Человек не терпит насилия!

Корупція в країні як метод збагачення власних кишень чиновників

shahta

Питання корупції на сьогодні порушують різні сфери суспільства сучасної України. Незважаючи на військові дії, мобілізацію сили та духу населення, і загалом, досить складний період життя країни, злодійство, кримінал та хабарництво як процвітали раніше, так і процвітають зараз. Великі проблеми має енергетична галузь країни – у тому числі це брак газу, палива та вугілля. Постачальники відмовляються співпрацювати, часто контракти на постачання енергоресурсів зриваються і не вдається реалізувати заплановане.

Одним із таких яскравих прикладів нині існуючих проблем у країні є страйк шахтарів українського держпідприємства «Краснолиманська» (одна з найбільших вугільних компаній України), де 200 людей відмовилися підніматися із вибою. Причиною страйку було призначення нового керівника підприємства. Шахтарі задавалися питанням справжнього сенсу такого призначення, адже якщо говорити загалом, то справи останнім часом за старого керівництва (Володимира Лисака) йшли досить впевнено і якихось критичних проблем на шахті не було.

Все це сталося після того, як міністр енергетики Герман Галущенко призначив нового керівника — виконувачем обов’язків директора став Сергій Сівцов. На думку шахтарів, у міністерства не було підстав звільняти попереднього керівника та призначати нового, оскільки «Краснолиманська» є прибутковою держкомпанією та у 2022 році заплатило до бюджетів 581,2 млн грн податків.

Однак, як і говорилося раніше, корупція в країні зараз перебуває на певній стадії розвитку. За інформацією наближених із Міністерства енергетики, Сівцов давно був знайомий з Галущенком, який у свою чергу вирішив просунути на посаду «свою» людину. За своє працевлаштування на місце директора вугільної шахти Сівцов віддав Міністерство хабара у розмірі 500 тисяч гривень.

Чиновники ставлять під загрозу енергетичну безпеку держави перед початком опалювального сезону, аби почати заробляти гроші й тут. Абсолютно все робиться виключно для власного збагачення та збільшення доходів. Активно даються хабарі повсюдно, для того, щоб обійняти необхідну посаду, розміри хабарів бувають вражаючими: від 300 тисяч до 1 млн гривень… Але народ у країні так просто не обдуриш, а особливо, звичайних роботяг, всі чудово розуміють чи здогадуються про ту незаконну корупційної складової, яка є на даний момент у країні. І ця тема досить велика і можна навести ще велику кількість прикладів … але все-таки на даний момент, констатуючи факт, корупція згубно впливає на внутрішню обстановку в країні, що природно, лише негативно відбивається на населенні.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ