Человек не терпит насилия!

Довірена особа Зеленських заснувала бізнес у російському культурному центрі

У подружжя Зеленських є вілла в Італії, у Форте-деї-Мармі. Нерухомість оформлена на місцеву компанію San Tommaso S.R.L., а її адміністратором є українка Світлана Піщанська. Вона ще відома як один з найбільших спонсорів партії «Слуга Народу» та серед фізичних осіб. Але зараз про інше. У березні 2022-го, одразу після вторгнення РФ, Світлана Піщанська відкрила дві компанії у Франції – SCI DURNINGEN і SP CONSEILS.

1️⃣ Перша зареєстрована за адресою: 8 rue Livio 67100 Strasbourg. Тут же розташована Асоціація російської культури міста Страсбурга. Її президентом є власник будівельного холдингу Bati Global Едуард Коскін. Відповідно компанії Коскіна переважно й спонсорують діяльність Асоціації.

2️⃣ Друга французька фірма Піщанської зареєстрована за адресою: 1 Rue de Rimbach 67100 Strasbourg. За цією ж адресою проживає рідна сестра Едуарда Коскіна – Ірина Ковалевська, віцепрезидент Асоціації російської культури міста Страсбурга. І щоб уже точно ні в кого не виникало припущень, що це якийсь дикий збіг обставин, директором SP CONSEILS призначено Тетяну Ковалевську, племінницю Едуарда Коскіна, доньку Ірини Ковалевської.

🤝 Світлану Піщанську й Ірину Ковалевську єднають давні зв’язки. Вони обидві родом з Кривого Рогу. Свого часу навіть мали спільний бізнес – ТОВ «ПАГІН. Фірма проіснувала з 2010 по 2017 рік. На момент закриття Ірина Ковалевська уже виїхала до Франції. Однак у неї досі українське громадянство. Хоч на новому місці вона активно займається просуванням російської культури. За що встигла отримати грамоту від генерального консульства РФ у Страсбурзі.

‼️Цікава деталь — генконсула РФ у Страсбурзі Валерія Левицького вислали з Франції, як агента ГРУ РФ, відповідального за формування агентури в регіоні і як співучасника отруєння «Новічком» колишнього російського агента Сергія Скрипаля.

🇷🇺Ірина Ковалевська була куратором у Франції таких акцій як «Вокзал Победы» (до 75-річчя перемоги СССР), «Миссия мира» (до 60-ї річниці польоту Гагаріна), низки кулінарних, музичних, літературних конкурсів. Одним із найбільших проєктів Асоціації російської культури міста Страсбурга була співпраця з дитячим табором «Артек» в анексованому Криму (детально про програму – тут).

🚸Щороку з 2017 по 2021 включно до 50 дітей з Франції завдяки цій співпраці їздили відпочивати на окуповану Росією територію України. Принаймні один раз за цей період побувала в «Артеку» й Ірина Ковалевська (у 2017 році). У 2019 році делегацію, яка прибула в «Артек» зі Страсбурга, очолювала дружина Едуарда Коскіна Елен (вона ж Олена Петрова до заміжжя, уродженка того ж таки Кривого Рогу).

👉🏻Тепер знову повертаємося до Світлани Піщанської та її французьких компаній. SCI DURNINGEN – це компанія для придбання та управління нерухомістю. 40% у ній належить Світлані Піщанській, по 30% – її батькам. Дюрінген – тихе, затишне село, неподалік Страсбурга, де налічується всього 600 мешканців. Купити тут будиночок можна за 200-300 тисяч євро. Або дорожче. SP CONSEILS – фірма, яка має на меті надавати послуги юридичного й фінансового супроводу. Очевидно, для російськомовної клієнтури. З останньою може допомогти Едуард Коскін. В одному з інтерв’ю він визнав, що 50% його замовників – це люди з російськомовного середовища у Франції.

🔴Що стосується Володимира Зеленського, то він міг і не знати про ініціативи своєї довіреної особи, яка реєструвала фірми з вираженим російським слідом. Однак збоку все одно виглядає так само, якби, скажімо, бухгалтер Нетаньягу через місяць після атаки ХАМАС пішов винаймати офіс в арабський культурний центр. Ну і напевне про бізнес сестри знала подруга дитинства Олени Зеленської Ольга Піщанська, котра на початок 2022 року й аж до вересня 2023-го очолювала Антимонопольний комітет України. І ось тут пояснення російських звʼязків мають бути надані. Тим більше, що Ольгу Піщанську планували призначити головою Фонду державного майна України.

@zakrytazona

Оцените материал:
54321
(Всего 2, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

6 ответов

 1. Всегда знал, шо ций зелений влади и особисто Зеленському верить нельзя — всегда сдаст и продаст, такое у него кварталовське нутро.

  1. 7-23 даунбасяцкий пидар, мы все есть диты Иеговы. Ему молывся сам Исус Хрыстос по Ветхому завету. Так шо у нас з евреями один Бог-отець, це Иегова, но он имеет множество имён. А в Биробиджане евреив вже нема -все выихалы кто до Израилю, а хто й до США. Если мы уедем то хто ж тебе в дупу мочалить буде? Утырок кацапський так скажеш, шо путин-х@йло или бздиш?

  2. Даунбасяцкий дуповоз смотри у своий ненависти к евреям не подавысь. Евреи- це богообраный народ, тому все что ты евреям негативного бажаеш — все повернеться до тебе тому готуй свою дупу и трымай булкы шыроко розведенымы.

 2. Що жиди вже неподобаються але смола та пір’я на всіх жидомонгол вали у біробіджан паскуда з рєзніковим даніловим єрмаком умєровим всіх підарів та жидопідарів езраель є найпідарнішою ямою у світі мойшу рукодроча мойшу крігєля буданова та всіх міністрів порхатих та будеш мін’єджером. жиди паразітами точніше ящурами а ще шабєсгоїв залужного наєва полторака муженка хомчака -зрадників крадіїв вбивць українського народу…..ВАЛИ

  1. І додаю ось це хотів побити жидів але поки що виходить що вони мене в дупу мають а я боюся що не зможу завагітніти від юдонациського лайна яке вони мені хором у рота зливають та ще й hava nagila співають николи жидомонгол ніколи жидва азіяти не будуть европейцами допоки мені в дупу сімена єгови -єшуя достатньо не скінчать
   я -антіфа лгбт пєдо нарко потвора куди там вам до мене проріцателя бачу всіх вас мойша рукодроч мойша крігель данілов рєзніков єрмак буданов зєля та шабєс гоїв залужний сірський наєв полторак муженко хомчак -коли вже ви мені засунете поглибше щоб було файно …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ