херсонській області.

З 1-го січня 2011 року звільнений з ОВС за вислугою років.

Є версія, що звільнився через погане ставлення до нього колег через особисті «якості» Ткаченко А.М..

З 2011 по 2013 рік офіційно ніде не працює.

У серпні 2014 року разом з адвокатом Юрієм Скрицьким та  Юрієм Стельмашенком  ( «ПР», далі «ОПЗЖ») заснував ГО “В єдності сила”.

Восени 2014 року працював у передвиборчому штабі Володимира Сальдо,                               був у тісних стосунках.

Весною 2014 року  намагався стати керівником  об’єднання «Самопоміч» у Херсоні, але програв боротьбу Андрію Дмітрієву, місцевому власнику аптечного бізнесу.

У 2015 році був «смотрящім» у Держекоінспекції,  яку тоді очолював                         Устін Мальцев.

У 2015 році став співзасновником та членом правління громадської організації “Бізнес-асоціація “Ми-херсонці”.

У 2016 році намагався захопити контроль над гейзером у Голопристанському районі Херсонської області, але не зміг.

У 2017 році депутати намагалися розібратися, чи є пан Ткаченко “чмом та неробою”, як його назвав депутат міської ради Єгор Устинов, з яким до цього, його пов’язували приятельські стосунки.

У 2019 році намагався потрапити до команди губернатора Юрія Гусєва, але отримав пропозицію очолити антикорупційну дорадчу комісію, яка нічим не запам’яталася та не була впливовим органом влади, і на цьому спроби припинив.

У березні 2020 року роздавав пенсіонерам свого майбутнього округу продуктові набори, як частина агітаційної роботи з електоратом.

У 2020 році був обраний депутатом, членом постійної комісії міської ради з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку до Херсонської міської ради від партії Ігоря Колихаєва “Нам тут жити”.

У березні 2021 року Ігор Колихаєв призначив Андрія Ткаченка своїм радником.

В 2005 р., коли Андрій Ткаченко працює в системі МВС в Херсонській області, він також працевлаштовується до ТОВ «Ельдорадо-Сон» (або просто формально там числиться, в т.ч. для податкової).

Ким же він там працює – нам нажаль теж досі невідомо (спираємося лише                             на записи податкової), як і скільки часу – вірогідно і можливо, співпраця обмежується лише 2005 роком, але це могла бути і певна разова виплата або кількаразова  Ткаченку А.М. від цієї фірми або через неї – за які послуги могли бути виплати працівнику МВС України?

Фірма виглядає звичайною, на перший погляд: основний вид діяльності – торгівля радіо-, теле- товарами, а вторинні – від ремонту авто- і побутової техніки, аж до функціонування міського транспорту і рекламної діяльності.

Єдине примітне та дуже цікаве те, що директором ТОВ «Ельдорадо-Сон» є Сергій Захаренко, який числиться директором і підписантом у ще  70 фірмах!

От же, в 2005 р. Ткаченко  А.М. (за відомостями податкової служби) працює в ТОВ «Ельдорадо-Сон» і, логічно, що отримує через неї кошти.

Але в цей час він – діючий міліціонер, і, по непідтвердженій поки інформації, – співробітник ГУБОП в Херсонській обл.

Від кого гроші отримує Ткаченко?

За які послуги отримує гроші Ткаченко?

Від того, хто ховає себе і власні платежі в складній структурі                                                  та в офшорних юрисдикціях від податкової своєї країни?  Від зобов’язань сплачувати податки у бюджет своєї країни?

Що стосується пов’язаної особи Устіна Мальцева.

Сам Устин Мальцев від квітня 2015 був позаштатним радником міністра екології  І.А. Шевченка і посунув іншого кандидата на посаду головного еко-інспектора – афільованого через бізнес-інтереси з колишнім губернатором А. Гордєєвим, Юрія Попутька (це стверджують регіональні ЗМІ), також Мальцев був радником голови ОДА в патронатній службі, піарником І.А. Шевченка  і очолював рекламну фірму «Свет информ» (яка клепала зовнішню рекламу його патрону –  Ігорю Шевченку).

У липні 2015 року еко-інспектори пишуть прем’єру Арсенію Яценюку лист про те, що на посаді «інспектора з широкими повноваженнями» саме А. М. Ткаченко вимагав «хабарі» кешем,  або пропонував напряму  сплачувати «благодійні внески» у «Благодійний Фонд Мальцева».

Усім таким «клієнтам» пропонувалося задля вирішення «чомусь з’явившихся» складнощів та питань зустрітися саме із Ткаченком А.М., який представлявся підприємцям  та співробітникам еко-інспекції, то як заступник Устіна Мальцева, то як незалежний еко-інспектор.

2015, 31 липня – ДВОХ!!! інспекторів, з числа підписантів відкритого листа про зловживання Мальцева, Сімка і Ткаченка майже одночасно побили в різних районах міста  — дуже цікавий збіг обставин, чи не так?

2017 – очолювана Ткаченком А.М. бізнес-асоціація ГО «Ми херсонці» вимагає  від міської влади встановити нові правила розміщення реклами, і рекламує власний проєкт на нелегальних бордах рекламної фірми  ФОП «Самотьосов» , а по факту – нелегальних бордах Устіна Мальцева, бо Антон Самотесов є рідним братом Кристини Мальцевої, дружини                                 Устіна Мальцева, на якого і було переоформлено бізнес.

Наступний друг та товариш Ткаченка А.М. , стійний зв’язок з яким існувал тривалий період, а можливо існує і зараз, це Вейшторт Борис Борисович.

2000-2004 – навчався в “Херсонській школі міліції” (Херсонський юридичний інститут НУВД)

2007-2009 – представляється всім в Керчі як – «голова профспілки моряків та рибалок» (та згодом і іншими організаціями), нібито веде перемовини із сомалійськими піратами про звільнення українських моряків, бере гроші, але зрештою «кидає» родичів https://fakty.ua/ru/42306-quot-protuhshee-myaso-kotoroe-nam-privozili-ne-ela-dazhe-golodnaya-sobaka-quot  https://kafanews.com/novosti/8424/kerchanin-popal-v-plen-k-piratam_2009-03-05

07.2009 – обіцяє сприяння за вступ до вишів у Керчі херсонцям, але отримавши гроші, одразу зникає https://most.ks.ua/news/url/za_chto_i_skolko_otsidel_soratnik_mera_hersona/

09.12.2009 – був засуджений Суворовським районним судом Херсона за шахрайство на 2 роки ув’язнення

30.06.2014 – допомагав окупантам проводити незаконний референдум в Криму (незаконний за жодним – українським, російським, міжнародним законодавством), в російських документах записаний в якості – «керівник Робочої групи, член Територіальної виборчої комісії м.Керч з правом вирішального голосу» (відповідальність – до 15 років позбавлення волі)

16.06.2014 – очолив в окупованому Криму КП «Аршинцевосервис» в якості директора

2015 – отримує російський паспорт, громадянство та ИНН 911108686243, створює в Криму два приватних підприємства за законами РФ (вони були ліквідовані лише в 2019) https://most.ks.ua/news/url/obnalschik_mangera_s_rossijskim_pasportom_budet_rukovodit_gorodskim_hozjajstvom_hersona/

12.07.2018 – в інтерв’ю виданню міноборони РФ «Звєзда» хвалить Керченський міст та темпи його будівництва

19.12.2019 – т.зв «Верховний суд Республіки Крим» окупаційної адміністрації РФ судить Вєйшторта за шахрайство. Оголошений окупантами в розшук.

2019 – Вєйшторт з’являється в Херсоні, спільно з Олексієм Лукомським засновує в Херсоні ГО «Правозахисне міжнародне об’єднання «Крим – це Україна».

У фейсбуці від імені цієї ГО активно хвалять мера Херсона Колихаєва Ігоря Вікторовича.

У цей час, останній стає ФОПом, реєструє ООО «ЮГСПЕЦСТРОЙИНДУСТРИЯ» та входить до складу засновників ООО «ХЕРСОН-ТРЕЙД».

27.01.2021 – новообраний мер Херсона Ігор Колихаєв призначає Б.Вєйшторта на посаду – «радник-консультант Херсонського міського голови на громадських засадах» (ЗМІ пов’язують це з «переїздом» до міськради так званої команди Владислава Мангера: «Пресс-секретарем мера стала колишня комуникатор В.Мангера  — Галина Ляшевська, котра «писала письма Юлии Мендель» та запевняла усіх у невинуватості свого керівника» https://zn.ua/internal/100-dnej-merov-kherson.html )

28.01.2021 – Б.Вєйшторта звільнили з посади радника наступного дня через розголос у ЗМІ та запиту депутатів  про його громадянство.

Однак Б.Вєйшторта і далі продовжували бачити на виході з кабінету мера Колихаєва

https://zn.ua/internal/100-dnej-merov-kherson.html https://most.ks.ua/news/url/sovetnik_igorja_kolyhaeva_s_rossijskim_pasportom_prorabotal_dva_dnja/

Як бачимо, згідно наявної інформації про Ткаченко А.М., який  виконує функції по безпеці зазначеного вище державного підприємства, що виходячи з його біографії                            та зав’язків  з певними колами осіб, є  – мінімум дивно,  а максимум –  не припустимо,  на наш погляд, з огляду на війну в країні  та продукцію, яку випускає завод, працевлаштування такої неоднозначної особи на стратегічно важливе державне підприємство.

 

 

 

 

 

 

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ